PDA

View Full Version : Момчетаа.Това е вашата тема ;)



MaGuSs
04-10-2010, 19:37
Така ,не знаех в кой подраздел да пусна темата /Секс или Любов :-o / и за това ударих на онче бонче ... И ето го въпросът-Как свалихте вашата половинка и начини как да свалим едно момиче... 8)

Вие сте ...

xNiKx
04-10-2010, 19:42
За тука е темата, обаче я има вече поне 2452752952 пъти и няма какво повече да се каже по тоя въпрос. Как се сваляло? С по-тежък предмет - права лопата, тухла четворка, чук, брадва, щанга, наковалня... Ако си по-ловък може и с четка за зъби, кърпичка с хлороформ също помага.
Надявам се, че ти отговорих.

ScarletBite
04-10-2010, 19:52
Женско съм.Позволяваш ли ми да отговоря на темата ти?

tuzaro
04-10-2010, 19:54
аз мойта я свалих с супер здрав удар

fenastz
04-10-2010, 20:03
Никак. Бог ми ги даде, даже две. Ръце.

MaGuSs
04-10-2010, 20:07
Женско съм.Позволяваш ли ми да отговоря на темата ти?

Не съм казал ,че е забранено за момичетата.

П.П.Моля за свястни отговори свързани с въпроса на темата :)

Pa3yMeH
04-10-2010, 20:36
Работя по въпроса. :-o Като свърша ще ти кажа (вероятно какво НЕ трябва да правиш :razz: :razz: ).

Valento
04-10-2010, 20:38
аз мойта я свалих с супер здрав удар

И въпроса искаш ли още ? :D


По темата :

С приятелката ми се запознахме в един сайт за запознанства и я свалих с чар и вниманието си ... просто бях себеси на всичките ни срещи,правех и комплименти и сега и правя ... просто ако се правиш на някой който не си , няма никакъв шанс да я свалиш !

Tedchy
04-10-2010, 20:40
Работя по въпроса. :-o Като свърша ще ти кажа (вероятно какво НЕ трябва да правиш :razz: :razz: ).
Хаха..
Бъди оптимист ;)

YouDontKnowMe
04-10-2010, 20:48
Аз го свалих с т.нар. човешко отношение. Не се държаха много добре с него околните. И както той казва - "с невероятен чар". Той го казва, не аз :D . И упоритостта ми , според мен. Той много се притесняваше от мен, а аз само нахалствах. В добрият смисъл де .

Как ме свали той ... Ами той не ме сваляше ... Това ме впечатли . :D До последно си стоеше на положение и се правеше, че не забелязва как изцяло съм се облегнала на него.
Много мразя нахалните хора и аз не нахалствам. Но тогава се наложи , пък и бяхме пийнали ... ^

Темата е за момчетата. Надявам се да не бъда убита ^

ForzaFelipe
04-10-2010, 20:55
Работя по въпроса. :-o Като свърша ще ти кажа (вероятно какво НЕ трябва да правиш :razz: :razz: ).

Ааа аз съм абсолютно същия,даже още сега мога да кажа какво не трябва да правиш :-D

Никога не кавзай в последния момент ;)

valdesbg
04-10-2010, 22:27
Ми бъди забавен и интересен човече (:

Ако това го можеш едновремено.. значи можеш всичко.

DaemonBoy
04-10-2010, 22:30
Абе има една тема дето е важна и пише : КАК ДА СЕ ХАРЕСАМЕ НА МОМИЧЕ?!
Иначе аз лично с милото не знам как точно се получи, оказа се че и двамата имаме как да кажа, развинтено въобръжение, винаги съм залагал на хумор и това винаги действа ;)

darkPaladin
04-10-2010, 22:43
чрез миризмата идваща от не мития ми анус

bathory
04-10-2010, 23:00
За тука е темата, обаче я има вече поне 2452752952 пъти и няма какво повече да се каже по тоя въпрос. Как се сваляло? С по-тежък предмет - права лопата, тухла четворка, чук, брадва, щанга, наковалня... Ако си по-ловък може и с четка за зъби, кърпичка с хлороформ също помага.
Надявам се, че ти отговорих.
много си оригинален :(

RedLabel
04-10-2010, 23:23
:lol: :lol: :lol: хитра тема... с кеф 8)

Jessie
04-10-2010, 23:34
Следвахме няколко прости стъпки: :D

Коментарчета в Импулс > Размяна на скайпове и телефони > "Съвсем случайна" среща в супермаркета /аз не бях сама, както и той, но не се спряхме да си поговорим/ > "Случайна" среща пред блока му > Вече среща на НГ пред къщата на едно момче, в което се бяхме събрали > Около един час приказки и накрая една целувчица от мен за "Чао", но по бузката > На 01.01 и вече както си му е редът > След още 2-3 дни се изяснихме, че ходим. :-D :D

Machine123
04-17-2010, 16:33
Еми обръсни си главата сложи бели кецове ( Адидас , Лондсдейл или Фред Пери) намери си 5 човека избиращ от кой отбор си и вече си хулиган ама да не забравиш да пушиш цигари !!! ... Сега сериозно ... Набележи си някоя запознай се с нея ала бала вземи и скайпа говори и мило стани и добър приятел покажи и , че ти е 18 см и тя сама ще те поиска ;]

pussucetka
04-17-2010, 18:34
Еми аз съм женско . . Моят приятел беше доста очарователен и красив и добър . . Първоначално ми беше като приятел, но после не можахме да си устоим :oops: :mrgreen:

pentxayc
04-17-2010, 18:53
изпърдях са и на оная и хареса аромата

Nakadah
04-18-2010, 04:47
Благодаря ти за темата, както и да е, тази тема няма да пожъне успех!

vesito13
04-18-2010, 10:23
А пък моя не е бил миличък, добричък, чаровен и куп ти там глупости. Напротив дразнеше ме, предизвикваше ме, караше ме дори да ревнувам, правеше се на интересен. И точно при мен май уцели, аз съм човек, който обича да си извоюва своето. А и не харесвам момчета, които още от първия ден са готови "да ме носят на ръце". Приятеля ми го раздаваше леко недостъпен, а аз хем нахалствам лекичко, хем се правя, че не ми пука :-D А бе някаква си наша игра, закачка. :)