PDA

View Full Version : Защо миришее ??



killah666
04-10-2010, 22:39
здравейте .. въпросът ми е следнияя ..

значи постоянно след тоалетна малка или голяма нужда няма значение се отмивам там долуу. . винаги съм си чистичка , отмивам се с интимни гелове или само вода и сапун .. обаче например след баня излизам и усещам че пак леко мирише .. и нали попринцип вагината е влажна .. смисъл не стои суха .. то и тва влажното миришее .. не искам да има никаква миризма.. тва нормално ли е да мирише .. смисъл на всички ли е така :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

misturX
04-10-2010, 22:54
е ти на ягодки и теменужки ли искаш да ухае? това си е интимната ти миризма.

killah666
04-11-2010, 04:40
:D :D мм може ..

Благодаря все пак :)

Psychoman
04-11-2010, 08:47
Вероятно имаш инфекция, отивай на гинеколог!

silvana95
04-11-2010, 18:23
:D ми напръскай го с парфюм бе :lol:

голяма тема :D

SuNsEt
04-11-2010, 18:50
Може да имаш инфекция или просто да преувеличаваш.Принципно е нормално да има някаква лека миризма,когато си помиришеш гащите иии бялото течение също е нормално ако го имаш,но в умерени количества.
Трябва да ти кажа,че не е полезно да се подмиваш много често.Не казвам да не се миеш цяла седмица,но не и да е прекалено често,защото там долу си има разни правила(така да се каже) и този секрет,който отделяш помага на вагината ти да се предпази отвътре от бактерии.Ако обаче този секрет е прекалено силен,значи имаш някаква инфекция.
Ако чувстваш нещо нередно като сърбеж или парене,или каквото и да е отидина генеколог.Иначе аз когато се къпя и се подмивам отвреме на време се мия с Трикобактер(това е специално средство за интимните женски части и ако имаш инфекция можеш да го използваш).Можеш да го купиш от аптеките без рецепта.Струва около 7-8 лв мисля че.Също така този препарат се продава с упътване,която трябва да спазваш,защото ако го използваш прекалено често също е вредно понеже съдържа едни неща,които в превишаване на количеството и използването влияят отрицателно.