PDA

View Full Version : Потребителски акаунт плс помощ!!!



freakrocker
04-11-2010, 16:52
Имам един въпрос- на компютърът ми е направен акаунт
( Control panel ----> user accounts)
и не знам каква е паролата . Някой знае ли как да я разбера или да я махна ???

doomkillerr
04-11-2010, 16:55
Имам един въпрос- на компютърът ми е направен акаунт
( Control panel ----> user accounts)
и не знам каква е паролата . Някой знае ли как да я разбера или да я махна ???

Щом е твой компютъра, кой е създал този акаунт и съответно паролата към него? [-X

freakrocker
04-11-2010, 17:11
емии ... родителите мии , но ми писна всеки ден по 100 пъти да ги моля за паролата , а и този компютър те не го ползват.

Biskfitka
04-11-2010, 17:49
Ми веднъж като влезеш смени паролата да си я знаеш ти...аз не разбирам де,само давам идея.Би трябвало да стане така... 8-)

freakrocker
04-11-2010, 17:51
За да я сменя или да я махна пак ми иска парола. :( Затова трябва да я разбера някак-си

koko95
04-11-2010, 17:55
дай 40 лева да ти прейнсталират уиндолса и ти си сложи твой пас.

freakrocker
04-11-2010, 17:58
дай 40 лева да ти прейнсталират уиндолса и ти си сложи твой пас.

емм толкова кинти нямам O.o :shock: :shock: :shock:

doomkillerr
04-11-2010, 18:24
дай 40 лева да ти прейнсталират уиндолса и ти си сложи твой пас.

емм толкова кинти нямам O.o :shock: :shock: :shock:

Щом родителите ти са сложили парола на Windows-а, явно си имат причина за това!!! :) Можеш да ги помолиш, те да премахнат паролата или да ти я кажат! :oops:

П.С. - Има начин, но да се надяваме никой да не ти каже, кой е той! :?

freakrocker
04-11-2010, 18:27
Не няма начин да ми я кажат.НАистина така няма да стане.Така че моля ви ако знаете как да махна паролата да ми каже.

freakrocker
04-11-2010, 18:35
мм добре като знаеш какъв е начина , не може ли да го кажеш , дори да е на ЛС :oops:

doomkillerr
04-11-2010, 18:59
мм добре като знаеш какъв е начина , не може ли да го кажеш , дори да е на ЛС :oops:

Какво вече казах - родителите ти имат причина да ти ограничават достъпа до РС-то! :wink:

П.С. - А кой съм, че да оспорвам тяхното решение и да ти помагам?!?! :oops:

freakrocker
04-11-2010, 19:02
Те не ми ограничават достъпа - всеки път когато ги помоля ми набират паролата.Това е на моя отговорност само искам да разбера начина .

П.С Трябва да си набия в главата ,че в този сайт или хората те нападат, или не искат да ти помогнат , или могат ,но не искат. :x

doomkillerr
04-11-2010, 19:07
Те не ми ограничават достъпа - всеки път когато ги помоля ми набират паролата.Това е на моя отговорност само искам да разбера начина .

П.С Трябва да си набия в главата ,че в този сайт или хората те нападат, или не искат да ти помогнат , или могат ,но не искат. :x

Виж сега... аз винаги гледам да помагам на всеки във форума! :) Ти не си изключение, но както ти казах, щом вашите не искат да ти кажат паролата или не искат да я премахнат, ще се получи така, че заради мен ще си навлечеш неприятности! :) Точно поради тази причина, ще замълча как може да се направи... [-X

Успех ти желая и без лоши чувства! ;-)

dPa3HuTeJl
04-11-2010, 19:08
Те не ми ограничават достъпа - всеки път когато ги помоля ми набират паролата.Това е на моя отговорност само искам да разбера начина .

П.С Трябва да си набия в главата ,че в този сайт или хората те нападат, или не искат да ти помогнат , или могат ,но не искат. :x
И като не ти ограничават достъпа за какво ти е да я знаеш паролата???:o Аз не виждам смисъл ???
П.С. Да , точно това си набии в главата ! А сега бягай да играеш :D :D

freakrocker
04-11-2010, 19:22
Омфг това , което постояно ме питате е семеен въпрос-попитах ви как да махна паролата ,а вие ми говорите за родители ,за техния избор за ограничения и тн. Казах ви ,че това си е моето решение и е на моя отговорност-заради никой от вас няма да си навличам проблеми.

И dPa3HuTeJl (П.С. Да , точно това си набии в главата ! А сега бягай да играеш ) >>>> не смятам в 22 часа да бегам да играем.

П.С

1. И след това мое събщение вероятно всички ще започнете :
"ти си комплексарка" ,"Само нападаш","и все пак ,ако родителите ти искат ще ти кажат паролата"
2.Пожелавам ви и на вас , когато ви потрябва помощ , както на мене, с такова желание да се опитат да ви помогнат , и след като знаят отговорът - "да се надяваме никой да не ти каже, кой е той"

doomkillerr
04-11-2010, 20:10
2.Пожелавам ви и на вас , когато ви потрябва помощ , както на мене, с такова желание да се опитат да ви помогнат , и след като знаят отговорът - "да се надяваме никой да не ти каже, кой е той"

Приемаш нещата много на вътре според мен, а и в случая ти не се нуждаеш от помощ!!! :?

П.С. - Все едно да ме питаш, как можеш да отключиш автомобила на вашите и да го запалиш, за да се повозиш из квартала без те да знаят! - Е как ще стане тая работа...?!?! Не вярвам, някой да ти се върже на "прищевките", защото в момента ти нямаш сериозен проблем, а просто ти е кофти, че вашите не искат сами да ти кажат тая "проклета" парола! :oops: Успокой се малко, пии една студена вода и се откажи от тази прищявка. [-X

loveUpeps4o
04-11-2010, 20:22
Обаче аз ще ти кажа =) Ще ти дам няколко линка направи всичко, което е описано, и ако не стане ми пиши на лс да видим какво ще направим ;p :smt024
Link 1 (http://www.tweak3d.net/articles/xppassword/)
Link 2 (http://www.youtube.com/watch?v=kcf_Kjs_kLI)
Link 3 (http://www.youtube.com/watch?v=JKCrETptzqs)
Тествай :smt033

dPa3HuTeJl
04-11-2010, 20:46
2.Пожелавам ви и на вас , когато ви потрябва помощ , както на мене, с такова желание да се опитат да ви помогнат , и след като знаят отговорът - "да се надяваме никой да не ти каже, кой е той"

Приемаш нещата много на вътре според мен, а и в случая ти не се нуждаеш от помощ!!! :?

П.С. - Все едно да ме питаш, как можеш да отключиш автомобила на вашите и да го запалиш, за да се повозиш из квартала без те да знаят! - Е как ще стане тая работа...?!?! Не вярвам, някой да ти се върже на "прищевките", защото в момента ти нямаш сериозен проблем, а просто ти е кофти, че вашите не искат сами да ти кажат тая "проклета" парола! :oops: Успокой се малко, пии една студена вода и се откажи от тази прищявка. [-X +1 :smt023

Jessie
04-11-2010, 21:53
дай 40 лева да ти прейнсталират уиндолса и ти си сложи твой пас.


Верно ли ? :lol: Аз давам по 15, макс. 20. :lol: :lol:

freakrocker
04-12-2010, 07:21
[quote=freakrocker]

Приемаш нещата много на вътре според мен, а и в случая ти не се нуждаеш от помощ!!! :?

П.С. - Все едно да ме питаш, как можеш да отключиш автомобила на вашите и да го запалиш, за да се повозиш из квартала без те да знаят! - Е как ще стане тая работа...?!?! Не вярвам, някой да ти се върже на "прищевките", защото в момента ти нямаш сериозен проблем, а просто ти е кофти, че вашите не искат сами да ти кажат тая "проклета" парола! :oops: Успокой се малко, пии една студена вода и се откажи от тази прищявка. [-X


Мне не искам да карам автомобил това са две много различни неща - ако се повоза в квартала мога да направя (не че мога а със сигурност) катастрофа , други хора , коли,дървета няма да са наред,докато като махна паролата никой няма да пострада.Междудругото вече и сама разбрах как да го направя явно в този сайт никой нищо не може да направи.
Може да заключите темата ,а ако вземете да стегнете и сайта ще е още по-добре.Айде чао ви не смятам да влизам повече тук.