PDA

View Full Version : ...



nikchity
04-11-2010, 10:09
...

selenamariegomezz
04-11-2010, 10:20
Според мен си направила грешка като си казала "знам знам"
Утре отиди при него и му кажи как се чувстваш, а ако той се чувства по същия начин му кажи, че не искаш да сте просто приятели, защото той бил грешен избор или там каквото ти е казал като сте си говорили.Кажи му, че не ти пука дали е грешен или правилен това е твоя избор и ти го смяташ за правилно :D Това е което мога да ти кажа :P

delux4eto
04-11-2010, 10:37
kaji mu 4e go haresva6 kato ne6o pove4e ot priqtel kaji 4e i ako toi te haresva iska6 da hodite ..

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 12:14
Може би, си мисли, че не те заслужава, че не си толкова добър за него. Има и такива момчето. Мисля, че имаш огромен шанс, признай му чуствата, виждам че не си срамежлива, така че действай. А и си личи, че те харесва да ти кажа. Няма какво да губиш, освен едно пряителство, но щом той твърди, че те харесва като приятелка, което не мисля че е така, пак ще си останете добри приятели. А ти най неочаквано ще си намериш някой. Но ако му признаеш чуствата си, мисля че ще се получи. Успех, мацка. ;)

PlezLaaa
04-13-2010, 13:03
Отиди при него и му кажи за чувствата си и че не искаш да се просто приятели. Все пак си личи, че и той е влюбен в теб, недей да се отказваш.

Sisi7u
04-13-2010, 20:23
Отиди при него и му кажи за чувствата си и че не искаш да се просто приятели. Все пак си личи, че и той е влюбен в теб, недей да се отказваш.
+++ кратко, ясно и точно !! ;]]

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 21:34
Еми поговори с него ! Кво друго ?? де да знам .. кажи му че го харесваш и ше му е*еш ма*ката ако не тръгнете :lol: :lol:

akrobatkata
05-05-2010, 15:46
И какво точно искаш от нас????!?!??!?!

Sisi7u
05-05-2010, 18:24
И какво точно искаш от нас????!?!??!?!
да и бием два шамара да се осъзнае .. 8-)
just do it, baby !!

Paramour
05-06-2010, 16:36
Отиди при него и му кажи какво чувстваш. Ако той не се чувства по същия начин спрямо теб пак ще си останете приятели. А ако те харесва...
Е и в двата случая нищо не губиш ;]
Успех! :-)

marcy
05-07-2010, 09:46
ами да ти кажа честно има 2ва варианта..или да сте си само приятели и да се е превързал много към теб приятелски..и при тази реплика'ще си намериш по-добър..честно да ти кажа и аз много често я употребявам когато..искам да кажа,че не го харесвам и нищо не искам м/у нас..но незнам при него как стоят нещата//ти си го познаваш..
другия вариант е да те харесва..което е по-вероятно и да ти го е казал,защото го е срам..и ти не си трябвала да кажеш''знам.знам'' трябва да направиш всичко възможно,за да е твои..а доколкото се запознах с случея..ти имаш голям шанс..особенно приятеля като е казал''а ето ти я никчиту дето постоянно говориш за нея..едно момче ако не харесва момичето и му е все тая за него няма да приказва за нея.. така че..се пробвай направи всичко по силите си..дано да се получи кажи после какво е станало

nikchity
05-07-2010, 11:32
...

marcy
05-07-2010, 11:39
еми браво..интересно ми е да питам от кой град си