PDA

View Full Version : Първата любов



glezanka123
04-11-2010, 18:55
Как мислите първата любов дали се забравя аз мисля,че не се забравя защото от 2 години немога да забравя въприсното момче ,,Марто" все той ми е на устата само на него говоря смао за него мисля и всичко в мен е свързано с него.. кагато го видях всичко ми се стори страно в него,че пуши на 12 години,че употребява алкохол,но това беше преди 3 години... Сега прсто немога да мисля за друго зарди него си развалих и успеха в у-ще и целия живот ](*,) в час вместо да пиша това което диктува г-жата аз си драскам ,, I love you Marto (H) " направо се провалих зарди него.. Не мога да живея ако го няма немога :o :o :o :( :( :(

ScarletBite
04-11-2010, 18:57
Абе момиче спри да пускаш тъпи теми!Напиши си каквото имаш да кажеш в една и ай сиктир.

playhard1
04-11-2010, 18:58
не се забравя, невъзможно е :(

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 18:58
Първата любов е запомняща, от гледна точка на това, че за първи път усещаш това чувство и то изпълва сърцето ти, но човека, когото обичаш за първи път се забравя.Живее в теб известно време и после просто срещаш нова любов и така .. Таа мисълта ми беше такава, че чувствата към човека охладняват, но той си остава в съзнанието ти като твоята първа истинска и чиста любов. :)

Daqn4eto0o
04-11-2010, 19:00
За първата любов винаги ще има място в сърцето. :smt007

playhard1
04-11-2010, 19:02
според мен човека също не се забравя. Каквото и да е станало, все го запомняш някак си - или с добро, или с зло. Но каквото и да е, винаги, когато срещнеш този човек, няма да ти е безразличен. :(

glezanka123
04-11-2010, 19:05
Абе момиче спри да пускаш тъпи теми!Напиши си каквото имаш да кажеш в една и ай сиктир. ако искам и 100 ще псуна теб какво те засяга :-x :-x :-x

ScarletBite
04-11-2010, 19:16
Абе момиче спри да пускаш тъпи теми!Напиши си каквото имаш да кажеш в една и ай сиктир. ако искам и 100 ще псуна теб какво те засяга :-x :-x :-x
Я по-кротко!
Потребител на форума съм => засяга ме.
98-ми набор, защо ли се хабя... 8-)

gabi7u
04-11-2010, 19:22
Аз все още съм с първата си любов и толкова много изживях с това момче, че съм напълно сигурна, че няма да го забравя. :mrgreen:

Rounder
04-11-2010, 19:24
слушай ве овца малка,стига си се зъбила такава,ами питаай в една тема к'вот има да питаш и стига си правила смотани теми....
между другото що не питаш баба си и дядо си дали помнят първата си любов !?

glezanka123
04-11-2010, 19:28
слушай ве овца малка,стига си се зъбила такава,ами питаай в една тема к'вот има да питаш и стига си правила смотани теми....
между другото що не питаш баба си и дядо си дали помнят първата си любов !? abe nqma ti da mi kaje6 ko da praa we kfoto si iskam tfa she praa ako iskam she pitam dali da go obesq marto kato ne vi e priatno ne 4etete we i ne sam ti ovca razbra li we lele nemoga da te slua6m pove4e :-x :-x :-x

ef4etyYy
04-11-2010, 19:29
според мен не е важна първата, а тази, в която си изживял някакви чувства и има какво да запомниш.. аз лично няма какво да запомня точно от първата...

Rounder
04-11-2010, 19:30
слушай ве овца малка,стига си се зъбила такава,ами питаай в една тема к'вот има да питаш и стига си правила смотани теми....
между другото що не питаш баба си и дядо си дали помнят първата си любов !? abe nqma ti da mi kaje6 ko da praa we kfoto si iskam tfa she praa ako iskam she pitam dali da go obesq marto kato ne vi e priatno ne 4etete we i ne sam ti ovca razbra li we lele nemoga da te slua6m pove4e :-x :-x :-x

ти не си ли легна бе,сънчо мина !?

in4et0yy
04-11-2010, 19:31
Аз още помня първата си любов( 2006 год) ;д. Но сега сме приятели. Тръпката и при двама ни изчезна. Мисля, че и при теб ще стане така :P .

glezanka123
04-11-2010, 19:31
слушай ве овца малка,стига си се зъбила такава,ами питаай в една тема к'вот има да питаш и стига си правила смотани теми....
между другото що не питаш баба си и дядо си дали помнят първата си любов !? abe nqma ti da mi kaje6 ko da praa we kfoto si iskam tfa she praa ako iskam she pitam dali da go obesq marto kato ne vi e priatno ne 4etete we i ne sam ti ovca razbra li we lele nemoga da te slua6m pove4e :-x :-x :-x

ти не си ли легна бе,сънчо мина !? xaxaxaxa mai ti si za san4o,a ne az za razlika azn e sam na 5 godinki a na 14 wee eiii

ronzss
04-11-2010, 19:36
[quote=Rounder]

ти не си ли легна бе,сънчо мина !? xaxaxaxa mai ti si za san4o,a ne az za razlika azn e sam na 5 godinki a na 14 wee eiii
Боже, колко сме големи само. :?

Rounder
04-11-2010, 19:37
[quote=Rounder]

ти не си ли легна бе,сънчо мина !? xaxaxaxa mai ti si za san4o,a ne az za razlika azn e sam na 5 godinki a na 14 wee eiii
Боже, колко сме големи само. :?

офф,просто няма да се хабя дори и да пиша за тази овча купел,приятна ви вечер :)