PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



iiinche
04-10-2010, 17:07
Здравейте! Аз съм момиче на 13 години,което преди 8 месеца си намери най-накрая най-добра приятелка.Нямах такава досега,движех само с момчета,смятам ги за по-добри приятели.Ще я наричам С. Обичам си я наистина много,супер характер е,но има един проблем.Тъй като е доста красива,има голямо самочувствие и много момчета я харесват-и тези от 5-6-7 клас и по-големите като например 16+ годишни.На нея естествено и харесва да я закачат,да и казват колко е хубава и т.н-ласкае се.Да,обаче по-големите момчета е ясно,че искат просто даа.. хм -да се възползват от нея /да правят секс с нея/. С. май не го осъзнава.Колкото и пъти да и казвам,че всичко това са някакви преструвки от тяхна страна,едва ли не вече я обичат,тя се обижда и ми казва " ти за ку*ва ли ме имаш,няма да им дам да се възползват от мен" Опитвам се да я предпазя а тя ми се сърди.Преди малко ми писа в скайп колко е щастлива,понеже целунала един 18 годишен,който я зарибява.Усещам и,че ме пренабрегва заради момчетата..Другият проблем-С. си има и друга най-добра приятелка,с която са заедно откакто са се родили /буквално/,с която се мразим.Те са и първи братовчедки,живеят в един вход - така,че няма как да се разделят.Проблемът идва от там,че ние не излизаме изобщо.Виждаме се само в даскало за максимум 15 мин и това е. Някак си на мен това не ми достига,а няма как да излизаме защото сме и от разл. компании,а нейната фр ще откачи.Не мога да и обесня,че тея 15 мин на мен не са ми достатъчни,защото ще каже,че нищо не може да направи.Та,просто исках да споделя.Ако имате някакъв съвет и по двата проблема-кажете :(
ПП-има наистина доста приятели ии почти всички искат да и бъдат фр.
ПП2-доста хора пък ми казват да си отворя очите,защото ме била използвала и ме правела на нищо,докато аз не съм виждала.. :(

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 17:39
Явно не оценява приятелството ти. Предупредила си, не те слуша, остави я. Ще се позарибява, ще и предложат секс и ще се осъзнае. Щом не те слуша, нека бъде наранена, пак ще се върне при теб. Колкото до тази нейна братовчедка - ами мисля, че това трябва да го изясните. Явно наистина те няма за нищо. ЯВно не те мисли за такава приятелка, за каквеато ти я мислиш. Обясни и, че искаш да излизате, че искат да сте приятелки, че искаш да разчиташ на нея, когато трябва, а не само 15 мин, в които да ти обясни с кои се мляскала, кой и казал, че е красива, кой я хванал за гъза. Това не е приятелство... ако продължава да се държи така с теб, излизай си с другите приятели, не си струва да се тормозиш, виждаш колко време ти отделя.

liim0nka
04-10-2010, 20:59
Не си заслужава.Момичето явно не оценява приятелството ти и не те смята за толкова добра приятелка, колкото ти нея.
Съсласна съм с Ники.Искам само да допълня, че щом се мразиш с братовчедка й..а двеете сте най-добрите й приятелки със С. (уж) тя няма да допусне такова нещо..какво означава ако се видим братовчедка й ще се разсърди..в крайна сметка тя(С.) си решава и ако държи на теб ще й обясни,че се чувства близка с теб и така нататък.Само накратко ще ти кажа, че моята най-добра приятелка я познавам от 8 години...преживяли сме много заедно, но тази година се виждаме не толкова често заради ангажиментите...имаше период, в който излизах с една приятелка, с която станах много близка..и когато излязох с най-добрата ми приятелка..тя се нацупи-скарахме се, защото това нещо не можех да го допусна да ми държи сметка дали ще излизам с човека, на който държа най-много.. и вече с нея сме доста по-отдалечени-тя си ме обича, но за мен тя си е просто позната, с която от време на време мога да си кажа нещо, а най-добрата ми приятелка-истинска приятелка, най-добрата :) :smt007

sladur4etyYy
04-10-2010, 23:05
харесват я тия от 5-6 клас, а? вие на по 10 ли сте?
иначее мисля, че трябва да се съвземеш и да осъзнаеш, че тая не ти е никва ''бфф'' и освен това, че трябва да я оставиш да си изпати с тия момчета, за да й дойде акъла.

Tempest
04-11-2010, 11:43
най-накрая си намерила? Или си искала да имаш най-добра приятелка... не знам какво разбираш под приятел, но това момиче не е такъв... поне според мен - най-малкото 15 минути на ден не са достатъчни за най-добър приятел... от опит знам, че приятелство момче-момиче е доста сигурно, докато единия не се влюби... най-малкото момчето няма кво да ти вземе, няма за кво да ти завижда и ако е разбрано, ше ти помогне в нужда...

както ти казаха - отави я да прави каквото иска

vampirediaries
04-11-2010, 12:30
Според мен тя не те счита за най-добра фр.Ако беше такава щеше поне малко да те слуша или да се опитва да направи всичко възможно да се видите.И не ми разправяй как братовчедката щяла да се разсърди-ами тази С. не може ли да й обясни,че има и други приятели с които иска да се вижда?!Ако искаше да се виждате щеше да го направи.

WaterLilly
04-11-2010, 12:43
ПП2-доста хора пък ми казват да си отворя очите,защото ме била използвала и ме правела на нищо,докато аз не съм виждала.. :(
Правилно ти казват. Послушай ги.