PDA

View Full Version : дайте ми идеи



delux4eto
04-11-2010, 08:01
Здр. Хора може това което ще напиша за вас да не е голям проблем но за мен е! и за това моля сериозни отговори. Начи миналата година цяло лято все ходих на басейн на море.. и сега станах много мургавичак моля ви даите идеи

delux4eto
04-11-2010, 08:02
просто ми кажете как да стана отново бял??

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 11:16
Неможеш да станеш бял, мисля. А и какво лошо има да си мургав, това си е придобит тен от слънцето. Каот не искаш да ставаш такъв мургав, не се печи толкова на слънцето, лятото. Какъв е проблема? Че те мислят за мангал и не те харесва ли? Това са глупости, мисля че трябва да се кефиш на тена си. Който те харесва, ще те харесва такъв.

LaRgEboy
04-11-2010, 11:25
Неможеш да станеш бял, мисля. А и какво лошо има да си мургав, това си е придобит тен от слънцето. Каот не искаш да ставаш такъв мургав, не се печи толкова на слънцето, лятото. Какъв е проблема? Че те мислят за мангал и не те харесва ли? Това са глупости, мисля че трябва да се кефиш на тена си. Който те харесва, ще те харесва такъв.

+1

SmilezZz
04-11-2010, 13:06
Доколкото знам - няма начин..
Но наистина: Какъв е проблема ? Има хора,които дават сума ти пари,за да придобият тен,а пък ти искаш да "станеш бял" :? ..