PDA

View Full Version : как да и кажа , че я харесвам



kristian026
04-11-2010, 15:38
Имам проблем харесвам едно момиче (връстница ми е , в същото даскало учи , но е в Б клас , а аз съм в А) искам да питам първо:значи ли , че ме харесва , ако докато пътувахме във влак и бяхме един до друг тя ми каза "звънни ми по телефона за да видя дали ще светне" и ми даде телефона си и освен това на един лагер една вечер все сядаше на земята и искаше да я изправя , като я дърпам за ръката ; и второ: как да и кажа , че я харесвам щото на миналото момиче което харесвах и казах направо и тя ми каза да бъдем само приятели.Моля дайте една ръка в тая ситуация

fenastz
04-11-2010, 15:44
*подава ръка*

Най-вероятно ти е казала "звънни ми по телефона за да видя дали ще светне", за да й свъннеш по телефона и да види дали ще светне.

И най-добрия подход е да действаш директно...няма какво да губиш според мен :-D

DevilWish
04-11-2010, 15:50
Може това с телефона да е било ,за да й вземеш номера, но може наистина да е искала да види дали ще светне.А това, че е трябвало да й помогнеш изобщо не е знак.Изглеждаш ми на не повече от 15 години . . Както и да е де, просто имайте повече контакт и ще разбереш по начина, по който се държи.Излезте извън у=ще ,а у. . .опознай я ;)

ScarletBite
04-11-2010, 15:58
Сладури :-D

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:58
Ами може би момичето наистина е искало да разбере, дали телефонът и ще светне, не ти ли беше минавало през ум ? :lol:
А това с изправянето ми звучи толкова лигави, че не мисля да давам коментар по темата.

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:59
а между другото, на колко сте години ?

DollDaggaBuzzBuzz
04-11-2010, 16:15
Може да е искала да се изфука с телефона си.. 8-)

Не бързай да и признаваш чувствата си,сближи се с нея първо,тогава ще прецениш..Защото не е направила нищо по-особено,с което да ти подскаже,че има нещо повече към теб.. :-o

Valento
04-11-2010, 16:52
За сега просто се дръж на место и не се прави на мъж пред нея , дръж се с нея нормално и подобаващо,прави и комплименти .. накарай я да се чувства специална , излизайте повече иии когато усетиш и видиш че тя се дръжи с теб по различен начин от другите ... че те гледа като щастливо бебе , признай и чувствата си :)

kristian026
04-12-2010, 03:38
благодаря за помощта ще ми е от полза , а за GSM-а всички знаеха , че няма да светне щата аз и повечето хора от даскало сме го имали тоя модел нокия

Take_That
04-12-2010, 06:29
За сега просто се дръж на место и не се прави на мъж пред нея , дръж се с нея нормално и подобаващо,прави и комплименти .. накарай я да се чувства специална , излизайте повече иии когато усетиш и видиш че тя се дръжи с теб по различен начин от другите ... че те гледа като щастливо бебе , признай и чувствата си :)

Напълно съм съгласна.

Tedchy
04-12-2010, 06:30
За сега просто се дръж на место и не се прави на мъж пред нея , дръж се с нея нормално и подобаващо,прави и комплименти .. накарай я да се чувства специална , излизайте повече иии когато усетиш и видиш че тя се дръжи с теб по различен начин от другите ... че те гледа като щастливо бебе , признай и чувствата си :)

Напълно съм съгласна.
И аз съм съгласен с това мнение :)

kristian026
04-12-2010, 11:43
само да питам добра идея ли ще е да я зяведа на кино скоро

playhard1
04-12-2010, 11:47
само да питам добра идея ли ще е да я зяведа на кино скоро

Не, недей. Може да я загубиш завинаги!!

kristian026
04-12-2010, 14:33
а някой може ли да ми даде съвет как да разбера , че ме харесва щото тя вече се държи по-различно с мен от другите щото може би другите и се дразнят а аз не , но да не си помислите , че е някоя грозна много е яка ама ... но все пак е по-близка с мен от колкото с другите момчета от моя и нейния клас

Vanish
04-12-2010, 14:57
Лявата или дясната да ти дам
а иначе хм, кажи и просто "харесвам те, искам да бъда с теб" бла бла и т.н.

kristian026
04-12-2010, 15:06
Лявата или дясната да ти дам

какво имаш предвид

Macallan
04-12-2010, 15:06
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с путка... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?

kristian026
04-12-2010, 15:07
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
абе аз вече го направих тоя номер един път , но момичето взе , че ми каза "айде да бъдем само приятели" та затова питам

Macallan
04-12-2010, 15:12
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
абе аз вече го направих тоя номер един път , но момичето взе , че ми каза "айде да бъдем само приятели" та затова питам
по добре сега да разбереш отколкото да я охажваш и да и ходиш след гъза 2 месеца и накрая да ти каже "ама аз такова ... много ми е хубаво с теб ... ама не си мой тип"

kristian026
04-12-2010, 15:15
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
абе аз вече го направих тоя номер един път , но момичето взе , че ми каза "айде да бъдем само приятели" та затова питам
по добре сега да разбереш отколкото да я охажваш и да и ходиш след гъза 2 месеца и накрая да ти каже "ама аз такова ... много ми е хубаво с теб ... ама не си мой тип"
то и аз тъй казвам затова смятам да я заведа на кино да и кажа и да я питам дали ме харесва ако ме харесва добре ако пък не ще съм с 10 лева по-малко ама не е болка за умиране

Macallan
04-12-2010, 15:17
ти ако си за 10-те лева въобще не се хващай с нея ... първо порастни.

Vanish
04-12-2010, 15:17
Лявата или дясната да ти дам

какво имаш предвид

нали искаше ръка

kristian026
04-12-2010, 15:19
ти ако си за 10-те лева въобще не се хващай с нея ... първо порастни.
тя ми е по-скъпа от някви си 10 лева

Callisto
04-12-2010, 15:27
Аз никога не съм имала подобен проблем. Много честен, открит и директен чоек съм. Искам ли да кажа нещо го казвам и не ме интересуват последиците...нали все пак съм се пробвала.
Просто отиди при нея, дръпни я малко в страни от останалите и и кажи, че я харесваш. Не е нужно да тръгнете веднага, а просто си изяснете нещата.

Macallan
04-12-2010, 15:32
Аз никога не съм имала подобен проблем. Много честен, открит и директен чоек съм. Искам ли да кажа нещо го казвам и не ме интересуват последиците...нали все пак съм се пробвала.
Просто отиди при нея, дръпни я малко в страни от останалите и и кажи, че я харесваш. Не е нужно да тръгнете веднага, а просто си изяснете нещата.
точно ! като не можеш хакни 2 водки и ще има "цената на истината" :razz: :razz:

valdesbg
04-12-2010, 15:36
Абе това с директното казване може да стане, обаче след бая игра от твоя и нейна страна. Щото иначе така изцепено отникъде.. нормално да те отреже.

Вземи покани я да излезете някъде, под някакъв предлог. Другото ще се нареди :)

kristian026
04-12-2010, 15:52
Абе това с директното казване може да стане, обаче след бая игра от твоя и нейна страна. Щото иначе така изцепено отникъде.. нормално да те отреже.

Вземи покани я да излезете някъде, под някакъв предлог. Другото ще се нареди :)
Прав си и аз мисля , че тъй директно в моята ситуация тя направо ще се изплаши.Благодаря ви за съветите.

Tedchy
04-12-2010, 20:47
Хайде отивайте на кино и да видим ;).Пиши,за да видим какво е станало.Късмет

kristian026
04-13-2010, 03:55
благодаря ви за всичко и ще пиша кво е станало днес ще ходя да видя кои филми ще дават в събота и , ако са яки ще я поканя

Nakadah
04-13-2010, 07:33
"звънни ми по телефона за да видя дали ще светне"

а на мене защо това ми звучи на: "звънни ми по телефона за да имам твоя"

DarknessAngel
04-13-2010, 07:46
Според мен киното не е най-подходящия вариант. Знаеш ли какви филми харесва? :o Пробвай с разходка. Не и кафене ... някъде на открито,по-спокойно е. :) А и като почне да гърми филма сещаш се,че може и да не те чуе. :razz: Та излезте я в парка, тук-там. Говорете си за обикновени неща. Другото ще се нареди само. :)

kristian026
04-13-2010, 11:10
"звънни ми по телефона за да видя дали ще светне"

а на мене защо това ми звучи на: "звънни ми по телефона за да имам твоя"
може и така да е нз

kristian026
04-13-2010, 11:11
Според мен киното не е най-подходящия вариант. Знаеш ли какви филми харесва? :o Пробвай с разходка. Не и кафене ... някъде на открито,по-спокойно е. :) А и като почне да гърми филма сещаш се,че може и да не те чуе. :razz: Та излезте я в парка, тук-там. Говорете си за обикновени неща. Другото ще се нареди само. :)
ами да щеше да е лоша идея , ако щях да и кажа в киното , но аз си мисля да и кажа след това

gabiiTu
04-14-2010, 08:37
Може това с телефона да е било ,за да й вземеш номера, но може наистина да е искала да види дали ще светне.А това, че е трябвало да й помогнеш изобщо не е знак.Изглеждаш ми на не повече от 15 години . . Както и да е де, просто имайте повече контакт и ще разбереш по начина, по който се държи.Излезте извън у=ще ,а у. . .опознай я ;)
+

Nakadah
04-14-2010, 08:38
"звънни ми по телефона за да видя дали ще светне"

а на мене защо това ми звучи на: "звънни ми по телефона за да имам твоя"
може и така да е нз

е нема как да знаеш
тея лафове са като сте на 12... а тогава не ги разбирате...

kristian026
04-14-2010, 11:08
ми първо ние сме на 13 и второ здравата минах през просото

kristian026
04-14-2010, 11:11
Днес преди часа я питах "искаш ли в петък или събота да отидем на кино"след като разбирасе я извиках да дойде при мен , тя каза "не мога" и избега в стаята , а след часа я извиках и и казах , че я харесвам , а тя ми се усмихна и ми каза "знам" и аз и казах , че ако иска да сме само приятели нямя дя се разсърдя и тя си тръгна от даскало ПРЕЦАКАХ СЕ САМ :shock: Съветват ме да се услушвам и да не припирам то щяло да се чуе да ли ме харесва вие кво ще гажете за съвета а

Nakadah
04-14-2010, 18:33
Днес преди часа я питах "искаш ли в петък или събота да отидем на кино"след като разбирасе я извиках да дойде при мен , тя каза "не мога" и избега в стаята , а след часа я извиках и и казах , че я харесвам , а тя ми се усмихна и ми каза "знам" и аз и казах , че ако иска да сме само приятели нямя дя се разсърдя и тя си тръгна от даскало ПРЕЦАКАХ СЕ САМ :shock: Съветват ме да се услушвам и да не припирам то щяло да се чуе да ли ме харесва вие кво ще гажете за съвета а

типична случка за 12 годишен... :lol:

WrongLife
04-14-2010, 18:56
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
Сигурен съм, че сега се правиш на "пич" или "мъж" според твоя пост, но когато опре до момиче което харесваш, си друг.
Иначе хората ти казаха, не се прави на мъж, дръж се мило и така

kristian026
04-15-2010, 03:52
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
Сигурен съм, че сега се правиш на "пич" или "мъж" според твоя пост, но когато опре до момиче което харесваш, си друг.
Иначе хората ти казаха, не се прави на мъж, дръж се мило и така
аз и не се опитвам да се правя

kristian026
04-15-2010, 03:56
Абе вие луди ли сте бе ... да си я вдигнел от земята :razz: :razz: давай с караката напред и каквото стане, бъди мъж, щото никоя мацка не ще да излиза с п***а... отиваш до нея казваш и как стоят нещата и тва е кво го мислиш?
Сигурен съм, че сега се правиш на "пич" или "мъж" според твоя пост, но когато опре до момиче което харесваш, си друг.
Иначе хората ти казаха, не се прави на мъж, дръж се мило и така
аз и не се опитвам да се правя

Re5peC7
04-15-2010, 09:06
Недей, ще ти изяде главата сетне.

kristian026
04-15-2010, 11:19
абе сори пичове , че ви занимавах оказа се , че тя харесвала някъв друг