PDA

View Full Version : Липава ми... ;( <3



buuu
04-10-2010, 17:43
Обичам го страшно много. :smt007
Ако не се занимавам с нещо или не съм на даскало .. мисля само за него и за всичките ни моменти до сега. Имало е дори дни в които буквално съм се тръшкала и ревала вкъщи от самото нищо ..просто мисля супер много за него и знам ,че не сме се виждали от 4-5 дена ..седмица .. и полудявам :-#
Той сега 2рия срок е 2ра смяна .. а аз всеки месец съм различна .. сега април съм 2ра ,а май -1ва. Когато съм 2ра отивам в тях преди даскало и се виждаме нали.. но като съм 1ва шанса да се гушним и да усетя парфюма му е минимален... Мноооооого рядко ако имам 6 часа и ако той няма предчасове да дойде пред даскало и да се видим за по 30 мин и после аз трябва да си гоня рейса. Но още по сдухано ми стана ,когато днес ми каза ,че щял да почва да ходи на зала след училище, и когато съм била 1ва смяна- преди училище ии ,че сигорно намало да може да идва пред даскало ...знам че когато съм в шибаната 1ва смяна, на месец се събират около 3 -4 пъти в които той идва до училище ...но въпреки ,че са 30 мин за мен времето спира и всичко друго изчезва . Дори и за кратко ,тва време с него ми действа като кокаин и всеки път след като си замине/замина искам все повече и повече да е до мен. :smt007 Самата мисъл ,че ще се занимава с още нещо извън даскало и че времето ни заедно бавно намаля ... ме кара да полудея ии ..нз чудя се как ли ще се справя ? .. :С Не казвам ,че трябва да сме 24/7 заедно ,а че ми липсва ужасно много абсолютно всеки път . Просто времето ни заедно е зле разпределено , и това ме натъжава .Няма как да се получи по друг начин ,защото не живея в Бургас и всеки ден пътувам , пък и всяко негово идване коства поне 20 лв .Сега април може би ще се вийдаме често ..но после .. :cry: :smt007
Просто исках да споделя ...

Converse333
04-10-2010, 17:48
Тъжно. :( Помоли го някак си да намали ангажиментите преди/след училище, за да се виждате по-често.

fenastz
04-10-2010, 18:06
Горката. Гледайки отстрани на нещата обаче, това е добре за продължителността на връзката - ако двама човека са постоянно заедно, рано или късно тръпката изчезва. :)

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 18:06
Хах аз съм в абсолютно същата ситуация.Приятелят ми е от Бургас, уча там, но не съм от Бургас, а от град съвсем близо до него.Той ходи на тренировки, в момента сме различни смени, но имаме страшно голямо желание да се виждаме.Обичаме се, искаме се и щом имаме желанието - време намираме.Когато не сме заедно постоянно мислим един за друг и знам, че не само с мен е така, а и с него, защото ми звъни по 10 пъти на ден просто, за да ме чуе.Например сега като сме различни смени ще бягам от някой друг час, той някой път няма да иде на тенировка и ще ида в тях.Простоо не се притеснявай, ако имате желание, ако искате да се виждате нищо няма да ви спре. Пожелавам ти късмет и дано да се оправят нещата. :P

DevilWish
04-10-2010, 18:21
Може ли да ти кажа нещо?Имаше период ,когато виждах приятелят си 2 пъти в месеца ;) МАКСИМУМ! ;) При добри обстоятелства ;) Сега пак 1 път в седмицата ;) Но сме 2 години заедно.До какво следва това?Ако се обичате ще търпите ;)
Тъкмо повече ще се радваш като го видиш ;)

ScarletBite
04-10-2010, 19:54
Тъкмо няма да си омръзнете :wink:

YouMakeMeSmile
04-10-2010, 20:01
оф... а моя като е в Италия и от 10 дена не съм му чувала гласът, камоли да му усетя аромата хуубаво ли ми е..

п.п. смисъл не се заяждам, просто съм супер изнервена вече..

sladur4etyYy
04-10-2010, 20:10
почни и ти странично занимание и когато той ходи на зала, ти прави нещо друго. развивай се. хубаво е, че имаш момче, по което си луда, но не го превръщай в център на всичко около теб. :wink:

pussucetka
04-10-2010, 22:00
Тъкмо няма да си омръзнете :wink:

така ее . . 8)

sunshinepp
04-11-2010, 06:14
почни и ти странично занимание и когато той ходи на зала, ти прави нещо друго. развивай се. хубаво е, че имаш момче, по което си луда, но не го превръщай в център на всичко около теб. :wink:

Буу .. съгласна съм! :-)

nymphadora
04-11-2010, 06:26
Горката. Гледайки отстрани на нещата обаче, това е добре за продължителността на връзката - ако двама човека са постоянно заедно, рано или късно тръпката изчезва. :)

+1

Jumbie483
04-11-2010, 06:46
Занимавай се с нещо и ти след или преди училище. Нека мислите ти не са заети само с това, че той не е до теб.

buuu
04-11-2010, 06:59
да така е прави сте :-)
но аз преди училище нямам никакво време защото трябва в 12 без нещо вече да тръгна за рейса... а имам и сумати уоци за учене .
след училище е същия чеп понеже се връщам в 8 като съм 2ра и в 3 като съм 1ва 8-)
то пак добре ,че е училището иначе ще се фърля от някъде ..бахти за ко има момчета като него ,че така "лошо" плениха сърцето и мислите ми :smt007
но и с него е така 8-) за мое как да кажа успокоение един вид ..за да не си мисля ,че само аз едва ли не хвърлям любов на вятъра :) когато е с приятели ,навънка ,играе някаква игра на компа ,моята липсва я забелязва по малко ,но когато няма какво да прави ми е споделял ,че му идва да зпали колата на брат си и да дойде или като се видим просто да ме гушни и да ме удуши от радост :-D 'действаш ми като кокаин' ми каза веднъж ,когато беше самичък и не се бяхме виждали с седмици. Имало е момети в които и 2мата се ревали на някакви тъжни песнички...
ама ся да не го разберете ,че само когато е сам мисли за мен ,нем :) през цялото време мислите ни са един за друг ,но когато има с кво да се занимаваме ,времето минава по барзо и тъгата може би избледнява ,а после като се видим ..деня се превръща в поредния най-красив от наща връзка :smt007
еххх любов, любов .. някой ден ше ни изде ушите :lol: ебавам се :-)

XTREMEFREERIDE
04-11-2010, 07:29
Сладури. :-) Не се предавайте от едното нищо,ха.
Лятото ще си наваксате. Просто потърпете.

TuZar
04-11-2010, 13:20
Би трябвало да се радваш че сте в един град, в едно училище, а това че несте постояно двамка да не те тревожи, нештата някак си щтесе уредят повярваи ми, щтом и двамака се искате толкова много.

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 13:29
А ти от къде си ? :)

PainMonopoly
04-11-2010, 15:30
Или ще трябва да се виждате вечер, или да се примирите със ситуацията.

Друг вариант няма.

LoveRetroMusic
04-11-2010, 16:55
.....