PDA

View Full Version : Toлкова много я обичам ...



Mazacha
04-11-2010, 04:12
Здравейте. Аз съм момче на 16 и съм лудо влюбен в 1 момиче на 14. Сваляхме се около половин година(като отначало си мислех, че всичко е шега и изобщо не съм си и помислял, че ще искам да бъдем заедно и така на татака. Всичко стана последните 2 месеца) и всичко вървеше гладко, но когато дойде момента да излезнем на разходка и да й кажа какво изпитвам се случи нещо. Излязахме, разходихме се и докато я изпращах и й казах какво изпитвам към нея, тя ми каза че също има чувства към мен, но иска да и дам 1 седмица време преди да ми даде някакъв отговор, дали ще е с мен или не, понеже бившия й искал да се съберат или нещо такова и аз не разбрах, но ми каза че няма страшно. Цункахме се и я оставих. През тази 1 седмица време тя ме отбягваше и не говореше с мен и така 1 ден я попитах какво става и тя ми отговори, че нищо няма да се получи. Нейни приятелки ми казаха че просто се е уплашила и че ме обича също както аз нея. Сега все още не сме заедно, а аз я обичам с всеки изминал ден все повече и повече. Вчера докато се разхождахме отново и казах какво изпитам и я попитах дали и тя има тези чувства и дали е готова (и ето я куриозната ситуация), а тя ми каза че ме чувства като брат (а преди не беше така). Моляви кажете ми мн искам да съм с нея, какво да правя по добре ли ще е ако си останем само приятели, въпреки че не съм способен да бъда само приятел с нея. Моля ви помогне те ми !

sunshinepp
04-11-2010, 06:12
Жалко от нейна страна, че не ти е казала направо че няма да се получи, а те е отбягвала.. но пък ти е трябвало да разбереш намека..
За сега мисля, че ще е най-добре да останете познати..няма смисъл да й вървиш повече след гъза.. Ако има нещо да става, то ще стане! .. :)

Mazacha
04-11-2010, 06:18
ем да приятели ще си останем аз съм и казал ако почъвстжа нещо да ми каже а не да чака ... но нз немога да съм само приятел с нея

sunshinepp
04-11-2010, 06:19
ем да приятели ще си останем аз съм и казал ако почъвстжа нещо да ми каже а не да чака ... но нз немога да съм само приятел с нея

Еми.. да, но явно не можеш да бъдеш друго!

Jumbie483
04-11-2010, 06:48
Седнете двамата и поговорете по тази тема.
Разяснете си всичко и тогава вече решавайте какво ще правите или няма да правите.

Lincheto
04-11-2010, 08:24
Ми ти си й казал какво изпитваш... един вид си си свършил работата :Д

Нищо друго не можеш да направиш.

Rounder
04-11-2010, 09:32
още когато ти е казала че и "трябва" още една седмица да "помисли"....трябваше да схванеш,и да я заебеш...ся тря се влюбиш в друга,ясно е че с тази едвали ще се получи 8)

ScarletBite
04-11-2010, 09:40
14-годишно момиче => Това обяснява всичко.
Глупава, неопитна, филмирана, неориентирана, опитваща се всякак да демонстрира колко невероятно "пораснала", "сериозна" и т.н. е... :) Дори и да не ти го показва, вътрешно е точно такава.

Дай й време.
Дори и да ти каже "да", обаче, не очаквай нещо кой знае какво, ако самият ти не си достатъчно интелигентен, за да я завъртиш за по-дълго време.




още когато ти е казала че и "трябва" още една седмица да "помисли"....трябваше да схванеш,и да я заебеш...ся тря се влюбиш в друга,ясно е че с тази едвали ще се получи 8)
Ама ти сериозно ли? :razz:






Ми ти си й казал какво изпитваш... един вид си си свършил работата :Д

Нищо друго не можеш да направиш.
Свършил си работата?! :lol:
Нима е достатъчно да кажеш на момичето "Харесвам те!" и да седнеш на скамейката, чакайки, барабар с кой знае още колко кандидати, тя да направи избора си?! :lol:

darkPaladin
04-11-2010, 09:52
14-годишно момиче => Това обяснява всичко.
Глупава, неопитна, филмирана, неориентирана, опитваща се всякак да демонстрира колко невероятно "пораснала", "сериозна" и т.н. е... :) Дори и да не ти го показва, вътрешно е точно такава.

Дай й време.
Дори и да ти каже "да", обаче, не очаквай нещо кой знае какво, ако самият ти не си достатъчно интелигентен, за да я завъртиш за по-дълго време.




още когато ти е казала че и "трябва" още една седмица да "помисли"....трябваше да схванеш,и да я заебеш...ся тря се влюбиш в друга,ясно е че с тази едвали ще се получи 8)
Ама ти сериозно ли? :razz:






Ми ти си й казал какво изпитваш... един вид си си свършил работата :Д

Нищо друго не можеш да направиш.
Свършил си работата?! :lol:
Нима е достатъчно да кажеш на момичето "Харесвам те!" и да седнеш на скамейката, чакайки, барабар с кой знае още колко кандидати, тя да направи избора си?! :lol:

падуанът ми е прав дай и време но не се филмирай и ти в разни истории за не споделена любов

ScarletBite
04-11-2010, 10:02
падуанът ми е прав дай и време но не се филмирай и ти в разни истории за не споделена любов
Учителю, ти с нов ник май... що тъй?

darkPaladin
04-11-2010, 10:03
падуанът ми е прав дай и време но не се филмирай и ти в разни истории за не споделена любов
Учителю, ти с нов ник май... що тъй?

ядох банан преди 4 5 месеца заради сироп за кашлица мода се оказа много лют сит не питай най-добре

Lincheto
04-11-2010, 11:44
Ми ти си й казал какво изпитваш... един вид си си свършил работата :Д

Нищо друго не можеш да направиш.
Свършил си работата?! :lol:
Нима е достатъчно да кажеш на момичето "Харесвам те!" и да седнеш на скамейката, чакайки, барабар с кой знае още колко кандидати, тя да направи избора си?! :lol:

А да седне да й се натиска и да я моли да е с него ли ?

ScarletBite
04-11-2010, 11:49
Ми ти си й казал какво изпитваш... един вид си си свършил работата :Д

Нищо друго не можеш да направиш.
Свършил си работата?! :lol:
Нима е достатъчно да кажеш на момичето "Харесвам те!" и да седнеш на скамейката, чакайки, барабар с кой знае още колко кандидати, тя да направи избора си?! :lol:

А да седне да й се натиска и да я моли да е с него ли ?
Това е другата крайност - дваж по-лошо.

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 13:18
Дръж се по дистанцирано към нея.Не и отдавай кой знае какво внимание.Просто се прави, че не ти пука и може би сама ще дотича при теб.Ако пък не стане така момичето наистина иска да сте само приятели и я е страх да бъде с теб, а за какво са ти приятелки страхливки ? :)

silky92
04-11-2010, 14:31
Няма как да бъдеш приятел с човек към ,който имаш чувства . По-скоро наистина се дистанцирай от нея за определено време за да и видиш реакцията ,ако нищо не се получва просто се откажи и не се затормозявай излишно. :)

DevilWish
04-11-2010, 15:28
Жалко от нейна страна, че не ти е казала направо че няма да се получи, а те е отбягвала.. но пък ти е трябвало да разбереш намека..
За сега мисля, че ще е най-добре да останете познати..няма смисъл да й вървиш повече след гъза.. Ако има нещо да става, то ще стане! .. :)
Съгласна съм ,абсолютно ;)

ohluv
04-11-2010, 16:18
Бати филма 8-) пий една бира ти мине.

Mazacha
04-11-2010, 18:22
А как да се държа по-дистанцирано и кога да разбера че има промяна в държанието и в какво ще се прояви и кога да разбера че има чувства повече от тези катто на батко към мен и ако ме пита защо се държа така какво да и кажа

annabelJB
05-01-2010, 09:09
Няма как да бъдеш приятел с човек към ,който имаш чувства . По-скоро наистина се дистанцирай от нея за определено време за да и видиш реакцията ,ако нищо не се получва просто се откажи и не се затормозявай излишно. :)

О, определено може..Или поне аз бях само приятелка с момчето, което преди харесвах.Не беше особено добре за мен, но в никакъв случай не бих искала да го загубя, било тои като приятел :)

По темата: На твое място не бих се отказала, но аз съм си такава-бутам се в стената, докато не я разбия :-D

MaLkaTa_LaDy
05-01-2010, 09:20
Според мен са два вариантите: Или е много тъпа да започне да говори на момче, което харесва за бившия си, или е искала да ти намекне, че твоята няма да я бъде.