PDA

View Full Version : Хора ,к'во е това?



MaGuSs
04-11-2010, 13:51
Хора ,к'во е това?Плс кажете в какво се превръщам :lol: :lol:

http://prikachi.com/users/kingsize/338c.jpg

П.П.Това е на лявата ми ръка ,точно където ми е мускула/малко по-нагоре от бицепса/

Мн. ми е интерестно в какво се превръщам.Аз мисля ,че ще ставам дракон :lol: :lol:

zoreto
04-11-2010, 14:06
баш дракон няма да станеш ,но ми прилича на това
http://www.bebok.eu/files/products/stretchmarks.jpg
на стрии :-o Виж порови в нет-а за лечение и т.н

dark40
04-11-2010, 14:19
един приятел имаше стрии при бицепса и твойто може да е такова но не съм сигурен

Chacho
04-11-2010, 14:24
Стрии братле. Свиквай, може да са доживот :D:D

MaGuSs
04-11-2010, 14:35
Как да ги махна ,имало начин ама 60 лв. Някой ако го е пробвал да сподели...

Цитирам какво съм прочел в един форум-

Ампули против стрии Phytolastil Lierac"

20 ампули по 5 мл. в опаковка и струват към 60-70лева

http://family-bg.com/images/Phytolastil-small.jpg

в опаковката има шишенце в което се пълни течноста от ампулата и тогава е по удобно щото може да пръскате и леко го размазвате и засъхва за 7-15сек. не е мазно.Мерише малко на лекарство.
попринцип на мен една такава ампулка ми стига за 4 мазания (зависи от областта която мажете колко е голяма.)
Но доста голям ефект извади промени цвета на стриите и ги намали и ще се надявам да се свият още и да се заличат напълно Razz

НАЙ-ВАЖНОТО Е В СТРИИТЕ ДА ИМА ОЩЕ КРЪВ!!!

т.е. да са червени(млади)
иначе има 70% да се заличат ако са стари...

amk933
04-11-2010, 15:05
Това са стрии и, ако не ги махнеш сега, докато са розови, забрави да изчезнат после. Трябва ти колаген и други разни вещества.

Не прави нищо на своя глава. Тая ампула показаната е на Лирак. Добри са наистина, но иди на един дерматолог или питай в аптеката. Медицинска козметика евтина няма. 60 лв. не знам изобщо дали ще те оправят, но пак казвам, не отлагай. Розови ли са, има шанс да се разкарат. Побелеят ли, забрави да ги махнеш. :)

Biskfitka
04-11-2010, 18:07
Стрии са.Честито ;д Аз като ми излязоха на гърдите,докато бяха още розови ги мазах с лосиона Икаров и се махнаха ;)

Amazingskill
04-11-2010, 20:04
Хора ,к'во е това?Плс кажете в какво се превръщам :lol: :lol:

http://prikachi.com/users/kingsize/338c.jpg

П.П.Това е на лявата ми ръка ,точно където ми е мускула/малко по-нагоре от бицепса/

Мн. ми е интерестно в какво се превръщам.Аз мисля ,че ще ставам дракон :lol: :lol:

По тази тема да попитам крем "Бебе" ще помогне ли за премахването на стриите, че и аз имам на рамото :x

zoreto
04-12-2010, 15:30
^ Днес в една аптека видях масло на Икаров против стрии ,и както каза Biskfitka ефект има,но само ако се 'пълни с кръв' тоест червено-розови

Sisi7u
04-12-2010, 17:03
братле значи твоите са още ''млади'' действай ако неискаш да остане тей за винаги...

Amazingskill
04-14-2010, 18:40
Още чакам отговор ... :/

maksimal
04-14-2010, 18:52
Каза ли на ваще?

Rounder
04-14-2010, 20:20
Това са стрии,получават се от рязко отслабване,или рязко надебеляване,ако са излезли сега,върви на докотор има някакъв минимален процент да ги махнеш,но след време просто забрави..

ще помоля хората който ще ми развиват теории че има начини да се махат,просто да не ми цитират поста и да не ми спорят!

ivanpetkanov
04-14-2010, 20:28
Избеляват след време да не ти пука всеки има било то на краката , рацете и корема . :)

foreverr
04-14-2010, 21:03
Избеляват след време да не ти пука всеки има било то на краката , рацете и корема . :)
Мм не всеки , ако кожата на човек е много еластична това не се случва(аз нямам да чукна на дърво, а и спортувам, ии съм отслабвала, но нямам)Иначе по темата-както всички казаха, стрии са, но нз как се лекуват.

ivanpetkanov
04-14-2010, 21:08
Избеляват след време да не ти пука всеки има било то на краката , рацете и корема . :)
Мм не всеки , ако кожата на човек е много еластична това не се случва(аз нямам да чукна на дърво, а и спортувам, ии съм отслабвала, но нямам)Иначе по темата-както всички казаха, стрии са, но нз как се лекуват.
Хем не знаеш за стриите и пак спориш . Всички избеляват след време
и да приключа темата . НЕ МОГАТ ДА СЕ МАХНАТ БЕЗ ХЕРУРГИЧНА НАМЕСА.