PDA

View Full Version : Нещо неописуемо



DaemonBoy
04-10-2010, 21:35
Запознах се с нея, влюбих се, тя също. Днес стана нещо, което не мога да опиша. Все още се обичаме много. Имаме си прякори, пишем си говорим си бе въобще луди сме един по друг. Но не знам как да го нарека казахме си, че дори и да имаме други пак ще се обичаме независимо какво ще стане. Не мога да го опиша, не съм бил толкова щастлив. Знам че и да изчукам най-голямата курва няма да се притеснявам че тя ще ме ревнува, понеже тя също е свободна да прави каквото иска. Това е наистина неописуемо. Според мен това е просто чиста и истинска любов. Онази която са се опитвали да опишат стотици автори и поети. Кажете ми не е ли така?

ScarletBite
04-10-2010, 21:38
:) Късметлии :)

pussucetka
04-10-2010, 21:39
. . Добре, обичате се . . За какво ви е да си изневерявате, нали много се обичате . . ? Аз много обичам приятеля си и ако изчука както ти казваш най-голямата к***а . . просто вече няма да искам нищо общо да имам с него . . ! :)

pussucetka
04-10-2010, 21:40
. . Но вие си решавате . . Само да има обич един към друг ! Успехии ! :-)

mArMaLaDkA
04-10-2010, 21:40
...

mArMaLaDkA
04-10-2010, 21:41
Кажете ми не е ли така?
Не. Това е реализъм. Най-сетне някой да осъзнае, че е невъзможно на 14-15-16-17 да срещне любовта на живота си(и с това опищяване по форуми, скайпове и етц. още повече е невъзможно цялата история с човека до него да е истинска).

sladur4etyYy
04-10-2010, 21:42
. . Добре, обичате се . . За какво ви е да си изневерявате, нали много се обичате . . ? Аз много обичам приятеля си и ако изчука както ти казваш най-голямата к***а . . просто вече няма да искам нищо общо да имам с него . . ! :)

да, ама ти не си се разбирала с приятеля си да имате отворена връзка, за разлика от автора и неговата.

п.с. и на мен това ми се струва удачен вариант, ама няма момче около мен, дето да се навие на такава връзка.. 8-) 8-)

DaemonBoy
04-10-2010, 21:42
Marmaladke мислиш че лъжа ли, че малко не те разбрах?Просто я обичам, тя мен също, но имаме демократична връзка това е.

pussucetka
04-10-2010, 21:47
Marmaladke мислиш че лъжа ли, че малко не те разбрах?Просто я обичам, тя мен също, но имаме демократична връзка това е.

. . И аз нещо не сванах . . :shock:

DaemonBoy
04-10-2010, 21:48
Нея нали? :lol:

mArMaLaDkA
04-10-2010, 21:48
като не сте схванали, голяма драма. и без това няма значение.

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 21:50
. . Добре, обичате се . . За какво ви е да си изневерявате, нали много се обичате . . ? Аз много обичам приятеля си и ако изчука както ти казваш най-голямата к***а . . просто вече няма да искам нищо общо да имам с него . . ! :)

Съгласна съм

DaemonBoy
04-10-2010, 21:50
Добре както кажеш. Изказа си мнението, просто аз не те разбрах :lol:

Rounder
04-10-2010, 21:50
маи много си вярваш,дай да мина приятелката ти да видим как ще се чувстваш....

DaemonBoy
04-10-2010, 21:54
Оф както и да е и мен не ме разбрахте. Нищо исках просто да споделя. :)

Rounder
04-10-2010, 21:57
Оф както и да е и мен не ме разбрахте. Нищо исках просто да споделя. :)

ок,няма значение...ама се пак ще ми я дадеш ли да я мина !? хах шегувам се. 8) :razz:

DaemonBoy
04-10-2010, 21:58
Хах евала поне си човек с чувство за хумор. Btw кво стана на онзи турнир на който игра?

Rounder
04-10-2010, 22:19
Хах евала поне си човек с чувство за хумор. Btw кво стана на онзи турнир на който игра?

охх,сипа сол в раната....ми ко стана играх и загубих 5000 $ РЕАЛНИ ПАРИ :-x
радвам се че не го взимаш на вътре... :-D :)

DaemonBoy
04-10-2010, 22:22
Хах евала поне си човек с чувство за хумор. Btw кво стана на онзи турнир на който игра?

охх,сипа сол в раната....ми ко стана играх и загубих 5000 $ РЕАЛНИ ПАРИ :-x
радвам се че не го взимаш на вътре... :-D :)
Сори тогава. Иначе споко имам чувство за хумор. ;)

Rounder
04-10-2010, 22:29
Хах евала поне си човек с чувство за хумор. Btw кво стана на онзи турнир на който игра?

охх,сипа сол в раната....ми ко стана играх и загубих 5000 $ РЕАЛНИ ПАРИ :-x
радвам се че не го взимаш на вътре... :-D :)
Сори тогава. Иначе споко имам чувство за хумор. ;)

нищо ми няма и повече съм губил и печели :) Айде и още дълги години все така да те радва :)

Tedchy
04-10-2010, 22:32
Не може все да се печели,ако беше все така...ехеее :smt027

bathory
04-10-2010, 22:43
Хах т'ва ми е напълно познато.. Защото и с мен е така :D . Много се кефя за теб.. 8-)

Rounder
04-10-2010, 22:51
Не може все да се печели,ако беше все така...ехеее :smt027

може,може....аз си бях виновен в тая ръка че не я изиграх добре но...бях леко в Тилт. 8)

ае спирам с ОТ.

Благодаря bathory

bathory
04-10-2010, 22:54
^За кое? 8-)

RedLabel
04-10-2010, 23:18
маи много си вярваш,дай да мина приятелката ти да видим как ще се чувстваш....


прав е
представи си, че целия форум и се изреди :lol: кефче нали 8-)

nymphadora
04-11-2010, 07:01
Marmaladke мислиш че лъжа ли, че малко не те разбрах?Просто я обичам, тя мен също, но имаме демократична връзка това е.

Тва да си изневерявате е демократично?Аз тогава трябва да съм много консервативна.. :?

vilityyy96
04-11-2010, 14:31
Това за мен лично е най-голямата простотия, която се среща в днешно време... както по горе те питаха как ще се чувстваш, ако минат приятелката ти?!?! :shock: Не ми се вярва хич да не ти пука, ако я обичаш толкова много... :( Както и да е... но аз никога няма да имам подобна "връзка". Един човек или е само твой, или се губи целия смисъл на любовта и на обвързването. Ако започнем да живеем така ще започнем да се е*ем като кучета по улиците...
Айде лек ден и със здраве! :)

silky92
04-11-2010, 14:33
Страшно се радвам за двама ви .Много успехи и още повече любов за напред. Но въпреки всичко не мисля ,че ще ти е много приятно след като я обичаш толкова много тя да ти изневери .. помисли си :)

kypo
04-11-2010, 14:37
ще ти мине. ще почне да разпитва за бившите ти, ще почнат едни съмнения, че си ги обичал повече отколкото обичаш нея, ще има следене на телефоните и фактурите от тях, ще има подозрения къде си бил, дори и да си бил пиян на мотика с приятели. ще иска да и отделяш внимание, да излизаш с нея без приятелите си, ще иска да спи у вас, ще иска подаръци, глезотии, смс-и, разговори с часове по телефона и "затвори първо ти" "не първо ти", ще има после скандали, грешки, натяквания, сол на главата, цупене, време да помисли, временна раздяла и накрая ще ти ебе майката! 8-) не се лъжи! и аз съм бил така, ама накрая свърших като гъз и боклук. добре че съм темерут и ми мина и сега само се смея на нещата.
тва е истината баце, колкото и да не вярваш. ако ти е за първи път да обичаш, няма да ми повярваш, обаче след време ще кажеш "ее прав беше оня глупак куро" 8-) 8-)

Jessie
04-11-2010, 14:45
Едни приятели също бяха така. По-скоро само момчето е приятел, момичето е просто позната. Наричаха си го "брак по италиански" - заедно са, но имт пълната свобода да са с когото искат иначе и да правят каквото искат. Според мен е доста тъпо, но си беше тяхно решение все пак. И вече не са заедно именно щото си даваха абсолютно пълна свобода и на момчето му писна. :D Но на теб искрено ти пожелавам това да не се случва. :)

WaterLilly
04-11-2010, 14:49
Браво... ходи си по к**ви, тя ще се такова с други, пък си се обичайте.

FireFlyY
04-11-2010, 19:05
Ммм...аз някак си не мога да приема тфа нещо.Любовта е само между двама.Ако се намеси още един дето да я оправя и още една която ти оправяш (по 1 във най-добрия случай) няма да е любов,а ще сте приятели с привилегии (не съм сигурна че така се казваше :D ).А и ако тя една вечер дойде,целуне те и ти каже "охх миличък днеска един тъй хубаво ме оправиии..." нима ще кажеш "аа супер бе миличко,айде сега да гледаме филмчето"...Нима няма да ти стане неприятно,че друг я е пипал и целувал,при положение,че това трябва да е само твое право?Смятам че ако се обичате истински трябва да сте точно в антонима на нещата т.е. нито тя да поглежда друг,нито ти друга.Да сте единствени един за друг.Замисли се ;]~

YouMakeMeSmile
04-11-2010, 19:12
Аз съм човек романтик, който вярва, че когато един човек обича, то го прави вечно, истински, искрено! Няма очи за никой друг, не би помислил за изневяра, сърцето му гори в огъня само на една любов и изневярата е нещо немислимо и непосилно. Никога не бих изневерила на приятеля си, просто защото го обичам точно с тая любов. Отдадена съм изцяло на него и любовта ми е чиста като сълза. За това не мисля, че има смисъл да си изневерявате, щом се обичате.

lLady_MooN_RaiN
04-12-2010, 06:53
Ако се обичахте, щяхте да искате да сте единствени един за друг. Не че любовта е собственическо чувство, в никакъв случай, но ако истински обичаш някого със сигурност ще ти пука ако ти изневерява. Хубаво е, че сте щастливи така, но това не е истинска връзка. Очевидно ви свързва секса, приятелството ви, това, че прекарвате добре заедно, но това явно не е достатъчно, за да имате истинска връзка. За щастие обаче, кой е казал, че на тези години трябва да имате такава...? Бъдете щастливи.

buuu
04-12-2010, 17:40
. . Добре, обичате се . . За какво ви е да си изневерявате, нали много се обичате . . ? Аз много обичам приятеля си и ако изчука както ти казваш най-голямата к***а . . просто вече няма да искам нищо общо да имам с него . . ! :)

Съгласна съм


+934793548684649864756 :shock: