PDA

View Full Version : НОВА ТЕМА ЗА БРЕКЕТИТЕ!



akibaki
04-10-2010, 16:16
Здравейте,прочетох една тема за брекетите,но тя е стара и ще направя нова. Искам да попитам И аз дали е възможно наистина,след като човек си сложи брекети и след като ги свали,зъбите му да се УГОЛЕМЯТ и да СТАНАТ ПО-ДЪЛГИ,защото четох,че бяха казвали ''зъбите ми станаха нечовешко големи'' / ''когато ми свалиха брекетите,майк ами помисли,че съм с изкуствени'' ? Знам за фасадите,но не искам,те са за по-възрастни,аз се интересувам дали с брекети наистина зъбите се удължават и уголемяват или само се изправят? Много благодаря за отзивите предварително!

SandraTheOne
04-10-2010, 16:36
И аз се интересувам от същото,моля,помогнете!

anyfany2
04-10-2010, 16:59
Не виждам от къде идва това притеснение...
ЗЪБИТЕ САМО СЕ ИЗПРАВЯТ !!!

Наистина е така... ПРОСТО се лепкат на повърхността...

НЯМА кое да направи тека, че да стимулира израстването !!!

Носи си брекетчетата без притеснение !!!

shakira96
04-10-2010, 17:06
^ Абселютно съгласна! :)

rammstein123
04-10-2010, 18:44
Може би е имал/а предвид зъбите, които са по-нагоре и стоят неестествено. Изтеглят се надолу и така май стават по-големи. Но това го имат малко хора.

Maimunche_f
04-10-2010, 19:15
Това са глупости! Не стават по-големи. Просто като си с брекети...и си свикваш зъба по един доста различен начин. След като ги свалиш се вижда много повече зъб - звучи някак странно, но е така, защото година и няколко месеца виждаш зъбите си, но и самия брекет, който скрива значителна част от зъба...а като ги свалиш виждаш само зъб.
Ако имаш някакви колебания дали да си сложиш брекити или не - то изопщо не се чуди, защото ефекта след това е невероятен! Струва си ;)

anyfany2
04-10-2010, 19:33
Maimunche_f JA.

akibaki
04-10-2010, 20:06
Не,не се колебая,просто ми се иска съзбите ми да станат дълги,например като на Kristen Stewart..това може да стане само с фасади,нали..но това едно,че е твърде скъпо,друго,че съм още млада :( а иначе зъбите растат,докато избият и повече не,нали.. :(

liim0nka
04-10-2010, 20:25
Не,не се колебая,просто ми се иска съзбите ми да станат дълги,например като на Kristen Stewart..това може да стане само с фасади,нали..но това едно,че е твърде скъпо,друго,че съм още млада :( а иначе зъбите растат,докато избият и повече не,нали.. :(
първо да ти се уголемят зъбите от брекетите не е възможно, но ако беше така щеше ли да го направиш?! Нямаш проблеми със подредбата на зъбите,а само за да ги уголемиш си слагаш брекети..няма смисъл :)

Sissy90
04-10-2010, 20:33
Разбира се, че само се изправят. Тези, които са казали, че са им се удължили :? Предполагам, че така им се е струвало, защото вече всички зъби са сочели в една посока.

sasheto0o
04-10-2010, 21:35
уау .. ъъ..абе хора не ме плашете .. аз съм с брекети от 1 година и 10 месеца :D и вие тука ми стоварвате някакво уголемяване на зъбите..пхахах..моля ви :lol: не искам да убивам ортодонтката мии :lol: 8-)

lipstik
04-11-2010, 08:22
Сега и аз да се изкажа като човек махнал си брекетите преди почти месец.Тези хора,на които зъбите им са били много накриви или зъбите са били стърчащи им стават по-дълги зъбите и ако помислите малко ще разберете защо.
Един залегнат зъб на криво като се изправи си изменя позицията и става по дълаг.
Къто са ти стърчащи зъбите,за да се залегнат на нивото,на което трябва да са си по принцип също стават по-дълги.
Зъбите не израстват,просто променят позицията си и за това са по-дълги.