PDA

View Full Version : apple.com



ThEKiNgG
04-10-2010, 15:38
Здравейте искам да си взема аифон от ейпъл.ком с абонамент AT&T чудя се колко пари ще ми искат на месец ?

plmn
04-10-2010, 15:40
ми не се чуди, а прочети кво пише на сайта.

amk933
04-10-2010, 15:46
AT&T??? Луд ли си? Тия са най-неизгодните от всички американски оператори. Преди време беше първоначално $199/299 + ~$70 на месец. Никакъв смисъл, ако не си в САЩ, пък и там да си само ще се преебеш с AT&T. :)

ThEKiNgG
04-10-2010, 19:48
:shock: 70$ може ли да ми кажете къде от България да си взема аифон 3гс най-изгодно

plmn
04-10-2010, 19:56
най-изгодно може да го вземеш от някой, който е на зор да го продаде.

виж и бг сайта - http://www.apple.com/bg/ ; вероятно има доста надценка, де.

tuzaro
04-10-2010, 20:28
http://iphone-bulgaria.com/forum/viewforum.php?f=26&sid=9c1c6ff477107b66a0363ecdc4ab69df

WILD__BOY
04-10-2010, 21:22
легално в България iPhone Shit се продава само и единствено от GLOBUL! С едногодишен план към тях и няква ебати таксата. Телефона ти идва към 1100лв или де да знам, зависи от тва колко памет има. Страшен боклуке телефона - джаджа за гъзарене и простащина. Имам iPod 4GB 4th Generation и никога няма да си взема телефон с памет повече от необходимото за 500контакта.

на кратко - купиш ли си нов iPhone трябва да го купиш с план и то НЕИЗГОДЕН план.

AT&T в България ти е с роуминг и то не евтин...

tuzaro
04-10-2010, 21:30
легално в България iPhone Shit се продава само и единствено от GLOBUL! С едногодишен план към тях и няква ебати таксата. Телефона ти идва към 1100лв или де да знам, зависи от тва колко памет има. Страшен боклуке телефона - джаджа за гъзарене и простащина. Имам iPod 4GB 4th Generation и никога няма да си взема телефон с памет повече от необходимото за 500контакта.

на кратко - купиш ли си нов iPhone трябва да го купиш с план и то НЕИЗГОДЕН план.

AT&T в България ти е с роуминг и то не евтин... и кое прави телефона боклук?? а простащина?? Телефона е много функционален, нема да сбъркаш ако си вземеш.

WILD__BOY
04-10-2010, 21:40
легално в България iPhone Shit се продава само и единствено от GLOBUL! С едногодишен план към тях и няква ебати таксата. Телефона ти идва към 1100лв или де да знам, зависи от тва колко памет има. Страшен боклуке телефона - джаджа за гъзарене и простащина. Имам iPod 4GB 4th Generation и никога няма да си взема телефон с памет повече от необходимото за 500контакта.

на кратко - купиш ли си нов iPhone трябва да го купиш с план и то НЕИЗГОДЕН план.

AT&T в България ти е с роуминг и то не евтин... и кое прави телефона боклук?? а простащина?? Телефона е много функционален, нема да сбъркаш ако си вземеш.

и кое му е много функционалното? тоя телефон ако го изпуснеш 3 пъти и е пътник. доста голям e. тежък е. скъп е. не можеш да вдигнеш с ръкавица на ръката. има далеч по-добри телефони за по-малко пари. не можеш да смениш батерията. до колкото съм ползвал доста бърга с flash сайтове. старите не можеха да записват видео и да пращат MMS, тея 3G s може и да могат вече... за разлика от Symbian няма file browser. загрява доста. стария няма и GPS, за новите не знам

tuzaro
04-10-2010, 21:49
За изпускането си прав, ама има супер стилни калъфи и протектори които правят телефона красив и го пазят едновременно. Голям е заради екрана на който спокойно може да си отваряш сайтове и да си четеш без проблеми, и не е много тежък н95 примерно е по-тежък. незнам за по-малко пари да може да си купиш телефон с такъв екран и толкова функции ама може и да има, батерията се сменя но е "малко" скъпо, за другите работи които си изредил в новите телефони ги има вече.

WILD__BOY
04-10-2010, 21:58
За изпускането си прав, ама има супер стилни калъфи и протектори които правят телефона красив и го пазят едновременно. Голям е заради екрана на който спокойно може да си отваряш сайтове и да си четеш без проблеми, и не е много тежък н95 примерно е по-тежък. незнам за по-малко пари да може да си купиш телефон с такъв екран и толкова функции ама може и да има, батерията се сменя но е "малко" скъпо, за другите работи които си изредил в новите телефони ги има вече.

e са специално писах на един приятел, каза че GPS функицята е доста куца, защото не можеш да го ползваш като навигация. Казва ти къде има нещо, но не можеш да го ползваш като навигатор да стигнеш до него (да ти казва "наляво", "надясно"), което е тъпо... но нали караш BMW 5серия е39 с голямата навигация.. кво ти пука :D
а относно батерията - под не се смея имах предив, че не можеш сам да я смениш.
екрана... да ти серем и на екрана като го изпусна докато плащам на каса нещо... нема екран
nokia n95 също не е бог знае къв телефон... HTC имат Готини телефон с доста добри показатели

tuzaro
04-10-2010, 22:03
напратив гпс-са си работи много добре и има много хубави карти за IGO, ти постоянно ли си държиш телефона в ръката квото и да правиш?? То верно си е гъзария и трябва всеки да го види ама все пак... За HTC не мога да кажа нищо, не съм ползвал.

amk933
04-10-2010, 23:02
Готин е АйФона, но в България частите му са на е*ати цените. В тая Европа такова тарашене пада. Тук сите трябва да сте/сме милионери. А иначе може да му се сменя батерията, ама не е евтино, но не съм чул на някой да му се е налагало да я сменя. Аз се колебаех между IPhone, Nokia N900 и HTC HD2, но се спрях на Нокиата...сега обаче ме гони една треска да се сдобия с Блекбери и втора сим, но да видим. Иначе за Айфона както ти казаха, само Глобул го предлага с план и легално в Бг. Можеш да си го намериш и без план, но нямаш гаранция, че не е някоя декодирана американска слушалка...

Що не си вземеш IPad 3G? Ако ти е само за гъзария, това е машинката... Един приятел ми дойде на гости в неделя от Чикаго и ми разправяше, че в 1 часа през ноща, докато пътувал за летището, ония малоумници спяли пред магазина на Епъл, че на следващия ден била примосията на въпросното чудо. Изглежда много готино. Малко е големичко, ама с такъв дисплей си е направо супер.

За приложенията АйФона си е супер. Като го джейлбрейкнеш и му направиш още нещо, можеш да си сваляш всички програмки от сайта на Епъл за без пари и всичко бачка идеално. А за него апп-ове колкото искаш има. GPS не знам как е. :)

WILD__BOY, ако на АйФона мислиш, че дисплеят му е прекалено голям, ми е странно защо препоръчваш HD2, като там е с .7 инча по-голям? :-o А и АйФона е железен и бачка и със строшен дисплей. За HTC-то не знам дали е така...

Zod
04-11-2010, 13:29
легално в България iPhone Shit се продава само и единствено от GLOBUL! С едногодишен план към тях и няква ебати таксата. Телефона ти идва към 1100лв или де да знам, зависи от тва колко памет има. Страшен боклуке телефона - джаджа за гъзарене и простащина. Имам iPod 4GB 4th Generation и никога няма да си взема телефон с памет повече от необходимото за 500контакта.

на кратко - купиш ли си нов iPhone трябва да го купиш с план и то НЕИЗГОДЕН план.

AT&T в България ти е с роуминг и то не евтин... и кое прави телефона боклук?? а простащина?? Телефона е много функционален, нема да сбъркаш ако си вземеш.

и кое му е много функционалното? тоя телефон ако го изпуснеш 3 пъти и е пътник. доста голям e. тежък е. скъп е. не можеш да вдигнеш с ръкавица на ръката. има далеч по-добри телефони за по-малко пари. не можеш да смениш батерията. до колкото съм ползвал доста бърга с flash сайтове. старите не можеха да записват видео и да пращат MMS, тея 3G s може и да могат вече... за разлика от Symbian няма file browser. загрява доста. стария няма и GPS, за новите не знам

Абе пич аз моя съм ко изпускал от 1-2 метра кум 10 пъти без нищо да му стане, човека търси от къде да зи земе тебе като не ти харесва ходи си земи некъв сони ериксон и влачи като останалите.

WILD__BOY
04-11-2010, 14:12
легално в България iPhone Shit се продава само и единствено от GLOBUL! С едногодишен план към тях и няква ебати таксата. Телефона ти идва към 1100лв или де да знам, зависи от тва колко памет има. Страшен боклуке телефона - джаджа за гъзарене и простащина. Имам iPod 4GB 4th Generation и никога няма да си взема телефон с памет повече от необходимото за 500контакта.

на кратко - купиш ли си нов iPhone трябва да го купиш с план и то НЕИЗГОДЕН план.

AT&T в България ти е с роуминг и то не евтин... и кое прави телефона боклук?? а простащина?? Телефона е много функционален, нема да сбъркаш ако си вземеш.

и кое му е много функционалното? тоя телефон ако го изпуснеш 3 пъти и е пътник. доста голям e. тежък е. скъп е. не можеш да вдигнеш с ръкавица на ръката. има далеч по-добри телефони за по-малко пари. не можеш да смениш батерията. до колкото съм ползвал доста бърга с flash сайтове. старите не можеха да записват видео и да пращат MMS, тея 3G s може и да могат вече... за разлика от Symbian няма file browser. загрява доста. стария няма и GPS, за новите не знам

Абе пич аз моя съм ко изпускал от 1-2 метра кум 10 пъти без нищо да му стане, човека търси от къде да зи земе тебе като не ти харесва ходи си земи некъв сони ериксон и влачи като останалите.

gangsta, аз мойта nokia съм я изпускал от втория етаж мъртво пиян и отидох да си я взема, а човека на линията все още си бръщолевеше.. сеш ли се.

Сони педерсон си купи ти и си слушай гейгста рап на него