PDA

View Full Version : Диплома за основно образование.



slynchoo
04-11-2010, 11:56
Здравейте,сега съм 9-ти клас в математическа гимназия с профил биология.
Та въпроса ми е следния-кои предмети влизат в дипломата за основно образование,има ли някои от 8-ми клас,сипове дали влизат.
Благодаря предварително. :)

mrtn
04-11-2010, 12:25
Български език
Математика
Езика
Информационни технологии
География
Химия
Биология
Физика
История
Физкултура
Изобразително
Музика
СИП и ЗИП мисля, че не влизаха.. :)

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 12:28
Те Зип и Сип се пишат, но не се броят мисля.

slynchoo
04-11-2010, 12:43
Аха,ясно.Мерси много.
А има ли оценки от 8-ми клас?Някой ми беше казал,че оценката по английски май ще е от 8-ми клас..

Chacho
04-11-2010, 13:06
Предметите, по които си учил(а) с учебниците за 8 клас, когато си бил(а) 9-ти се взимат от 9ти, останалите от 8ми.

WaterLilly
04-11-2010, 13:27
Това е много прецакващо и несправедливо. :( Не всеки е атлет и може да рисува/пее! За останалите предмети добре, но това каквото и да правиш, ако не го можеш, няма да стане просто.

Moonstalker
04-11-2010, 15:25
Това е много прецакващо и несправедливо. :( Не всеки е атлет и може да рисува/пее! За останалите предмети добре, но това каквото и да правиш, ако не го можеш, няма да стане просто.
М да някой като мен, имаха 4ка по физическо, пък 6тица по математика... изобщо гадна работа. http://soapbubbles.bigforumpro.com/users/2313/26/19/12/smiles/804517.gif

tArIkAt
04-12-2010, 08:26
За физкултурата всеки може,ако иска...Това че има 100-килограмови мързеливци,които тичат и правят упражнения веднъж годишно и то когато ги изпитват...Няма да стане просто..

calinca
04-12-2010, 09:30
За физкултурата всеки може,ако иска...Това че има 100-килограмови мързеливци,които тичат и правят упражнения веднъж годишно и то когато ги изпитват...Няма да стане просто..

Ха така. Ти добре ли си? Да искаш... колко да искаш? И аз едно време исках повече хемоглобин, да ми разнася кислорода из тялото и да не се задъхвам вече на десетия метър от тристате, и да покривам пустия му норматив, ама не се получи. И всеки месец изследвания на еритроцити и хемоглобин, и все лоши. И да ядеш еди-какво си и т.н., и пак не става. Пък бях кльощава даже, ама пак не можех да си пренеса мижавите килца от място до място дори за минималното време в табличките на другарката учителка. А таблички за такива като мене нямаше, не вярвам и сега да има.

Та с искане можело, викаш...