PDA

View Full Version : Моля за съвет..



Stela90
04-12-2010, 11:20
Значи,преди 5 месеца някъде се виждах с едно момче,излизахме но аз страдах много за бившия ми приятел и реших да се виждаме само за секс.Не му бях казала нищо,защото знам колко е тъпо да ти се говори за бивши..обаче той ми сподели за някаква негова любов,и че след нея не е обичал друга,той знаеше че нямам чувства и може би за това ми споделяше,обаче на мен по тоя начин ми стана много антипатичен,не за друго а моят приятел ме беше оставил заради друга и ми беше мн гадно да слушам пак за други момичета.Махнах го от скайп и спряхме да се търсим.И тъй като сме от един квартал се засякахме в едно кафе сега след 5 месеца,аз само му махнах и той дойде и общи приказки малко и накрая ми вика ще ти се обадя да пием кафе някой ден..и след няколко дена ми се обади и излезнахме.Много ми стана приятно от тоя жест чесно казано,,каза ми че вече му писнало от бройки искал нещо повече и аз се надявах че за това излизаме..след няколко дена си писахме в скайп и ми вика ела да пием кафе в нас,че малко ми е лошо.Отидох защото така или иначе бяхме спали толкова пъти не се притеснявах от него,но времето беше мн хубаво и го накарах да излезнем..а докато бяхме в тях нито целувка нищо.И онзи ден му писах в скайп,а той веднага излезна извън линия чаках да пише но не го направи и на по другата вечер му писах защо не ми отг и пак не ми отговори :( А във facebook качваше някакви неща-стана ми мн гадно и го премахнах от скайп.И сега се чудя дали да му напиша нещо,защото ме заболя мн наистина изобщо не ме уважава или поне от елементарно възпитание да каже нещо сама щях да се усетя нз дали да му пиша или да оставя нещата така :?

Stela90
04-12-2010, 13:12
кажете момичета,какво да правя :(

justonegirlwithonehope
04-12-2010, 13:17
Ами може би сега като си се отърсила от бившия си, си почувствала нещо към това момче.От негова страна, обаче не е ясно какво иска - може би вече си му антипатична, може да няма никакви чувства, да е искал да сте просто приятели, може пък да иска да е с теб, но да го е страх, може да те лъже, че вече не е бройкаджия, понеже не се отказва лесно от този порок .. :? Не знам, замисли се малко за държанието му към теб и анализирай, дано това ти помогне.

DevilWish
04-12-2010, 13:17
Детски истории.Какво като не ти е писал?Може да си има друга работа.Аз много мразя така, някой да ми пише ,докато се занимавам с нещо ако не ми е най-добър фр или гадже и аз няма да отговоря ;) Така че . . пък и ти един път си го блокирала ,ся ако пак престанеш да го търсиш просто забрави, че ще ти се дава трети шанс.
А аз не разбирам ти какво искаш от него?Сериозна връзка ли какво ли?

Stela90
04-12-2010, 13:20
ами имам предвид че той ме потърси и изведнъж спира да пише

goldharz
04-12-2010, 13:56
Може да има основателна причина да не те търси , почакай още малко :)

malkazlatna
04-12-2010, 14:27
пиши му-не оставяй нещата така в неведение, да се чудиш вс ден.пиши му, рискувай и каквото стане

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:30
отблокирай го, но не му пиши. прави се на ударена.

Take_That
04-12-2010, 14:30
Според мен да не му пишеш нищо. Явно не знае какво иска.

Lincheto
04-12-2010, 14:45
отблокирай го, но не му пиши. прави се на ударена.

Именно. И не му звъни и не го търси ти първа.

И някой беше питал...сериозна връзка ли искаш от него?

silky92
04-12-2010, 14:52
Наистина това са детски неща . Май и ти не знаеш какво искаш .Изясни се първо със себе си . Не си играй с чувствата на хората (просто съвет). :wink:

valdesbg
04-12-2010, 15:45
Вай :)

Ми то ти не знаеш какво искаш, а какво очакваш от нас.

Ако ти е готино да седиш на тръни и да се филмираш - продължавай в същия дух. Ако не ти е - хващй го за ушите и му кажи че искаш да му кажеш някои неща. Ако избяга - ясна историята. Резачка и търсиш следващия.

xPafx
04-12-2010, 15:47
Дерзай.

sunshinepp
04-12-2010, 16:03
Според мен да не му пишеш нищо. Явно не знае какво иска.

+ И Той, И Тя ..

welovecandies
04-12-2010, 16:20
аз бих ти казала да се изясните.. попитай го какво иска , защо го е направил и така .. с разговори може да решите проблема ,, ама ако те е срам, просто го попитай какво мисли за теб .. надявам се да съм помогнаала ууспех ! :)