PDA

View Full Version : Болки в гърдите



SuNsEt
04-11-2010, 19:38
Скоро трябва да ми дойде и днес още сутринта ме заболяха гърдите ужасно много както и зърната.Чувствам ги тежки и са много чувствителни на докосване.От доста време не ми се е случвало да ме болят така,а последния път май дори почти не ме боляха.Вчера имах интимни отношения с приятелят ми и той доста се заигра с тях така да се каже.Чудя се дали е нормално да ме болят така много и да ги чувствам тежки.Има ли нещо,което мога да пия за да не ме болят толкова,но от това хапче(или каквото е там) да не ми закъснее менструацията?

Bukmop
04-11-2010, 19:51
Скоро трябва да ми дойде и днес още сутринта ме заболяха гърдите ужасно много както и зърната.Чувствам ги тежки и са много чувствителни на докосване.От доста време не ми се е случвало да ме болят така,а последния път май дори почти не ме боляха.Вчера имах интимни отношения с приятелят ми и той доста се заигра с тях така да се каже.Чудя се дали е нормално да ме болят така много и да ги чувствам тежки.Има ли нещо,което мога да пия за да не ме болят толкова,но от това хапче(или каквото е там) да не ми закъснее менструацията?

Ааааааа майка нямаш ли ? Питай я ....

SuNsEt
04-11-2010, 19:53
Нямам намерение да я питам,нито да й казвам какво съм правила с приятеля си.Ако исках да я питам нямаше да пиша тук.

SuNsEt
04-12-2010, 06:40
Добре де,още някой отговор не може ли ?

WaterLilly
04-12-2010, 10:27
Нормално е да те болят гърдите като ти дойде. При някои момичета е в кръста, в корема, при всеки различно. И мен понякога ме болят така, че даже не мога да легна по корем.

nIkEnCeTy_bE
04-12-2010, 15:43
Нормално е, преди цикъл.