PDA

View Full Version : Нямам цикъл



evil2bitchhh
04-11-2010, 17:43
Здравейте имам проблем ! На 15 години съм и още нямам цикъл. Имам желание да извърша полов акт може би скоро не знам ... въпроса ми е дали това че нямаш цикъл може да ти създаде проблем повреме на и след полов акт :(

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 18:09
Можеш да си спестиш проблема. Още си на 15, не мисля че си готова да правиш секс. Последстията от него, също може да се избегнат. Не мисля, че ще повлияе това на цикъла ти, но недей да нарувашаваш растежа си.

linaXX
04-11-2010, 19:23
още не си станала "жена" пък ще ми се е*еш
беги бе :?

Paramour
04-13-2010, 18:40
скоро ще ти дойде. просто изчакай малко :)

SmilezZz
04-13-2010, 19:11
Всеки организъм е различно устроен..На някои им идва на 12-13,на други 15-16..Споко..Но след 16г. трябва да започне да се притесняваш.. + но ако пък и сега се притесняваш - отиди на гинеколог..

girl6
04-28-2010, 22:40
изчакай цикала и тогава дейсвай

marcy
05-01-2010, 22:17
имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!

g0ssip
05-02-2010, 16:52
имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!

О, Господи!! Нормално ми било то.. Това, че някой още на 12 започват не означава, че на 15 е нормално.. Да разбирам ли, че ако някой забременее на 12, значи на 15 вече е нормално?? Просто не знам какви са тия глупости, които говориш..

Към авторката: Цикълът трябва да ти дойде до 16, ако ли не потърси специалист, а отностно половия акт - няма да повлияе на цикъла или обратното, така че ти си решаваш :)

fLame3e
05-06-2010, 17:44
НЕ ТИ И ТРЯБВА!! радвай се на последните си "чисти" "безболезнени" днии...радвай се на детството!! :grin: 8)

marcy
05-07-2010, 09:55
g0ssip :: явно ти не се чуваш какво говориш ;] щом на момичето и се прави секс значи за нея е дошло времето..нормално е разбира се..ти какво искаш на 18 ли..щом иска нека си прави..на 12 правят..но да не са пък забременели..за тая работа си има презервативи и т.н.

SummerParty
05-07-2010, 10:03
И аз ще повторя-всеки организъм се развива по различен начин. И на теб ще ти дойде, бъди спокойна.

del1ncee
06-07-2010, 12:18
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

Paramour
06-07-2010, 19:09
по темата: спокойно, ще ти дойде. А за това дали можеш да го правиш преди да ти е дошло по-добре отиди на генеколог. Там ще получиш по-точна информация. :) [/i]

Редактирано от kalpazanka

Djenka
06-07-2010, 20:17
Питай майка си кога е имала за първи път - ако каже 15-16, значи и на теб тогава някъде ще ти дойде, това се предава по гените. А, не мисля, че "акта'' 8-) ще окаже влияние.
Ти решаваш! :) 8)

a1a2b3v
08-16-2010, 21:38
имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!

Ти трябва да си луд/а... Ся кво аз като есента ставам на 15 дай да ходим да се чукам с някой че съм закъсняла, а? :razz: :razz:

Колкото до авторката не бързай, винаги можеш да го направиш, но направиш ли го връщане няма. Според мен трябва да изчакаш поне докато ти дойде. Пък дори и като ти дойде се замисли наистина ли го искаш и дали това е човека, когото обичаш наистина много. Недей да се залъгваш ако е някой който познаваш от скоро щото просто те "харесва".
Знам, че съм по-малка и може би изглежда тъпо да ти давам съвети ама тва е моето мнение ти сама можеш да прецениш какво искаш. :wink:

PerfectLie
08-17-2010, 08:27
О,боже, да ти имам проблемите! Напълно нормално е. Виж ако си на 30 и нямаш цикъл тва е проблем. Може би ти е кофти, че приятелките имат цикъл..като ти чета поста и проблема за ебането, сигурно някой от тях са и бременни.. но честно да ти кажа можеш само да се радваш, че нямаш. Като ти дойде, ще ти четем темите:
1. ХОРААА, ДОЙДЕ МИ ЦИКЪЛЪТ!
2. ХОРААА, НЕ МОГА ПОВЕЧЕ - БОЛИ МЕ КОРЕМЪТТ!!
3. ХОРААА, ЗАЩО СЪМ ПОДУТА?!


и прочие..
Айде стегни се :-D

m0nichka98
08-27-2010, 20:34
Питай майка си кога е имала за първи път - ако каже 15-16, значи и на теб тогава някъде ще ти дойде, това се предава по гените. А, не мисля, че "акта'' 8-) ще окаже влияние.
Ти решаваш! :) 8)
нее е задължително на майка и дошло на 15 пък на мен на 11 :D

По темата: според мен нямаш проблем да го направиш, тва че нямаш цикъл даже е хубаво няма опасност да забременееш :-D

purehate
08-28-2010, 20:32
Дам прекалено малка си за секс ..омг до къде стигнахме само момичетата всички на 14 години не са девствени бахти и ... няма да коментирам ама вие не сте достигнали тази полова зрялост за да правите секс..а и все пак секса не е за малки деца ;) нищо лично ,но 15-16 годишните са още малки ;)

StilianStoqnov
09-01-2010, 17:45
Аз ти предлагам по една малка бира на ден!:D
"Науката потвърждава истината, че бирата вреди на мъжката потентност. Някои от нейните компоненти стимулират изработката на женските полови хормони естрогени. Напитката съдържа и фитоестрогени, които имитират хормоналното въздействие на естрогените. Продължителната злоупотреба с бира може да доведе до хормонален дисбаланс в организма и да предизвика "феминизация" на тялото: постепенно се оформят закръглен корем, пищни бедра и женствени гърди - затлъстяване, характерно за женския тип. Успоредно с това намаляват мускулната маса, окосмяването по тялото и лицето и дори половото влечение. "
бирата помага при бременност и цикъл също така съдържа в малки количества женски хормони - по една малка бира и сичко ще си дойде на мястото :)