PDA

View Full Version : Грим и прическа :)



shell
04-10-2010, 20:10
Здравейте на всички мацки :-)
ето че и аз станах абитуриентка и съм много развълнувана!
Тъй като сама ще се гримирам и ще си правя косата имам няколко въпроса към вас :P
http://www.youtube.com/watch?v=39tpnOUcHcE дали тази прическа ще стане ако вместо маша ползвам ролки за коса?
и втория въпрос е как да запазя сенките си от размазване в свивката на клепачите,защото са ми по-мазни и не искам след няколко часа да са се размазали...а знаете в този ден доста време ще трябва да изтрае грима, да е приличен или поне през повечето време?
Благодаря ви предварително :)

psych0
04-10-2010, 20:48
ако направиш прическата с маша ефекта ще бъде по дълготраен и къдриците ще станат по хубави :)

за грима не мога да помогна :-o

laila_94
04-10-2010, 20:54
по-добре отиди да те оправи професионалист :) ,особено за грим :)

Shadowsogirl
04-10-2010, 20:58
^
Не всеки има желание и възможност да дае 60 лв. за грим и толкова за прическа, че и нагоре..

KeshaWoodx33
04-10-2010, 21:19
Защо не тестваш нещата предварително.....
А тая прическа напрао трепач .. :lol:
нищо лично ама .... :lol:

anonimchetou
04-11-2010, 06:22
ами ако нямаш възможност да отидеш при професионалисти ок , но ако имаш по-добре отиди. На мене лично тази прическа ужасно много не ми харесва .. Сестрата на приятеля ми беше ходила на сватба и прическата и беше нещо такова пак така навито някво и тоя дет снимал там самата сватба и казал няма ли да си махнеш ролките. Бахти ужаса. Незнам мен не ме кефи :)

Le0paRdkaa
04-11-2010, 07:48
Прическата найстина ще стане по-добре с каша.. А що се отнася до грима.. След като се нагримираш вземи лак за коса и затвори и изъни клепачите и пъскай от далече.. стой така малко докато се увериш че е засъхнал.. Вярвай ми.. размазване нямаа.. :-D :-D :-D след това почисти с мокра кърпичка остатъка по лицето и си готова.. :-)

Zaritu
04-11-2010, 08:18
хм да попитам държиш да си с къдрава коса така ли ? защото лично аз изобщо не харесвам къдрави коси на бала всички са с такива а ако целта ти е да се отличаваш по добре права,но въпрос на вкус :) иначе прическата която си показала не е никак зле .. за грима някои спомена че е 60 лв :shock: на мен ще ми вземат само 15 ... и то не че не мога да се гримирам сама,но притеснението ми беше същото да не се размаже бързо грима а да бъде направен от професионалист