PDA

View Full Version : Очила от Теранова



MissMurderr
04-11-2010, 15:43
Някой зимал ли си слънчеви очила от теранова.Мнение.А знаете ли колко e UV защитата им. 8)

Coke
04-11-2010, 15:44
Някой зимал ли си слънчеви очила от теранова.Мнение.А знаете ли колко e UV защитата им. 8)
Като очила от обикновен магазин.UV защита..същата работа.

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:47
Теранова е като бит пазар.Има само боклуци, не знам какво толкова му харесвате на този магазин. :?

YouAteMyHeart
04-11-2010, 16:00
Теранова е като бит пазар.Има само боклуци, не знам какво толкова му харесвате на този магазин. :?
+++Боклуци на ниски цени=Теранова :)

BlackKeys
04-11-2010, 16:02
За 10-15 лв колко да им е защитата?
Това е все едно взимаш очила от сергиите по улицата. Нищо, че е Теранова...

MissMurderr
04-11-2010, 16:10
Оф.. се две.Моля темата да се затвори

JCoutureJunkie
04-11-2010, 16:31
По принцип мисля,че някъде на очилата е отбелязано.Ако не,попитай дали можеш да ги върнеш,ако нещо не ти хареса.Ако ти кажат че може,вземи ги и отиди в някоя оптика да им измерят защитата.То едно апаратче,всяка оптика имат.Мисля,че дори е безплатно.Ако смяташ,че защитата им не е достатъчна,върни ги.
А относно тези,които казват,че очилата от магазини като Теранова са боклуци- ами не всеки има възможност да се изръси едно най-малко 40-50 лева за очила.Още повече,че имам очила от Ню Йоркър,които имат най-високата защита,вършат ми работа като онези "качествените"

BlackKeys
04-11-2010, 16:51
Оф.. се две.Моля темата да се затвори

Е ти попита за мнение... А ние тиказахме, че са боклуци. Ако имаш възможност по-добре си вземи някакви по-хубави. Просто тези очила съм чувала, че прецакват зрението. :)
JCoutureJunkie, естествено, че не всеки има възможност да даде много пари за очила. Аз само си казах мнението.

ShowMeHowToLie
04-11-2010, 17:15
Ако толкова много ти харесват си ги купи, отиди в някоя оптика и помоли дати сменят стъклата..Купих си очила от там за 4 лв..КАкво UV да има?? А и обикновено рамката е много по-скъпа от стъклата..

JCoutureJunkie
04-11-2010, 17:33
Оф.. се две.Моля темата да се затвори

Е ти попита за мнение... А ние тиказахме, че са боклуци. Ако имаш възможност по-добре си вземи някакви по-хубави. Просто тези очила съм чувала, че прецакват зрението. :)
JCoutureJunkie, естествено, че не всеки има възможност да даде много пари за очила. Аз само си казах мнението.
Така е,нямах предвид само теб,а общо.
ShowMeHowToLie какви са тия очила от Теранова за 4 лева?За първи път чувам

YouAteMyHeart
04-11-2010, 18:42
По принцип мисля,че някъде на очилата е отбелязано.Ако не,попитай дали можеш да ги върнеш,ако нещо не ти хареса.Ако ти кажат че може,вземи ги и отиди в някоя оптика да им измерят защитата.То едно апаратче,всяка оптика имат.Мисля,че дори е безплатно.Ако смяташ,че защитата им не е достатъчна,върни ги.
А относно тези,които казват,че очилата от магазини като Теранова са боклуци- ами не всеки има възможност да се изръси едно най-малко 40-50 лева за очила.Още повече,че имам очила от Ню Йоркър,които имат най-високата защита,вършат ми работа като онези "качествените"

Дали сега ще даде 20 лв отгоре или след това ще си дава парите за очила/лещи и прегледи разликата ще я намери тя.

Пазете си очите,не сте ги намерили на улицата! :?

JCoutureJunkie
04-11-2010, 19:03
^Добре,да кажем,че аз не разбирам.Я ми обясни ако отиде и си ги провери в оптиката,и имат достатъчно висока защита,какво по-точно ще и се развали?Обясни ми,след като явно си по-наясно от мен!

YouAteMyHeart
04-11-2010, 19:49
Не мисля,че изобщо имат УВ защита. :) Все пак е теранова..

пп.Признавам,че теранова ми е противен магазин!НЕ го крия. :D

MyAll
04-12-2010, 13:29
Да, зимала съм си.. за 10 лева к'ва защита искаш :lol: Ако искаш хубави слънчеви очила си вземи от хубав магазин, специализиран.. Не от теранова или някой от тея... Те са предимно за дрехи, не за слънчеви очила :lol: Божее..

MyAll
04-12-2010, 13:32
^Добре,да кажем,че аз не разбирам.Я ми обясни ако отиде и си ги провери в оптиката,и имат достатъчно висока защита,какво по-точно ще и се развали?Обясни ми,след като явно си по-наясно от мен!

Ми не секи има но ако искаш хубави очила ше спестяваш... Ако са ти само за гъзария т.е. да не те виждат докато си без грим.. тогава вече тия от теранова не са боклуци, ама иначее.. :lol:

Molzinka
04-12-2010, 13:57
Не предпазват много, но имат хубави модели :)

Loshotia
04-12-2010, 14:48
Защо си мислите, че въпросната защита е толкова скъпа? Моите очила, които струват 10лв, имат. В оптика съм проверявала. Хора, разберете, някои хора имат интерес от това да вярвате, че нещото е защитено- това предопределя по- високите цени. Или пък, че очилата за поляризирани- рей банките, които имам и за които дадох доста парички, не са. Цената ни ви определя качеството. Цената в много случаи е сложена разни лапни- шарани да се лъжат

JCoutureJunkie
04-12-2010, 17:59
Защо си мислите, че въпросната защита е толкова скъпа? Моите очила, които струват 10лв, имат. В оптика съм проверявала. Хора, разберете, някои хора имат интерес от това да вярвате, че нещото е защитено- това предопределя по- високите цени. Или пък, че очилата за поляризирани- рей банките, които имам и за които дадох доста парички, не са. Цената ни ви определя качеството. Цената в много случаи е сложена разни лапни- шарани да се лъжат
Именно!Нали затова посъветвах момичето да си провери очилата в оптиката.

raliichkaa
04-18-2010, 17:50
незнам точно ама имат все някаква .. не може толко да се изложат :D

lizzy
04-23-2010, 19:34
Имам очила от там -дизайна ок
но за UV защита ... - не мисля че са много качествени в този смисъл ..

spexx
04-28-2010, 20:53
каква UV защита на очила za няколко лева ??? ... в теранова са боклуци нещата нищо че имам неща от там

Luscious_Heart
04-29-2010, 17:36
Най-добре идете на екскурзия до Франция, Италия и т.н. и си купете скъпи цайси. :D Хем ще си ги пазите като орли, хем ще сте сигурни.

sunshine955
04-29-2010, 17:38
за 10-15 лв .. не очаквай защита .. даже съм чувала че тези очила даже вредят на очите и ги изморяват .. аз не слагам такива боклуци.. може само за някоя снимчица (: