PDA

View Full Version : ЗА ИЛИ ПРОТИВ



po0h
04-10-2010, 20:06
За или против да признаем ако сме изневерили ...
Струва ли си да рискуваме да загубим и нараним човека до себе си ... или е по-добре да му кажем истината и това да не ни измъчва ... ??

Tedchy
04-10-2010, 20:12
За ..Няма смисъл да изневеряваш на човека на които държиш,и който обичаш ;)

sladur4etyYy
04-10-2010, 20:12
против, защото от това признание нито ти, нито човека до теб ще спечелите.

3oPuTy
04-10-2010, 20:12
Зависи от ситуацията и от самия човек :)
Аз съм изневерявала на мое бившо гадже и му казах 2 години след като се разделихме и то случайно 8-)
На сегашния ми приятел не съм му изневерявала,но преди седмица бях на купон с наши приятели и ми се наложи да спя на едно легло с момче без да правим АБСОЛЮТНО НИЩО ... През цялото време ми беше супер гадно и като се видяхме с моя му споделих :) След това имахме малко проблеми,защото мислеше,че съм му спестила някоя подробност,но след един хубав разговор разбра,че нямам причина да го лъжа :)

YouDontKnowMe
04-10-2010, 20:15
Зависи от отношенията ви.
Примерно, в семейството ми е регламентирано това - всеки си прави каквото си знае, стига у дома всичко да е наред.

В тийн връзките - както дойде, зависи от отношенията пак. Понякога съм склонна да призная , понякога не .
Щом съм тръгнала да изневерявам - значи съм била наранена. И с човека до мен просто ставаме квит.
Или пък просто не го обичам - да не съм омъжена , мога да си изневерявам колкото поискам. Ако реша ще го крия, ако не - няма.

"Струва ли си да рискуваме да загубим и нараним човека до себе си" - има връзки в които човека, който изневерява е по-наранен от половинката си. Няма да давам примери , нещо не ми се пише тази вечер.
Идеята е, че не винаги изневеряващият е тиранина, а 'кротуващият' - жертвата.

Pa3yMeH
04-10-2010, 20:37
Прекалено интелигентен съм за да изневеря :-o Пък и никога няма да си простя...
Но ако стане вероятно ще си призная

ShtrudeL
04-10-2010, 20:39
Ако ми изневерят не искам да знам.

sladur4etyYy
04-10-2010, 20:39
Прекалено интелигентен съм за да изневеря :-o

осъзнаваш ли колко абсурдно звучи това изречение?

kretenaila
04-10-2010, 20:40
Добре отговарям на въпроса с въпрос. Защо си с него/нея щом му/и изневеряваш? Ако не се разбирате по-добре се разделете или си останете другарчета за секс. Няма смисъл да си с даден човек е така само и само да не си сам/сама и да кажем, че този човек те обича няма ли да ти е гузно, че се гавриш с чувствата му? :smt095
Абе ако го обичаш, но си сгафил и не искаш да го/я нараниш затрай си. Нищо хубаво не печелиш ако му/и кажеш. :(

fenastz
04-10-2010, 20:40
За. Така или иначе ще разбере.

po0h
04-10-2010, 20:42
За. Така или иначе ще разбере.

Как ?

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 20:44
За с две ръце.Аз съм направила глупоста да му изневеря, че от тук на сетне ще мисля, че признанието ми може да разруши връзката.Ами ако толкова ми пука за тая връзка за кво ще изневерявам на човека, когото "обичам" .. За да имаш връзка трябва да си искрен, на каквато и цена да е това. :)

Tedchy
04-10-2010, 20:44
За. Така или иначе ще разбере.

Как ?
Може да стане гаф или нещо друго не се знае,за това е по-добре да си кажеш,а и както казаха по-горе : \"Защо си с него/нея щом му/и изневеряваш? \"

Valento
04-10-2010, 20:48
За. Така или иначе ще разбере.

Как ?

За всичко има начини ...


По темата .. до сега никога не съм изневерявал , и мисля да не го правя .... защото знам каква е болката когато разбереш че са ти изневерили ...

po0h
04-10-2010, 20:50
За. Така или иначе ще разбере.

Как ?

За всичко има начини ...


По темата .. до сега никога не съм изневерявал , и мисля да не го правя .... защото знам каква е болката когато разбереш че са ти изневерили ...

добре но ако попаднеш в такава ситуация и знаеш каква е болката какво би избрал да кажеш истината или да спестиш болката на любимия човек

Valento
04-10-2010, 20:57
За. Така или иначе ще разбере.

Как ?

За всичко има начини ...


По темата .. до сега никога не съм изневерявал , и мисля да не го правя .... защото знам каква е болката когато разбереш че са ти изневерили ...

добре но ако попаднеш в такава ситуация и знаеш каква е болката какво би избрал да кажеш истината или да спестиш болката на любимия човек

Интересен въпрос...ами ако изпадна в такава ситуация ще съм откровен и ще моля за прошка , защото не 100 а 87686786 % ще съжалявам за случилото се , но не бих допуснал да стигна до изневяра ... :)

mArMaLaDkA
04-10-2010, 20:58
Бохоххохо, ако си мислиш, че спестяването на истината предотвратява болката... :lol: Да не говорим, че ако не искаш да нараниш любимия човек, няма да му изневеряваш. :-o

"За" съм, защото предпочитам откритите отношения и защото не виждам смисъл да крия, когато нещо във връзката ми куца.
"Против", когато някой почне да обвинява алкохолът за това, че той самият не държи на пиене. Тогава вече ми е детска история. "Ще й кажа, че съм й изневерил, ама то това е защото бях много пиян и сега много, ама много съжалявам".

po0h
04-10-2010, 21:07
Бохоххохо, ако си мислиш, че спестяването на истината предотвратява болката... :lol: Да не говорим, че ако не искаш да нараниш любимия човек, няма да му изневеряваш. :-o

"За" съм, защото предпочитам откритите отношения и защото не виждам смисъл да крия, когато нещо във връзката ми куца.
"Против", когато някой почне да обвинява алкохолът за това, че той самият не държи на пиене. Тогава вече ми е детска история. "Ще й кажа, че съм й изневерил, ама то това е защото бях много пиян и сега много, ама много съжалявам".

това с алкохола и според мен не може да бъде извинение ...

и да кажа че аз бях наранявана милиони пъти ... момчето с което изневерих ... ами за 20 мин. се почуствах обичана .. а момчето с което ходя най-добре се справя с това да ме накара да се чувствам гадно

pussucetka
04-10-2010, 21:57
. . Аз единствено бих изневерила само, ако не обичам човека до себе си . . тоест ако нямам вече чувства . . иначе не бих . . ! :o . . пък ако на мене ми го сервират, режа го на момента и не искам да чувам подробности ! :?

mArMaLaDkA
04-10-2010, 22:01
и да кажа че аз бях наранявана милиони пъти ... момчето с което изневерих ... ами за 20 мин. се почуствах обичана .. а момчето с което ходя най-добре се справя с това да ме накара да се чувствам гадно

да де, ама кой те е карал да стоиш при приятеля си насила?

DaemonBoy
04-10-2010, 22:03
Има едно нещо което се нарича съвест. Ще те гризе и накрая ще му кажеш ;)

RedLabel
04-10-2010, 23:04
против, защото от това признание нито ти, нито човека до теб ще спечелите.