PDA

View Full Version : Проблем със звука!



Reall
04-10-2010, 19:48
Здравейте! Имам проблем със звука, когато гледам клипчета в Интернет нямам никакъв звук. Само картина. Иначе самия компютър има звук, мога да си гледам филми, които съм изтеглила от нета, но само в Интернет да гледам нещо, което има звук, е невъзможно.

П.П. Скоро ми преинсталираха Windows-a и от тогава е така. Ако знаете какво да направя, моля пишете! Благодаря на отзовалите се! :-)

dPa3HuTeJl
04-10-2010, 19:56
Еми може проблема да е в браузъра щом само на клипчета нямаш звук пък на филмите имаш .. не знам аз само за това се сещам :)

Reall
04-10-2010, 20:00
Еми може проблема да е в браузъра щом само на клипчета нямаш звук пък на филмите имаш .. не знам аз само за това се сещам :)

Филмите, които съм свалила от нета и вече са на компа имат звук. Иначе пряко oт нета не става :(

Jus7DreamBoy
04-10-2010, 20:05
би трябвало да е от браузъра който използваш !

doomkillerr
04-10-2010, 20:16
Пробвай с друг плеър, ако и при него пак няма звук си обнови флаш плеъра или си инсталирай "K-Lite codec pack full" :)

Reall
04-10-2010, 20:23
Пробвай с друг плеър, ако и при него пак няма звук си обнови флаш плеъра или си инсталирай "K-Lite codec pack full" :)

Може ли да ми обясниш за какъв точно плеър говориш, защото аз съм много зле в тази сфера?

doomkillerr
04-10-2010, 20:44
Може ли да ми обясниш за какъв точно плеър говориш, защото аз съм много зле в тази сфера?

Сваляш си "Adobe Flash Player" от тук: http://get.adobe.com/flashplayer/

След като се свали, затваряш интернет браузера и инсталираш плеъра... След това пробваш да отвориш някое клипче от сайтовете за видео споделяне за да провериш дали вече има звук!

Reall
04-11-2010, 07:44
Може ли да ми обясниш за какъв точно плеър говориш, защото аз съм много зле в тази сфера?

Сваляш си "Adobe Flash Player" от тук: http://get.adobe.com/flashplayer/

След като се свали, затваряш интернет браузера и инсталираш плеъра... След това пробваш да отвориш някое клипче от сайтовете за видео споделяне за да провериш дали вече има звук!

Мерси много!