PDA

View Full Version : Гадни пъпчици.... ПОМОЩ ПЛИИСС!!



stupid0boy
04-11-2010, 12:10
Значи на 14 съм... явно съм в побертета... Имам много гадни пъпки по лицето и ме дразнят... Майка ми им вика "гнойни" пъпки... Гадно е ... Гнусно е... Дразня се.... Таа... Искам да ми кажете ако може как да си махна пъпките.... Живея в Испания и не мога си купя български крем... Та с някви други работи може ли? Бях чул, че ако се мажа с мед се махат.... Омгг... ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИИИ!!!

Bukmop
04-11-2010, 12:30
Значи на 14 съм... явно съм в побертета... Имам много гадни пъпки по лицето и ме дразнят... Майка ми им вика "гнойни" пъпки... Гадно е ... Гнусно е... Дразня се.... Таа... Искам да ми кажете ако може как да си махна пъпките.... Живея в Испания и не мога си купя български крем... Та с някви други работи може ли? Бях чул, че ако се мажа с мед се махат.... Омгг... ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИИИ!!!

Пич няма оттърване от пъпките на 17 съм и все още ми излизат... отиди на кожен лекар той ще ти даде нещо поне до някаде ще се успокойш ;)

stupid0boy
04-11-2010, 12:37
Добре де ама искам да се махнааатт :-x :-x :-x :-x

dark40
04-11-2010, 14:20
ми ходи на кожен ,кво висиш в форума 8)

stupid0boy
04-11-2010, 14:52
Ами казах, че живея в Испаниияяя не моаа.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x Дори нз дали има кожен тука...

silvana95
04-11-2010, 18:18
Ами казах, че живея в Испаниияяя не моаа.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x Дори нз дали има кожен тука...

расмиваш ме :D :D :D

stupid0boy
04-11-2010, 21:50
Знам... Но истината е, че ме е срам да ходя на лекари ... кожни можни.... :oops: :oops:

SK0RP10N
04-12-2010, 09:56
Като гледам живота там ти е повлиял доста зле - и на правописа, и на акъла.А какво е срамното да идеш на кожен лекар, да не би да имаш сифилис или трипер, че те е срам бе, gilipolla peque

stupid0boy
04-12-2010, 12:08
хахахах Ще се убиждаме на испански? Окси hijo de puta... Просто исках да знам нема ли нещо такова както чух за меда....

Evellon
04-12-2010, 17:53
Значи на 14 съм... явно съм в побертета... Имам много гадни пъпки по лицето и ме дразнят... Майка ми им вика "гнойни" пъпки... Гадно е ... Гнусно е... Дразня се.... Таа... Искам да ми кажете ако може как да си махна пъпките.... Живея в Испания и не мога си купя български крем... Та с някви други работи може ли? Бях чул, че ако се мажа с мед се махат.... Омгг... ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИИИ!!!
Да! Мажеш се с мед, излизаш навън и чакаш да те накацат мухите и да ти изсмучат пъпките :razz:

vanesa0pld
04-12-2010, 18:38
Значи на 14 съм... явно съм в побертета... Имам много гадни пъпки по лицето и ме дразнят... Майка ми им вика "гнойни" пъпки... Гадно е ... Гнусно е... Дразня се.... Таа... Искам да ми кажете ако може как да си махна пъпките.... Живея в Испания и не мога си купя български крем... Та с някви други работи може ли? Бях чул, че ако се мажа с мед се махат.... Омгг... ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИИИ!!!
Да! Мажеш се с мед, излизаш навън и чакаш да те накацат мухите и да ти изсмучат пъпките :razz:
:razz:

AlaBalaa
04-12-2010, 18:58
такамм... препоръчвам ти акне аут сапун и лосион миеш си лицето със сапуна после минаваш с лосиона с 1 памуче и си супер... естествено ако ги ползвам на ден по 1 пат а ако спреш пак излизат... дали от пубертет дали от бутане с мръсни ръце или от потене :)
около 20 лева са 2те неща даже по-малко около 15, но не съм сигурен

JackSparrow
04-12-2010, 20:53
аз скоро ставам на 15 и се радвам на лице без никакво акне .. :grin:

DaemonBoy
04-12-2010, 21:51
аз скоро ставам на 15 и се радвам на лице без никакво акне .. :grin: Хах ами честито, ще те държи до по-късно тогава. :lol:

SK0RP10N
04-13-2010, 20:06
хахахах Ще се убиждаме на испански? Окси hijo de puta... Просто исках да знам нема ли нещо такова както чух за меда....
Si, estoy un hijo de puta, pero estoy un hijo de puta bulgara.
Tu eres un hijo de puta gitana, me cago en tu leche, marricon.
Ае върви на лекар да ти каже най-точно или просто си купи някой по-известен препарат за лечение на подобни проблеми.

stupid0boy
04-13-2010, 20:50
хахахах Ще се убиждаме на испански? Окси hijo de puta... Просто исках да знам нема ли нещо такова както чух за меда....
Si, estoy un hijo de puta, pero estoy un hijo de puta bulgara.
Tu eres un hijo de puta gitana, me cago en tu leche, marricon.
Ае върви на лекар да ти каже най-точно или просто си купи някой по-известен препарат за лечение на подобни проблеми.
мхмм.... jajaj i tu eres un sopla pollas... queres el leche ahora o te lo llevas para casa... Jeje ya lo se k eres marikon trankilo... se nota desde 100 km... Adios feo ... mejor k no escribas en este foro xk huele a mierda de tu boca...

:)

SK0RP10N
04-13-2010, 21:13
Chupa mi polla y saludos por tu mama que es muy follanda (o follada, no estoy seguro) :)

stupid0boy
04-14-2010, 12:40
Знам, че си тъп не го доказвай пред другите ;) Si... ya lo se k tu madre esta chupando a "dunav most"