PDA

View Full Version : Помощ малку тъпо :Д



Barrmana
04-11-2010, 10:40
Добър ден,незнам дали това е най-тъпата тема в сайта,обаче малко ме е срам попринцип да попитам някой друг и аз незнам наистина защо :D ами ся съм на 14 почти и съм нямал никакви проблеми с това,но от скоро забелязвам , че има разни косъмчета между веждите , а изобщо неискъм да стана с 1 вежда като някой пумак :Д , за това как точно да я ускубя в средата и какви точно са методите :grin: , същото се отнася и за мустачкИте над устата , сещате се,не са много и на 2те места, но си поддържам много добре външния вид и това ме кара да се чуствам малко неудобно и искам да ги махам и на 2те места въпреки , че не са толкова много

vampirediaries
04-11-2010, 10:43
Не искам да се заяждам,но малко си оправи грешките.Не знам и не искам се пишат РАЗДЕЛЕНО!!!!.Не си първи клас!
А по темата-просто вземи пинсета и ги махни.Няма някаква специална техника или нещо такова.

Stellsy
04-11-2010, 11:11
пинсета или отиди на козметик ..

blackeye
04-11-2010, 11:22
За мустачките отиди на козметик и кажи да ти ги махнат с конец, после почти не излизат...

angel4eto100
04-11-2010, 11:39
ъъъъъъ ти си на 14 и още незнаеш как в средата да си махаш косъмчетата не си ли виждала майка ти как си ги оправя помоли я да ти помогне ако незнаеш как лесно е а мустачките най-добре при козметик ако искаш сама в никакъв случай не използвай самобръсначка купи си лентички от аптеката

boomboom
04-11-2010, 11:40
Никакъв козметик не ти трябва. Ти си момче, доколкото разбрах, така че е най-логично мустачките да ги бръснеш...
И брада като му порасне ли да ходи на козметик, какви съвети му давате... :-o
Между веждите сам с пинсета, не е толкова трудно.

blackeye
04-11-2010, 11:58
а аз помислих, че е момиче :D пфф обърках се леко

Sissy90
04-11-2010, 11:59
Между веждите с пинсета или конец, мустака ще се наложи да го обръснеш или може с лентичка кола маска - един приятел така си го махаше преди да започне да му расте брада. Но не го оставяй, въпреки че е рядък още, защото изглежда ужасно. Веждите можеш да накараш някоя приятелка да ти го оскубе, много момичета обичат да го правят 8)

KeshaWoodx33
04-11-2010, 12:40
Викам си ,коя е тая неандерталка на 14 не знае как стават нещата... :D
Пинсета и козметик му е цаката,бро..успех :lol:

britzy
04-11-2010, 12:45
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ае къв козметик-ти си момче
хващай пинсетата и смело.
и наистина ситга сте писали слято глаголът +неговата отрицателна частица ,адски циганско е :shock: :razz:
верно и за брадата ли ше ходиш на козметик ?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

casey
04-11-2010, 12:55
ъъъъъъ ти си на 14 и още незнаеш как в средата да си махаш косъмчетата не си ли виждала майка ти как си ги оправя помоли я да ти помогне ако незнаеш как лесно е а мустачките най-добре при козметик ако искаш сама в никакъв случай не използвай самобръсначка купи си лентички от аптеката
ъъъ то било мъжко...
Както и да е взимаш си една пинсета и няма нищо сложно. Мустаците можеш и с лентички да ги махнеш и както каза Деси не използвай самобръсначка при НИКАКВИ обстоятелства...

WaterLilly
04-11-2010, 13:05
Защо пък да не използва самобръсначка? :shock: Това е мустак на момче, как така да не го бръсне?

blackeye
04-11-2010, 13:55
Защо пък да не използва самобръсначка? :shock: Това е мустак на момче, как така да не го бръсне?

Ние леко пообъркахме половете... :D

YouAteMyHeart
04-11-2010, 14:19
За веждите пинсета,а за мустака говори с баща ти да ти покаже как да се бръснеш! :)

Inn0cenCe
04-13-2010, 18:00
Защо пък да не използва самобръсначка? :shock: Това е мустак на момче, как така да не го бръсне?

Ние леко пообъркахме половете... :D

Абе и аз така първоначално :lol: . Такааа, еми ако те е срам да отидеш на козметик можеш да се справиш и сам. Според мен най-добре е и за двете пинсета (и не боли толкова, колкото съм сигурна че си мислиш :D ) . Надявам се да съм помогнала :) .

blackeye
04-13-2010, 18:20
И за двете пинсета ми е малко странно 8-)

За веждите пинсета, а за мустака - самобръсначка \:D/

sw3etyrrr
04-13-2010, 18:42
ПИНСЕТААА :grin:

Sisi7u
04-13-2010, 18:45
:D :-D :razz: ужасСс 8-) ''туй'' момче ли е или момиче за последно ?!?
-ако е момче м/у веждите с пинсета ;]]
мустака сиг зн с кфо.. :D
-ако е момиче м/у веждите пак с пинсета и е напълно нормално да имаш 8-)
пък, мустака на козметик... но и с пинсета можеш според мен ;]]

Gen0
04-13-2010, 20:15
Вежди-пинсета
мустак-самобръсначка

МОМЧЕ Е!