PDA

View Full Version : Обърканаааа :)



smsmsm
04-11-2010, 21:28
Преди около 5 месеца се запознах с едно момче..в началото отношенията ни бяха само приятелски..но след това започнахме с забивките и т.н...преди това той уж е харесвал приятелката ми..но той твърдеше ,че е само на чат..повярвах му..малко преди да започне нашата връзка обаче бях се върнала при бившото ми гадже което на него не му повлия добре..но това беше само за да може той да ме прецака..обяснявах му какво испитвам към бившия си ..както и да е..отмина и тази мъка..тръгнахме...имаше доста голяма тръпка..но почти всеки ден се карахме за малки незначителни неща..един ден както си се карахме скъсахме..отношенията ни бяха почти същите ,но всеки ден изстиваха чувствата..той показваше пълно безразличие ,но един ден просто ме изкара от нас и ми обясни колко много ме обича..бяхме пак заедно..много щастливи..докато един ден той просто повярва на хорските думи.. :( всичко беше до тук.. обичам го..казвах му го но той се държеше доста хладно..всякаш всичко беше лъжа.. :shock: повтаряше мии не ми пука за теб..мина ми мерака..прави каквото искаш..но и в същото време ми казваше още те обичам.. един ден просто реших да спра с всичко..усмихвах се..ии се появи друг..бях с него само за да се опитам да забравя въпросния човек..но тогава той започна с обясненията ..че много бързо съм го забравила..с намеците че не ме е забравил обича ме ..иска да сме заедно..но и в същото време може да бъде с друго момиче..не показва точно и ясно че иска да съм с него..ако може някой да ми обясни има ли смисъл да му кажа ,че го обичам или да продължа живота си без него?

twilightHeart
04-12-2010, 13:30
Виж, мила просто говори с него. Помоли го за сериозен и искрен разговор. Поискай да разбереш дали те обича и дали те иска наистина, поне за да знаеш какво да правиш. Кажи му, че го обичаш, но ако се наложи ще го забравиш. Нещо такова... просто действай.

nIkEnCeTy_bE
04-12-2010, 15:18
Той незнае какво иска. Няма да му ходиш след гъза. Щом сте скъсали, това е края. Така ще се нараняваш и объркваш все повече, не осъзнаваш ли?! Според мен няма смисъл, няма за какво да говорите, оак ще се съберете, и пак ще стане същото. А и ако те обичаше, янмаше да вярва на хорските приказки. Връзката се гради на любов и доверие. А и се карате за незначителни работи, които могат да се избегнат нали? Няма смисъл, ще продължаваш да се нараняваш. Излизай с приятели, не сиз аслужава.

smsmsm
05-07-2010, 12:26
мина известно време..всичко беше свършило уж..докато той не ми писа отново..обича ме..иска да сме заедно но след 1-2 седмици..аз глупавата веднага се вързах..но от тогава на сам са минали повече от 2 седмици..а отношенията ни са..1 ден се обичаме на другия безразлично..не издържам така..ПОМОЩ :shock: 8-[ :smt073

SummerParty
05-07-2010, 12:33
Най-добре ще е повече да не си пишете. Нищо няма да се получи.

elizabethg
05-07-2010, 14:17
ОСТАВИ ГО!!!Не виждаш ли,че те прави на глупава...ти си знаеш:(

marcy
05-07-2010, 16:02
остави го..само ще се мъчиш с него.. недей да не се занимаваш с него..няма смисал намери си някой който да е много по добър от него..не си заслужава просто..но ти си знаеш..да не съжеляваш после. :(

Paramour
05-08-2010, 09:56
Остави го! Няма смисъл да се занимаваш с него при положение, че той не знае какво иска, а ако знае те прави на глупачка! Просто го забрави. Можете пак да сте си приятели, но нищо повече... :( :(
Ти си решаваш все пак