PDA

View Full Version : Коректор



Coke
04-11-2010, 12:10
Трябва ми коректор.Цвета трябва да е нещо подобно на 3 (ляво-дясно).35 sand
http://almostnotinteresting.files.wordpress.com/2010/01/normateint02.jpg
И не искам да е Impala,Avon и т.н.
Идеи? :)

Carmen_Kass
04-11-2010, 15:00
Отиваш в някой козметичен магазин.За предпочитане по-голям и с повече марки.И започваш да пробваш и да избираш! Успех

Coke
04-11-2010, 15:03
Еми да,просто питах някой,ако знае конкретно.Мерси все пак. :)

DollDaggaBuzzBuzz
04-11-2010, 15:25
Отиваш в някой козметичен магазин.За предпочитане по-голям и с повече марки.И започваш да пробваш и да избираш! Успех


+1

В нашият град в най-известният ни козметичен магазин(който не е много голям) не те оставят да пробваш нищо :-o . И като питаш дали може да видиш дали ще ти стои добре,продавачката си мацва върху нея (а едната е бяла като сирене) просто племе 8-) .

MaLty
04-11-2010, 15:33
дааа кажа,че не Ейвън е много хубав :)


Иначе - горните мнения ..

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:39
За коректор не знам, обаче на Клиник фон дьо тена е много хубва и е 2 в 1 с коректор мисля.Скъпичък е, около 50 лв. но пък си заслужава напълно парите, въобще не личи, че си с фон дьо тен и е много икономичен.Изкарвам с една опаковка около 5 месеца, при положение, че се гримирам всеки ден. :)

Coke
04-11-2010, 15:40
Отиваш в някой козметичен магазин.За предпочитане по-голям и с повече марки.И започваш да пробваш и да избираш! Успех


+1

В нашият град в най-известният ни козметичен магазин(който не е много голям) не те оставят да пробваш нищо :-o . И като питаш дали може да видиш дали ще ти стои добре,продавачката си мацва върху нея (а едната е бяла като сирене) просто племе 8-) .

Аз за щастие на продавачките не съм попадала на такива,че голям скандал ги очаква.За коректора ще трябва да пообиколя,дано поне време да имам.
Аа..може да кажете и от коя марка сте доволни. ;)

Coke
04-11-2010, 15:43
За коректор не знам, обаче на Клиник фон дьо тена е много хубва и е 2 в 1 с коректор мисля.Скъпичък е, около 50 лв. но пък си заслужава напълно парите, въобще не личи, че си с фон дьо тен и е много икономичен.Изкарвам с една опаковка около 5 месеца, при положение, че се гримирам всеки ден. :)
Е то ако е за фон дьо тена-Шанел и Диор са просто най-добрите,но аз него си го харесвам,коректорче отделно ми трябва.мерси все пак,като ми свърши моя може да го пробвам. :)

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:45
:)

BlackKeys
04-11-2010, 16:54
Отиваш в някой козметичен магазин.За предпочитане по-голям и с повече марки.И започваш да пробваш и да избираш! Успех


+1

В нашият град в най-известният ни козметичен магазин(който не е много голям) не те оставят да пробваш нищо :-o . И като питаш дали може да видиш дали ще ти стои добре,продавачката си мацва върху нея (а едната е бяла като сирене) просто племе 8-) .

Аз за щастие на продавачките не съм попадала на такива,че голям скандал ги очаква.За коректора ще трябва да пообиколя,дано поне време да имам.
Аа..може да кажете и от коя марка сте доволни. ;)

А може ли да кажем от коя не сме? 8-)

Converse333
04-11-2010, 17:21
Коректора на Ревлон - 20-25 лв. Идеален, прикрива всичко. :)

Coke
04-11-2010, 17:48
Отиваш в някой козметичен магазин.За предпочитане по-голям и с повече марки.И започваш да пробваш и да избираш! Успех


+1

В нашият град в най-известният ни козметичен магазин(който не е много голям) не те оставят да пробваш нищо :-o . И като питаш дали може да видиш дали ще ти стои добре,продавачката си мацва върху нея (а едната е бяла като сирене) просто племе 8-) .

Аз за щастие на продавачките не съм попадала на такива,че голям скандал ги очаква.За коректора ще трябва да пообиколя,дано поне време да имам.
Аа..може да кажете и от коя марка сте доволни. ;)

А може ли да кажем от коя не сме? 8-)

Свобода на мнението :D

BlackKeys
04-11-2010, 17:53
:D
Значи не си вземай ей този на Макс Фактор.
http://www.beautyheaven.com.au/product_images/15882/ConcealerMaxFactor.jpg

Не прикрива добре и не се задържа достатъчно дълго. Ама може и да е, защото не съм уцелила цвета достатъчно добре, защото има само 3 нюанса.

Biskfitka
04-11-2010, 17:55
Аз имам на Манхатън-доволна съм,но не знам колко струва.Много е стар 8-)

Molzinka
04-12-2010, 14:20
Новия на Буржоа. Healthy Mix ли какво беше там.. :-o