PDA

View Full Version : Моля за съвет..



Stela90
04-12-2010, 11:26
Значи,преди 5 месеца някъде се виждах с едно момче,излизахме но аз страдах много за бившия ми приятел и реших да се виждаме само за секс.Не му бях казала нищо,защото знам колко е тъпо да ти се говори за бивши..обаче той ми сподели за някаква негова любов,и че след нея не е обичал друга,той знаеше че нямам чувства и може би за това ми споделяше,обаче на мен по тоя начин ми стана много антипатичен,не за друго а моят приятел ме беше оставил заради друга и ми беше мн гадно да слушам пак за други момичета.Махнах го от скайп и спряхме да се търсим.И тъй като сме от един квартал се засякахме в едно кафе сега след 5 месеца,аз само му махнах и той дойде и общи приказки малко и накрая ми вика ще ти се обадя да пием кафе някой ден..и след няколко дена ми се обади и излезнахме.Много ми стана приятно от тоя жест чесно казано,,каза ми че вече му писнало от бройки искал нещо повече и аз се надявах че за това излизаме..след няколко дена си писахме в скайп и ми вика ела да пием кафе в нас,че малко ми е лошо.Отидох защото така или иначе бяхме спали толкова пъти не се притеснявах от него,но времето беше мн хубаво и го накарах да излезнем..а докато бяхме в тях нито целувка нищо.И онзи ден му писах в скайп,а той веднага излезна извън линия чаках да пише но не го направи и на по другата вечер му писах защо не ми отг и пак не ми отговори :( А във facebook качваше някакви неща-стана ми мн гадно и го премахнах от скайп.И сега се чудя дали да му напиша нещо,защото ме заболя мн наистина изобщо не ме уважава или поне от елементарно възпитание да каже нещо сама щях да се усетя нз дали да му пиша или да оставя нещата така :?

justonegirlwithonehope
04-12-2010, 13:29
Пусни я още веднъж ако искаш, няма проблеми :x

Stela90
04-12-2010, 13:36
ами без да искам се е пуснало,да ги изтрият двете :x

onestar
04-12-2010, 17:25
Чакай да те потърси.

Tedchy
04-12-2010, 20:41
Чакай да те потърси.
+ 1