PDA

View Full Version : Най-добър приятел има ли такъв?



glezanka123
04-12-2010, 12:29
Според вас съществуват ли най-добри приятели? И ако мисте,че има кажете ми защо :) :) 8) 8) 8) 8) :-P

Nadelina
04-12-2010, 12:46
Има приятели и познати. Най-добри приятели е малко странно понятие, според мен. Но приятели със сигурност има. А защо? - това е още по-странен въпрос.

stupid0boy
04-12-2010, 12:48
Ми мисля, че е много трудно да се намери най - добър приятел....

ivcheto0o
04-12-2010, 13:19
Няма истински приятели.

justonegirlwithonehope
04-12-2010, 13:24
Приятели има, познати още повече, най-добрия приятел е съвсем друго нещо, но го има.Всеки човек има такъв, дори да не го осъзнава, всеки има около себе си един човек, който е до него винаги, който му бърше сълзите когато му е тежко, смее се заедно с него и прочие.Просто има хора не осъзнават кой е истински приятел, а още по-малко кой е най-добър от всички и какво го прави най-добър. :(

givemereasontolive
04-12-2010, 14:36
Няма най-добри приятели.Има хора,с които ти е приятно,и хора-с които не чак толкова...Поне така си го обяснявам :)

silky92
04-12-2010, 14:58
Има приятели и познати . Съществуват и истински приятели ,на които можеш да разчиташ и винаги да са до теб,но се срещат твърде рядко .Общо взето всичко се свърза до един определен кръг от хора ,с които просто можеш да се забавляваш.

valdesbg
04-12-2010, 15:42
Брей че филмарска тема.

Има, всичко има. Стига да знаеш къде да дириш.

Callisto
04-12-2010, 15:44
Аз имам най-добър причтел и сме такива от 6 години...може и повече вече. Винаги всичко сме си споделяли, много сме се обичали и ценяли един друг. Преди 2 години той ми призна, че ме е харесвал още от самото начало и ходехме към 1 месец, но накрая решихме да се разделим, понеже си нямате и на представа колко сме си ценни един на друг. Никога не сме имали къвги, а се разделихме, за да не пострада приятелството ни някога в бъдещето. Даже и като се разделихме още на следващия ден си отидохме заедно на море като най-добри приятели без чувства, без ангажименти или огризения.
Три месеца по-късно той тръгна с друга, а аз 1/2 седмици след като скъсахме. Нямахме никакви проблеми. Нямаше ревност и тем подобни. Редовно си говорехме за гаджетата си, ходехме четиримата заедно по кръчми и тн. Единствено гаджето му малко ревнуваше от мен, понеже той прекарваше повече време с мен от колкото с нея. Един ден просто я дръпнах в страни, за да не я е срам от най-добрия ми приятел и и казах, че няма от какво да ревнува. Изяснихме си, че някога сме ходили, но вече сме само приятели и, че сме скъсали, за да запазим приятелството си и, че никога повече няма да го застрашим по този начин. Тя се успокои и вече всичко беше наред.
За мен най-добрия ми приятел винаги ще бъде в сърцето ми, но само като най-добър приятел, който винаги е насреща да ме прегърне, да ме изслуша и да ми помогне. Аз също бих направила всичко за него. :)

xPafx
04-12-2010, 15:46
Има,има..на мен PC-то ми е бфф,много се обичаме и уважаваме,дерзай. : /
АПФ..

Rounder
04-12-2010, 15:53
"Няма приятели,има само познати"

Vannesa
04-12-2010, 17:10
Има.
Хората ,които казват ,че няма, просто досега не са имали.
Знаеш ли какво е да обичаш някой като сестра/брат? Да мислиш повече за него/нея ,отколкото за себе си? Да ти пука болезнено, идиотски много за него/нея? Да споделяш и мъката, и радостите му/й ?
Това е един вид много трайна и рядка любов - истинското приятелство.
Но го има.

SmilezZz
04-12-2010, 17:41
Това,че са ви наранили или предали - не означава,че няма..Какво толкова се филмирате..
Иначе - Да,има такива..Само трябва да знаеш как да го намериш и запазиш..

impossible7
04-12-2010, 17:49
:twisted: това е една много дълга и спорна тема защото понякога хората който чувстваш за най-близки могат да те предадът :)
съществува една много вярна приказка.. "Приятелтвото е преплитане на интереси. "
а аз питам.. когато интересите свършат .. ?
да аз също имам близки и добри приятели .. но съм реалиска и имам винаги едно на ум, че може все някога да ме предадът въпреки, че от все сърце вярвам че няма да го сторят :)
и въпреки това.. ДА може би съществуват най-добри приятели

п.п: Един.. ама за цял живот!!

onestar
04-12-2010, 17:52
Абе... има. :wink:

tedkouu
04-12-2010, 18:57
ИМА! До себе си имам двама приятеля (момче и момиче); ама истински, супер са и винаги можем да си споделяме, никой никога няма да остави другия (и сме си го доказали щот' се познаваме от 10-11 години, а сега те са на 15, аз още на 14; демек сме били бебета като сме играели пред блока напр.).. Има ги и са много важни, поне за нашата възраст. Като гледам нашите осъзнавам, че като се ожениш и приятелите остават малко по-назаде... Не знам, може би така трябва..

Не, не да стоиш без приятели, просто.. Hard to explain.. ;д

Не съм съгласен с Impossible7. Мисля си, че ги познавам достатъчно и че няма да се случат такива гадости.. Все пак са ти най-добри приятели, нали? Не става дума за приятел и познат?!

umri
04-12-2010, 21:23
Такова животно, като най-добър приятел няма. Всеки гледа на първо място собствения интерес. Приятели има много малко, но единственият човек, на който можеш да имаш пълно доверие, това си ти. И в повечето случаи майка ти и баща ти.

Metal
04-13-2010, 06:20
Разбира се че има. Човек на който държиш много и със който споделяш много. Човекът който е до теб във трудните моменти :) .
И колкото да е очудващо моя най - добър приятел е момиче, въпреки че съм момче. Това доказва че може да има приятелство м/у момче и момиче без нищо повече. :)

MaLkaTa_LaDy
04-13-2010, 08:11
Има най-добри приятели! Имам предвид хора, на които можеш да разчиташ също толкова, колкото и на семейството. За мен има двама такива души. С едното момиче се познаваме от 10 години и от също толкова време сме толкова близки. Карали сме се само 1 път, за около 3-4 месеца, но след това осъзнахме, че дори някоя да е сгрешила, не можем една без друга. С другото момиче от 3 години сме толкова близки, но ми е доказвала стотици пъти, че мога да държа на нея. Вчера се върнах от 12 дневна екскурзия. През това време осъзнах колко много всъщност не мога да дишам без тях. За мен това са хората, които ме крепят, заедно с още двама - трима. И наистина не мога да си представя човек, който няма най-добри приятели.

DarknessAngel
04-13-2010, 08:57
Намират се и такива хора. Единици са. Но когато е от поитвоположния пол е трудно да не се появят по-силни чувства.

Tedchy
04-13-2010, 09:09
Има :)

DevilWish
04-13-2010, 10:12
Има.
Хората ,които казват ,че няма, просто досега не са имали.
Знаеш ли какво е да обичаш някой като сестра/брат? Да мислиш повече за него/нея ,отколкото за себе си? Да ти пука болезнено, идиотски много за него/нея? Да споделяш и мъката, и радостите му/й ?
Това е един вид много трайна и рядка любов - истинското приятелство.
Но го има.
+1 точно така се чувствам само за 1но единствено момиче и така ще си остане.Така е вече 9 години ;)

Paramour
04-13-2010, 16:46
Намират се и такива хора. Единици са. Но когато е от поитвоположния пол е трудно да не се появят по-силни чувства.
+ :)

xxleavemealonexx
04-13-2010, 16:56
Няма истински приятели.
Напълно съгласна !!

gabiiTu
04-14-2010, 08:29
да.
защо ли?
защото имам. ( :

TheDevilInMe
04-14-2010, 13:46
Много хора пишат, че няма истински приятели, а просто или не са случили на такива или не приемат факта, че хората грешат и съществува втори шанс. :wink: Не знам дали е правилно да се нарече най - добър приятел, но определено в живота ми ема един специален и незаменим човек, който сякаш е моето второ аз, с който се смея и плача, върша лудории и се надявам да не загубя по някакъв начин. :smt007

purple__love
04-14-2010, 15:26
Разбира се, че има най-добри приятели. Моят най-добър приятел има гадже от две години, аз също си имам приятел от две години и гаджетата ни не се дразнят от това, защото всички знаят какви са ни отношенията с май бест френд :) Никога м/у нас не е имало чувства, флирт или така нататък, нов инаги сме си били много близки и много сме си споделяли и сме били заедно при брутални скъсвания с гаджета, при страхотни успехи и въобще винаги! Той е най-близкия ми човек и никога, ама никога не бих позволила да загубя такъв приятел заради едната ЛЮБОВ... Ние с него много се обичаме, но тая любов е страаааааааашно далеч от каквито и да е любовни чувства :)

mynichka
04-14-2010, 16:45
Няма истински приятели.
напротив имааааааа!
но не казвам, че се срещат под път и над път, просто трябва да случиш на тях :)