PDA

View Full Version : Нужен ми е съвет :)



maltii
04-11-2010, 15:53
Здравейте всички. Искам да ви разкажа своята история и да ви помоля за съвет. :)
Януари месец с едно момче, от града в който уча, се запознахме в един сайт и си разменихме Skype. Известно време си писахме и той предложи да се видим. Аз се съгласих и към средата на Февруари се срещнахме. Като преди това си пращахме целувки по Skype, също така той ме бе питал все възможни въпроси от "Правила ли си секс?" до "Как така не си целувала момче до сега?". Видяхме се отидохме на кафе и това беше. Вече сме Април и все още не сме се виждали отново, а това защото почти всяка седмица се уговаряме да излизаме. НО винаги в последния момент "възниква" някакъв проблем и той отменя уговорката ни. :( Междувременно той има Skype на 2-те ми най-добри приятелки и на тях неспира да казва, че много ме харесвал и че само щом излезем ще ми предложи да станем "гаджета".
Днес за пореден път се уговорихме и този път той не отмени уговорката. НО аз отидох там където трябваше да се срещнем и го чаках половин час, а той не се появи. Пратих му SMS да го питам какво се е случило, но той не ми отговори. :o До сега всеки път му прощавах. Вече не мога! Блокирах го в Skype, през това време ми стана много близък и не знам сега какво да направя. Приятелките ми казват, че съм сгрешила.
Много ще съм ви благодарна, ако отговорите. :)

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 16:01
По въпросите, които ти е задавал, не съдиш ли какво иска? Не виждаш ли как се гаври с теб. Ако искаше нещо сериозно, нямаше да отменя срещите ви в последния момент. Той ти върти номера. Пък и естествено, че ще казва на твойте приятелки, че те харесва, за да отбие номера. Добре, че си го блокирала, не си заслужава да се занимаваш с него. Ще си намериш някой друг, когато най малко очакваш.

onestar
04-11-2010, 20:02
Не си сгрешила.
Чакай да те потърси. Ако не го направи - майната му. Ако го направи - сядате и говорите. Ако ще има нещо м/у вас то ще е както трябва и няма да позволяваш да те рзаграва по този начин. :wink: