PDA

View Full Version : Полудявам! :S



Converse333
04-10-2010, 16:52
Този форум ми стана малко като изповедалня... 8-) Но наистина имам нужда да си излея някъде всичко. :(
Преди 1 месец се запознах с едно момче. Всичко си вървеше супер, бяхме си фр, излизахме. Е да, ама аз тъпата започнах да го харесвам. Той разбра, whatever... Оказа се, че и той изпитва нещо към мен, но не го бива в изразяването на чувства. След това аз му казах, че не съм сигурна, че изпитвам вече нещо към него (не знаех, че той ме харесва) . Той явно се е ядосал, една вечер беше ужасно пиян и целуна моята бфф. Тя веднага го отблъсна ест... Сега и аз го харесвам, но може би е само физическо привличане. Друг въпрос е, че той иска само секс от мен. Дори си говорихме, и аз му казах, че дори и да го направим, след това той може дори да не ме поздравява и няма да променим нищо. Уж има нещо между нас, уж сме приятели, а няма ден, в който да не се скараме за нещо. :( Преди няколко дена бях на кафе с приятелки и той дойде при мен. Говорихме си, той беше ужасно мил. И сега съм ужасно объркана и не знам какво да правя. Приятелките ми не могат да ме посъветват нищо... Сега пък от 3-4 дена нито ми звъни, никъде не се вясва, а по принцип, когато излизам ме разпитва къде ще ходя и с кого и идва при нас. Сега дори в тъпия скайп го няма. :( Направо се изяждам отвътре. :lol:
Любовта е колкото сладка, толкова и солена. :(

m1nik
04-10-2010, 17:00
Тръгнете, но не започвайте с секс, за да разберете дали всичко е реално, ако съдя по това, което си написала дотук, си си влюбена и той, но сте малко объркани.

ledenakrasota
04-10-2010, 17:02
Много объркано и май не знаеш какво искаш.Успокой се!


Аз обичам да бъда директна.Уговорете си среща и се изяснете,но не по скайп или по телефона,а очи в очи. :)

CeSarkA
04-10-2010, 17:11
m1nik
МнениеПуснато на: Съб Апр 10, 2010 8:00 pm Заглавие:
Тръгнете, но не започвайте с секс,
\:D/

увери се първо че се обичателл след това секса

Converse333
04-10-2010, 17:45
Да, аз също се усещам, че съм много объркана. Не мога да си събера мислите. Дано скоро се чуем и да се видим, че иначе ще полудея. :( 8-)

DevilWish
04-10-2010, 18:27
За какво ти е момче, което знаеш, че ще иска само и единствено секс със теб?

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 18:45
Държи се мило, защото иска да те вкара в удобното си легълце.Ако беше умно момиче нямаше да му се връзваш и да мислиш за него, след като знаеш, че единственото, което иска е секс.

Converse333
04-10-2010, 19:08
Държи се мило, защото иска да те вкара в удобното си легълце.Ако беше умно момиче нямаше да му се връзваш и да мислиш за него, след като знаеш, че единственото, което иска е секс.

Ок, аз не мисля да му се връзвам. Проблема е, че не мога да го забравя. А това, че не мога да тръгна с него (не че не мога, ами той ще ме зареже т.е. няма смисъл) още повече ме дразни.

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 19:25
Ами явно ти не искаш да си с него, защото имаш чувства, а ей така .. за да кажеш, че си била с него.Не те опреквам и аз съм имала такива моменти желания :lol: Защо просто не направиш така, че да тръгнете и зарибявката му и всичкото му.И просто като тръгнете не се опиташ да направиш така, че да почувства нещо към теб и тогава да му покажеш, че не е непрекосновен и да го оставиш. :lol: :lol: 8-) :lol: :lol: И в крайна сметка, това го казвам малко на бъзик, не ми се връзвай сляпо, но не се оставяй на момченца тип "дебна да ебна" :?

Take_That
04-12-2010, 07:40
За какво ти е момче, което знаеш, че ще иска само и единствено секс със теб?


И аз така мисля :)

antifashionshit
04-12-2010, 07:43
Този форум ми стана малко като изповедалня... 8-) Но наистина имам нужда да си излея някъде всичко. :(
Преди 1 месец се запознах с едно момче. Всичко си вървеше супер, бяхме си фр, излизахме. Е да, ама аз тъпата започнах да го харесвам. Той разбра, whatever... Оказа се, че и той изпитва нещо към мен, но не го бива в изразяването на чувства. След това аз му казах, че не съм сигурна, че изпитвам вече нещо към него (не знаех, че той ме харесва) . Той явно се е ядосал, една вечер беше ужасно пиян и целуна моята бфф. Тя веднага го отблъсна ест... Сега и аз го харесвам, но може би е само физическо привличане. Друг въпрос е, че той иска само секс от мен. Дори си говорихме, и аз му казах, че дори и да го направим, след това той може дори да не ме поздравява и няма да променим нищо. Уж има нещо между нас, уж сме приятели, а няма ден, в който да не се скараме за нещо. :( Преди няколко дена бях на кафе с приятелки и той дойде при мен. Говорихме си, той беше ужасно мил. И сега съм ужасно объркана и не знам какво да правя. Приятелките ми не могат да ме посъветват нищо... Сега пък от 3-4 дена нито ми звъни, никъде не се вясва, а по принцип, когато излизам ме разпитва къде ще ходя и с кого и идва при нас. Сега дори в тъпия скайп го няма. :( Направо се изяждам отвътре. :lol:
Любовта е колкото сладка, толкова и солена. :(
не се занимавай. :)

Lyubeto
04-12-2010, 07:45
Въобще не се дразни от факта ,че искал само секс от теб. Повярвай ми по - дразнещо би било да знаеш ,че си се надявала на нещо , а той само те е изчукал и си е заминал.Просто го игнорирай от живота си .Спри да му пишеш, да му звъниш и отговаряш , да му говориш . Като го видиш се прави ,че не го познаваш .Мисля ,че това е единствения вариант да го забравиш.Иначе той ще продължава да е мил,нежен и да те търси докато не си го получи.Иии не , няма нищо между вас и не сте приятели. Това, което имате за него е просто игра , за да те вкара в леглото.

welovecandies
04-12-2010, 16:47
бих ти казала да не започвате със секс .. първо се изяснете един на друг и след това решете какво ще правите : било то секс, било то нещо друго :) ноо не е лошо и ти да си на ясно какво изпитваш към него :)

Macallan
04-12-2010, 16:53
слушай сега ... тегли му едно мъдо на този пич, после го заебаваш и готово, всички са доволни.

Converse333
04-12-2010, 17:04
Мерси много на всички! :-)
Наистина, разбрах, че съм била ужасно наивна и тъпа, за да му се хвана на игричката още в началото. :?