PDA

View Full Version : обичка на езика - проблем !



bebky
04-10-2010, 20:52
От 5 дена имам обица на езика .. 1-вия и 2-рия ден всичко беше нормално. Налице беше и подуването и леката болка и фъфленетон,но до там. 3-тия ден вече не фъфлех, а болката беше само ако напрагям много езика. Но днес забелязах,че от дупката истича някаква течност, леко жълтиникава и лимфните възли ме наболявут кату ги пипна. Това проблем ли е и говори ли за някаква инфекция... :?: :?: :( :( :oops: :-k :smt022 :smt022 :smt087 :smt087 :smt087 :smt085 :smt085 :smt107 супер много ми е притеснено,защото не искам да махъм обичката ;[[[

ImmortalSportFreak
04-10-2010, 22:06
ходи на лекар-ако е инфекция ще се наложи да махнеш обицата.. ще преживееш и без нея.Нали знаеш че здравето ти е най-важно !? ..

.. ако не си почиствала редовно езика със съответните препарати дадени от специалиста който те е дупчил - нищо чудно да е настъпила инфекция

EJI4eTy
04-10-2010, 22:17
ами това всъщност е напълно нормално .. там където си се пробила не са ли ти казали да промиваш със сандрин , предлагам ти първо да отидеш при пиърсъра си след това на лекар ако евентуално има проблем ;]

anonimchetou
04-11-2010, 06:46
ами мисля че и при мен беше така. Трябваше да разпиташ добре за това какво ще се случи с езика ти докато се върне в нормално състояние за да не се притесняваш сега. Но мисля че е нормално.

Zaritu
04-11-2010, 08:20
напълно нормално е :) и при мен беше така ... известно време тази течност ще я има докато не заздравее мястото