PDA

View Full Version : чувствителни уши .... (обеци)



bunnyy
04-12-2010, 12:07
ах какво да кажа ужс ушите ми са чувствителни и на една моя приятелка .. можем да носим само злато
пък омръзва ..
другите момичета имат най-различни обеци с хубави форми и цветове .. :(

таа въпроса ми е има ли такива като нас ...
с какво да се мажем че да не се обриват ушите или пък със какво да дезинфекцираме обеците ..
пък може да има и други начини вие кажете :oops: 8-)

awesomesheepy
04-12-2010, 12:16
ох мила,и аз съм така..
пф,ужасно е!
аи,ще следя темата с интерес,дано да изникне някой сполучлив съвет 8-)

Molzinka
04-12-2010, 14:07
А мен ме болят ушите като си махна обици(когато не са златни или сребърни) :-o В смисъл не че ме боли цялото ухо, ами където е била обицата ( дупката) :(

bunnyy
04-12-2010, 14:14
А мен ме болят ушите като си махна обици(когато не са златни или сребърни) :-o В смисъл не че ме боли цялото ухо, ами където е била обицата ( дупката) :(

мен не че ме болят а се разранват и трудно минава :(

sunshine955
04-12-2010, 14:17
една приятелка ги маже с безцветен лак само това което се закача на ухото .. :) така вече и тя може да носи цветни дрънкулки (:

bunnyy
04-12-2010, 14:29
една приятелка ги маже с безцветен лак само това което се закача на ухото .. :) така вече и тя може да носи цветни дрънкулки (:

наистина ли .. лака не възпалява ли ухото или не :-|

j_adore2
04-12-2010, 14:59
Моите уши понасят само злато и сребро.. Ако реша да нося някакви тенекета ги слагам за по кратко време,примерно на у-ще и като се прибера и ги махна,няма проблем.На мен след 2-3ия ден ми забира ухото и става лощо,иначе за 1 час няма проблеми.

capricious
04-12-2010, 16:00
и аз съм така ии лакирам обеците с безцветен лак :) а иначе,ако се разранят, ги мажа с Дермоват маз (Dermovate ointment) и помага :)

psych0
04-12-2010, 16:02
и аз съм така,даже и сребро не мога да нося,единствено злато :(

ShiZo
04-12-2010, 16:08
oф отвратително е това.. и аз съм така... само злато мога, но злато никога не съм носила, няма и да нося- грозно, грозно и пак грозно.
И на пук на всичко най-честите ми покупки са именно обици!
Даже в момента.. на нищо не приличат..забрали са.. кръв.. не е истина.. единственото, което аз правя ако засърбят е да ги пръскам с дезедорант или нещо с алкохол.. и спират да сърбят за известно време, и така не ги драпам за да ги разранявам още повече...
Това с лака съм го пробвала.. трябва първо с кислородна вода да потопите обицата където влиза в ухото..след това подсушавате-след това лака..чакаш да изсъхне и така.. получава се тънък филм върху метала, но се одрасква лесно и проблемите пак започват..
И аз не съм намерила цяр.. :(

cherrygloss
04-12-2010, 17:01
Моите са нещо подобно, но не чак толкова.Примерно ако нося тенекиените за 5-6 часа= ок.Но веднъж си сложих едни съвсем дребни и ги забравих на ухото ми 3 дни, после да не ви казвам ..
А като малка ми бяха подарили на кръщенето едни златни и ги носих май 7 години без да ги сваля , но като пораснах и вече искам разни шарениики и тнт.

evalongoriq
04-12-2010, 17:10
Злато и Сребро нося без проблем-предпочитам сребро...иначе мн искам да нося и от ония шарените в различни форми,но щом сложа и ми се разраняват ушите.Само към ментета съм така 8-)

blackeye
04-12-2010, 17:16
А мен ме болят ушите като си махна обици(когато не са златни или сребърни) :-o В смисъл не че ме боли цялото ухо, ами където е била обицата ( дупката) :(

мен не че ме болят а се разранват и трудно минава :(

и моите

sunshine955
04-12-2010, 17:18
една приятелка ги маже с безцветен лак само това което се закача на ухото .. :) така вече и тя може да носи цветни дрънкулки (:

наистина ли .. лака не възпалява ли ухото или не :-|

не .. така желязото няма пряк допир до ухото :)

SmilezZz
04-12-2010, 18:02
Офф и аз съм такава..
Трябва постоянно да съм с злато или от медицинските ( не знам как ке казват - които носех да 4 клас някъде..)
Иначе може да си носиш обици само няколко часа..Просто преди да си сложиш от другите обеци - сложи малко крем "Здраве",но след като се прибереш вкъщи ги махни..
поне при мене има ефект..Макар и краткотраен

xXxXSweetDreamsxXxX
04-12-2010, 18:29
Аз, не че нещо разбирам от тея работи, ама защо просто не си купите сребърни/златни кукички (кхъм.. не знам как им се вика..) и не ги замените с тези, които не ви понасят..?

bunnyy
04-12-2010, 18:35
Аз, не че нещо разбирам от тея работи, ама защо просто не си купите сребърни/златни кукички (кхъм.. не знам как им се вика..) и не ги замените с тези, които не ви понасят..?
мислила съм го този вариант ама не съм виждала такива кукички

SuperBadSuperFresh
04-12-2010, 20:28
Ами в повечето големи магазини за сребро и злато им такива кукички,които са идеалното решение.Потърси :)

pussucetka
04-12-2010, 20:35
А мен ме болят ушите като си махна обици(когато не са златни или сребърни) :-o В смисъл не че ме боли цялото ухо, ами където е била обицата ( дупката) :(

мен не че ме болят а се разранват и трудно минава :(

и моите

и моите . . :(

Biskfitka
04-12-2010, 20:49
От тия шаренките обици има и противоалергични.Трябва да потърсите в някой по-голям магазин. Мисля,че и в магазините на Six има такива..

lipstick
04-13-2010, 06:01
Безцветния лак е решението!!! :grin: :grin: :grin:

nymphadora
04-13-2010, 06:54
Преди и аз бях така,а сега съм захвърлила среброто и нося само теникийки :D Някак ухото ми свикна.Аз ги носех малко по малко-в началото само на училище и постепенно увеличавах периода ии ухото ми свикна 8-)
но наистина ако си мажеш качките с безцветен лак помага.

Boot
04-13-2010, 07:38
Абе, вие да сте чували за материали, различни от сребро, злато и тенекия?! Титан, силинкон, стъкло?

А идиотът, който си пръска ушите с дезодорант?! не мога да го коментирам просто...