PDA

View Full Version : Искам я ;(



playhard1
04-11-2010, 18:31
Здравейте всички. С приятелката ми се разделихме преди 2 седмици, но аз всяка нощ плача за нея и не мога да я забравя. Бяхме заедно 1 година и 8 месеца. През това време пак се разделихме 2 пъти.. Тя има разни недостатъци, които за мен ще са големи проблеми занаппред, но аз не мога да си го призная и изобщо не мога да я избия от главата си.. Нямам никакво желание да флиртувам с други момичета. Приятелката ми е твърдо решена повече да не се събираме.. Каза, че тази раздяла е била последна и че вече не е готова за връзка :cry: Аз много я искам обратно, въпреки всичките й недостатъци. Преди ми обещаваше много неща, а вече се оказва, че е станала пълна противоположност :cry: Много ме боли.. Аз искам само нея.. Питам я какво иска да направя, за да й докажа, че я обичам (въпреки, че съм го доказвал много пъти, но без ефект), тя казва, че не иска нищо вече от мен. Знам, че не трябва да я искам, но не мога.. Тя е на 16, аз съм на 18. Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря ви предварително.

Tedchy
04-11-2010, 18:32
Щом сте ходили толкова време,говорете(ако не сте го направили) и й кажи всичко...Късмет и дано се съберете отново

Rounder
04-11-2010, 18:33
ти си мъжка курва ! просто си бахти женчото,и да плачеш и да не...същата работа,нищо няма да се промени,ако искаш и сутринта плачи,без да поговорите,няма да стане,а щом ти го е казала толкова твърдо нея притискай може да я отблъсне повече.Просто я заеби,има други...ще ти мине.

Valento
04-11-2010, 18:34
Здравейте всички. С приятелката ми се разделихме преди 2 седмици, но аз всяка нощ плача за нея и не мога да я забравя. Бяхме заедно 1 година и 8 месеца. През това време пак се разделихме 2 пъти.. Тя има разни недостатъци, които за мен ще са големи проблеми занаппред, но аз не мога да си го призная и изобщо не мога да я избия от главата си.. Нямам никакво желание да флиртувам с други момичета. Приятелката ми е твърдо решена повече да не се събираме.. Каза, че тази раздяла е била последна и че вече не е готова за връзка :cry: Аз много я искам обратно, въпреки всичките й недостатъци. Преди ми обещаваше много неща, а вече се оказва, че е станала пълна противоположност :cry: Много ме боли.. Аз искам само нея.. Питам я какво иска да направя, за да й докажа, че я обичам (въпреки, че съм го доказвал много пъти, но без ефект), тя казва, че не иска нищо вече от мен. Знам, че не трябва да я искам, но не мога.. Тя е на 16, аз съм на 18. Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря ви предварително.

"Ако обичаш един човек а той иска да си тръгне пусни го ...ако се върне значи и той те обича , ако не се върне не съжалявай... всеки край си има ново начало рано или късно

fenastz
04-11-2010, 18:38
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

BlueParadise
04-11-2010, 18:39
Ами чесно казано,няма много полза от това да плачеш за нея,още повече,че ти е заявила точно и ясно нейното решение ... ако наистина я искаш много (а явно е така) не спирай докато не станеш за срам,тогава вече може да се оттеглиш, или ако имаш достойнство и си поне малко мъж - забрави я .. стегни се малко.Най-малкото което трябва да направиш е да спреш "да плачеш всяка нощ" за нея ... и чесно казано,след 1 год. и 8 мес. е трудно да върнеш "изминалото време" като имаш напредвид "категоричното й НЕ " ... най-добре я забравиколкото се може по-бързо ..

Valento
04-11-2010, 18:40
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

Чакай бе братле...това че момчето има чувства към нея и че плаче ... нищо ли не значи....и факта че е на 18 означава че е разбрал какво иска от живота .....

Rounder
04-11-2010, 18:43
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

Чакай бе братле...това че момчето има чувства към нея и че плаче ... нищо ли не значи....и факта че е на 18 означава че е разбрал какво иска от живота .....

бе нека да си го разбира,ама той ако плаче за това...
и това че е на 18 и плаче за няква овча купел на 16,не го прави по разбрал и голям мъж от мен/теб и другите !

fenastz
04-11-2010, 18:44
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

Чакай бе братле...това че момчето има чувства към нея и че плаче ... нищо ли не значи....и факта че е на 18 означава че е разбрал какво иска от живота .....

Ако знаеше какво иска от живота, не би плакал за нещо толкова незначително.

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 18:44
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

Чакай бе братле...това че момчето има чувства към нея и че плаче ... нищо ли не значи....и факта че е на 18 означава че е разбрал какво иска от живота .....

Съгласна съм с Valento.

Tedchy
04-11-2010, 18:45
Фактът, че плачеш за момиче и употребяваш изрази като "много ме боли" показва, че изобщо не заслужаваш гадже. А това, че си на 18 циментира нещата :? ЕМО.

Чакай бе братле...това че момчето има чувства към нея и че плаче ... нищо ли не значи....и факта че е на 18 означава че е разбрал какво иска от живота .....

Ако знаеше какво иска от живота, не би плакал за нещо толкова незначително.
+ 1

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 18:46
За теб едно момиче, една връзка, една любов незначително нещо ли е бе ? Аз съм потресена. :?

Valento
04-11-2010, 18:49
Всяко живо същество което изказва мнение,желае някого и го е доказал по безброй много начини заслужава шанс да бъде поправен там където е бъркал...всяко нещо си има неговото значение и смисъл за да бъде направено и доказано по неговия си начин

playhard1
04-11-2010, 18:56
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(

Tedchy
04-11-2010, 18:57
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(
А говорихте ли..? Повтарям се,кажи и всичко щом държиш на нея

playhard1
04-11-2010, 18:59
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(
А говорихте ли..? Повтарям се,кажи и всичко щом държиш на нея

казах й.. Категорична е.. :-#

ForzaFelipe
04-11-2010, 19:00
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

Tedchy
04-11-2010, 19:03
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(
А говорихте ли..? Повтарям се,кажи и всичко щом държиш на нея

казах й.. Категорична е.. :-#
Забрави за нея..Ще ти е трудно,но няма невъзможни неща..Късмет

playhard1
04-11-2010, 19:04
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

правил съм го, и не обичам да се моля на никого, но пак аз я търся. Баси работата :-x Нали затова постнах темата - как да я забравя?!?!

YouMakeMeSmile
04-11-2010, 19:05
наистина ужасно.. гадно е когато си бил с някой повече от година и половина и изведнъж край..но след като не иска да има нищо общо с теб вече, няма смисъл да я молиш, примири се, че всичко е свършило.. кажи и, че ако поиска пак да сте заедно ти си готов да си с нея, че много я обичаш и винаги ще я подкрепяш, благодари и за прекараното време заедно и просто я остави.. година и 8 месеца е доста време, едва ли е спряла да те обича, явно има нужда да бъде сама.. може би ще те потърси. нормално да нямаш желание за други момичета, още страдаш по приятелката си, изстрадай си я хубаво пък тогава мисли за други..

playhard1
04-11-2010, 19:09
наистина ужасно.. гадно е когато си бил с някой повече от година и половина и изведнъж край..но след като не иска да има нищо общо с теб вече, няма смисъл да я молиш, примири се, че всичко е свършило.. кажи и, че ако поиска пак да сте заедно ти си готов да си с нея, че много я обичаш и винаги ще я подкрепяш, благодари и за прекараното време заедно и просто я остави.. година и 8 месеца е доста време, едва ли е спряла да те обича, явно има нужда да бъде сама.. може би ще те потърси. нормално да нямаш желание за други момичета, още страдаш по приятелката си, изстрадай си я хубаво пък тогава мисли за други..

Не мисля, че ще ме потърси. Страшен инат е! Просто не сте виждали такъв... #-o

Tedchy
04-11-2010, 19:10
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

правил съм го, и не обичам да се моля на никого, но пак аз я търся. Баси работата :-x Нали затова постнах темата - как да я забравя?!?!
Излизай с приятели,намери си хоби и гледай да не мислиш за случилото се!Постепенно ще я забравиш.

Rounder
04-11-2010, 19:10
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

правил съм го, и не обичам да се моля на никого, но пак аз я търся. Баси работата :-x Нали затова постнах темата - как да я забравя?!?!

Ми явно щом питаш явно си кух...излизаи с приятели,забавляваи се,флиртуваи с други женски...начини много стига желание да има,а ти маи нямаш

angel4e777o
04-11-2010, 19:11
Малииии кой ми каза инат :-o :?

playhard1
04-11-2010, 19:12
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

правил съм го, и не обичам да се моля на никого, но пак аз я търся. Баси работата :-x Нали затова постнах темата - как да я забравя?!?!

Ми явно щом питаш явно си кух...излизаи с приятели,забавляваи се,флиртуваи с други женски...начини много стига желание да има,а ти маи нямаш

нали казах, че нямам никакво желание за други момичета. Имам желание да я забравя, но нали казах, че не става само с искане. Ще опитам, благодаря за съвета.

ForzaFelipe
04-11-2010, 19:14
Човек според мен момичетата (поне повечето) си падат по мъжкари,който казват или или.Такава дето иска да и лазиш в краката...я да ходи да да д*ха на магистралата !!! Бъди твърд и ако нищо не стане значи тя не те заслужава !!!

правил съм го, и не обичам да се моля на никого, но пак аз я търся. Баси работата :-x Нали затова постнах темата - как да я забравя?!?!

Знам че е трудно,и аз имах връзка година и 9-10 месеца,може би около 3 месеца бях съсипан,но един ден се събудих и си казах че ще я забравя и няма да мисля повече за човек който ме съсипа така...кажи си НИКОГА ПОВЕЧЕ,изтрий всички връзки с нея,както направих аз,излес с приятели,отиди на дискотека и докато се усетиш си я забравил ;)

YouMakeMeSmile
04-11-2010, 19:15
наистина ужасно.. гадно е когато си бил с някой повече от година и половина и изведнъж край..но след като не иска да има нищо общо с теб вече, няма смисъл да я молиш, примири се, че всичко е свършило.. кажи и, че ако поиска пак да сте заедно ти си готов да си с нея, че много я обичаш и винаги ще я подкрепяш, благодари и за прекараното време заедно и просто я остави.. година и 8 месеца е доста време, едва ли е спряла да те обича, явно има нужда да бъде сама.. може би ще те потърси. нормално да нямаш желание за други момичета, още страдаш по приятелката си, изстрадай си я хубаво пък тогава мисли за други..

Не мисля, че ще ме потърси. Страшен инат е! Просто не сте виждали такъв... #-o

много и здраве тогава..

Rounder
04-11-2010, 19:15
И се дръж по мъжки,недеи да плачеш за такива глупости аиде успех :-D

fenastz
04-11-2010, 19:18
За теб едно момиче, една връзка, една любов незначително нещо ли е бе ? Аз съм потресена. :?

Жените идват, жените си отиват...

Rounder
04-11-2010, 19:20
За теб едно момиче, една връзка, една любов незначително нещо ли е бе ? Аз съм потресена. :?

Жените идват, жените си отиват...

"жените са като торнадо,идват взимат ти къщата,и си отиват" :lol:

ми не са кой знае какво,има толкова много от тях 8)

playhard1
04-11-2010, 19:22
та, значи всички викате да не й се моля повече, така ли? Защото аз и преди много съм й се молил и то за много големи глупости. До сега на никого не съм се молил толкова. Докато я накарам да мръдне, ми изкарва душата. Знам, че ще кажете, че съм луд, но я обичам наистина много :-# Пък как сме поддържали тази любов, не ви и трябва да знаете, защото ще изглеждам като простак или глупак..

П.С. -> бях дал всичко от себе си за тази връзка.

И съм готов отново да направя всичко за нея :o

Rounder
04-11-2010, 19:26
ми маи наистина си глупак,осъзнаи се мъж си ! няма за какво да и се молиш,няма смисъл да и сваляш звезди,като неще...да се спасява...

ScarletBite
04-11-2010, 19:27
Дай си време.Всичко е преходно - и болката, и щастието...
Боли те, няма как.Тази мъка, любовната, е най-страшна.Пронизва те, изгаря те, разяжда те.Не можеш да я видиш, не можеш да я пипнеш.Искаш да се бориш с нея, макар да знаеш, че нямаш шанс.Недей!Приеми я, остави я да те залее и превземе.Позволи си да се предадеш.Поплачи.Срини се.
И после надигни глава.

angel4e777o
04-11-2010, 19:27
Пак преди аз колко се молих...и на него не му пукаше

Rounder
04-11-2010, 19:29
Пак преди аз колко се молих...и на него не му пукаше

като няма с какво да му помогнеш....какво пишеш,знаеш ли колко ме е еня за тебе и "него"

angel4e777o
04-11-2010, 19:30
Като не ти пука недей писа

SuperBadSuperFresh
04-11-2010, 19:32
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(

Може и да ти звучи странно сега,но ще спреш да я обичаш.Най-вероятно няма да я забравиш,но ще спреш.Между другото,няма абсолютно нищо лошо да плачеш за момиче.Само тя губи,че не вижда какво чувстваш.Мога да кажа че с две ръце подкрепям "Времето лекува".Поне що се отнася до любов.
Успех и горе главата :)

angel4e777o
04-11-2010, 19:35
Да времето лекува долу горе трябваше да е свикнал вече на разделите.Толкова пати ме е оставал,че аз свикнах..

playhard1
04-11-2010, 19:36
предполагах, че повечето ще кажат "заеби я", но не мога. Това ми е първата истинска любов и все още много я обичам, винаги съм я обичал и ще я обичам.. И аз искам да я забравя, но не става само с искане.. Офф :(

Може и да ти звучи странно сега,но ще спреш да я обичаш.Най-вероятно няма да я забравиш,но ще спреш.Между другото,няма абсолютно нищо лошо да плачеш за момиче.Само тя губи,че не вижда какво чувстваш.Мога да кажа че с две ръце подкрепям "Времето лекува".Поне що се отнася до любов.
Успех и горе главата :)

Да, за съжаление тя не осъзнава какво губи.

playhard1
04-11-2010, 19:38
Да времето лекува долу горе трябваше да е свикнал вече на разделите.Толкова пати ме е оставал,че аз свикнах..

Поне кажи, че си си го заслужила :smt093

xNiKx
04-11-2010, 21:19
Я се стегни, женчо. На 18 да плачеш за 16 годишно момиче. :razz:

Take_That
04-12-2010, 06:56
Здравейте всички. С приятелката ми се разделихме преди 2 седмици, но аз всяка нощ плача за нея и не мога да я забравя. Бяхме заедно 1 година и 8 месеца. През това време пак се разделихме 2 пъти.. Тя има разни недостатъци, които за мен ще са големи проблеми занаппред, но аз не мога да си го призная и изобщо не мога да я избия от главата си.. Нямам никакво желание да флиртувам с други момичета. Приятелката ми е твърдо решена повече да не се събираме.. Каза, че тази раздяла е била последна и че вече не е готова за връзка :cry: Аз много я искам обратно, въпреки всичките й недостатъци. Преди ми обещаваше много неща, а вече се оказва, че е станала пълна противоположност :cry: Много ме боли.. Аз искам само нея.. Питам я какво иска да направя, за да й докажа, че я обичам (въпреки, че съм го доказвал много пъти, но без ефект), тя казва, че не иска нищо вече от мен. Знам, че не трябва да я искам, но не мога.. Тя е на 16, аз съм на 18. Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря ви предварително.

"Ако обичаш един човек а той иска да си тръгне пусни го ...ако се върне значи и той те обича , ако не се върне не съжалявай... всеки край си има ново начало рано или късно

За поред път съм съгласна с Valento :)

antifashionshit
04-12-2010, 07:39
авторе - любовта не е единственото нещо в живота :wink: когато си дълго време с един човек, ако се отдадеш на чувствата започваш да живееш за да си с него, и ако този човек си отиде, оставя нещо като голяма празнина. за това се концентрирай върху нещо друго, запълни празнината. постави си някаква цел. първото, което ми идва - спорт.

И не жертвай достойнството си. Опитай се да бъдеш повече мъж. Когато раздялата бива приета мъжки от зарязания, шансът половинката да се върне при него е по-голяма.

playhard1
04-12-2010, 11:29
Благодаря на всички за коментарите. Поговорихме за последно, свърши се. Пожелахме си всичко най-добро. И дано късмета е с нас. Надявам се да си намери по-добро момче от мен, защото когато обичаш някого искаш най-доброто за него - да е щастлив. Сбогом любов, здравей самота..

Unkn0wnn
04-12-2010, 12:45
Няма полза от това да плачеш за това момиче след като тя ти е заявила,че не иска да се съберете.Стегни се и спри да плачеш всяка вечер за нея,защото това няма да ти помогне.Опитай се да я забравиш макар,че ще ти е трудно.. опитай се да не мислиш за нея и запълни времето си през което плачешс нещо,което ще те резведри.

rockchiqmorbidheart
04-12-2010, 18:52
ти си мъжка к***а ! просто си бахти женчото,и да плачеш и да не...същата работа,нищо няма да се промени,ако искаш и сутринта плачи,без да поговорите,няма да стане,а щом ти го е казала толкова твърдо нея притискай може да я отблъсне повече.Просто я заеби,има други...ще ти мине.
ае за кво бързате с тая любов ви се чудя има време живейте си живота...
не си струва да се сдухваш за такива работи .. ае аз ако бях на тебе щях да тегля една майна и да си прая кефа щом тя те е отрязала начи не те иска забрави я и стига си се излагал!!! :x 8) :o :booooomb:

Machine123
04-17-2010, 16:22
АБе оставете го да си плаче бе , кво като плаче значи , че е гей ли кво ??

nick1896
04-18-2010, 08:48
Има една фраза , която трудно се забравя "любовта идва отново" , колкото и да не ти се вярва така е ... :)

vesito13
04-18-2010, 10:56
Бил си с нея 1 година и 8 месеца, това е нещо, което не може да изчезне за една седмица. Нормално е да си спомняш за нея, да те боли, но все някога ще мине. Ще видиш, че има и по-добри от нея. А да и престани да хленчиш, не харесвам момичета, които хленчат, да не говоря за момчета. Покажи се малко, като мъж!

DjPiRgOs
04-18-2010, 10:59
Здравейте всички. С приятелката ми се разделихме преди 2 седмици, но аз всяка нощ плача за нея и не мога да я забравя. Бяхме заедно 1 година и 8 месеца. През това време пак се разделихме 2 пъти.. Тя има разни недостатъци, които за мен ще са големи проблеми занаппред, но аз не мога да си го призная и изобщо не мога да я избия от главата си.. Нямам никакво желание да флиртувам с други момичета. Приятелката ми е твърдо решена повече да не се събираме.. Каза, че тази раздяла е била последна и че вече не е готова за връзка :cry: Аз много я искам обратно, въпреки всичките й недостатъци. Преди ми обещаваше много неща, а вече се оказва, че е станала пълна противоположност :cry: Много ме боли.. Аз искам само нея.. Питам я какво иска да направя, за да й докажа, че я обичам (въпреки, че съм го доказвал много пъти, но без ефект), тя казва, че не иска нищо вече от мен. Знам, че не трябва да я искам, но не мога.. Тя е на 16, аз съм на 18. Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря ви предварително.Бате бади мъж живота продължава..

Re5peC7
04-18-2010, 11:10
2 седмици въобще не е период в който можеш да забравиш човек който обичаш. Ще мине още доста време докато стане. Също така не ти препоръчвам да се буташ повече там където са изстинали чувствата вече на единия. Може да стане само по-лошо, но не и по-добре. Още повече след като е едно 16 годишно момиче. Повярвай ми само драми могат да те очакват. Но едва ли ще ме послушаш така, че няма смисъл май от това което написах. XD

pentxayc
04-18-2010, 12:05
Здравейте всички. С приятелката ми се разделихме преди 2 седмици, но аз всяка нощ плача за нея и не мога да я забравя. Бяхме заедно 1 година и 8 месеца. През това време пак се разделихме 2 пъти.. Тя има разни недостатъци, които за мен ще са големи проблеми занаппред, но аз не мога да си го призная и изобщо не мога да я избия от главата си.. Нямам никакво желание да флиртувам с други момичета. Приятелката ми е твърдо решена повече да не се събираме.. Каза, че тази раздяла е била последна и че вече не е готова за връзка :cry: Аз много я искам обратно, въпреки всичките й недостатъци. Преди ми обещаваше много неща, а вече се оказва, че е станала пълна противоположност :cry: Много ме боли.. Аз искам само нея.. Питам я какво иска да направя, за да й докажа, че я обичам (въпреки, че съм го доказвал много пъти, но без ефект), тя казва, че не иска нищо вече от мен. Знам, че не трябва да я искам, но не мога.. Тя е на 16, аз съм на 18. Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря ви предварително.

soul1199
04-18-2010, 12:12
остави я,явно не иска да сте заедно,няма,какво да направиш

gotinata1
09-26-2012, 12:20
Вижте момчета аз съм момиче и ще ви кажа как едно момиче да ви харесва.
Минете край нея и се докоснете до момичето. След това станете приятели много е лесно просто си говорете с нея за нещо но не по скайпа например за момчета питайте я кой харесва.После я целунете по бузкатаза довиждане без тя да очаква .След това я хванете за ръка и накрая я целунете по усните.И на дрвугия ден е ваша.

Amore-Mio*
09-26-2012, 15:12
Няма какво да направиш, ако ги няма вече чувствата и тръпката. Може да сте си заедно от сума ти време, ама ако не сте поддържали огъня, е нормално това сега. Продължаваш напред и това е.

О, сега видях, че темата е стара.
Иначе, gotinata1 - я , пак? Аз , най - малко ще му зашлевя един шамар.