PDA

View Full Version : проблем с психиката или... ?



apetrov361
04-12-2010, 08:49
Здравейте. Абе последно време всячески страня от свои познати, не желая да си чатя, нито да каня на кафе, нито да ме канат (не че го правят, ама веднага ги отпращам)...абсолютно ме дразнят всички околни, в това число и класа ми, въпреки, че никой нищо не ми е направил....по едно време бяхме доста задружни, сега и на мен не ми пука особено, цяла ваканция с никой не съм си видял, нито пък искам да се видя....направо и с познати и с приятели не искам да се виждам....на какво се дължи това ?

delux4eto
04-12-2010, 10:34
а ти на колко години си ? ако си на между 13-14 или 15 г. значи си в пубертет и аз бях така всички на около ме дразнеха много се нервих и така ще мине :wink:

L0ST
04-12-2010, 12:18
Вика му се пубертет! Всички минаваме по този (или по подобен) път. Ще отмине. При някои протича по-тежко, при други по-леко!

nIkEnCeTy_bE
04-12-2010, 15:20
^^ Всички имат такива моменти.

filmimilmi
04-12-2010, 16:42
Няма нищо нередно в това каквто ти казаха по-горе. :) Понякога човек просто има желание да изпита самота, за да си подреди мислите. Не може винаги да си приятел на линия за всекиго по всяко време.. Няма никакъв смисъл да се притесняваш дали приятелите ти ще вземат да си помислят нещо за тебе. Контактите ви няма да се прекъснат, просто си вземи почивка от всичко и всеки и й се наслаждавай както трябва - гледай нови филми, слушай любимата си музика, чети книги... Има толкова много неща, които ще можеш да разбереш за себе си ако момент престанеш да се интересуваш изцяло от заобикалящия те свят. Не е задължително да си в депресия, за да стоиш на сянка. В този живот трябва да изпиташ от всичко, дори от самотата. :)

SmilezZz
04-12-2010, 19:05
Спокойно..Всеки има такива моменти..