PDA

View Full Version : Spodeli i ti :)



gabiince
04-12-2010, 13:48
Беше 15.08.2010 ии заминавахме за Добринище :) за 10 дена .. Още в първият момент си набелязах едно момче - русо и със сини очи. Иии 3 дена нищо но измислих си аз план и стана работата 3тата вечер вече се гушкахме и цункахме :D НО ! След като си получих това което искам вече не го исках даже не исках да го виждам :D И не ходих в неговата стая повече .. На другата вечер друго момче което не беше от лагера но от моя град, дори живееше близо до нас ми грабна ума, но си имаше сериозна приятелка от 1 година и нещо .. ама явно толкова му е и пукало за нея защото на сутринта ме гуууууу6наа хихи . Бях аааадски щастлива,очите ми грееха както никога :) На другата вечер се и целунахме, но след 2 дена тои си тръгваше защото не беше от лагера .. ПЛАКАХ, никога не бях плакала така !! Като си пристигахме тои ме чака6е на гарата но нищо вече не беше същото .. след Добринище все едно нямаше нищо и си останах с мъката по него и днес .. колкото и малка да е все още я има и все още не мога да го забравя .. Не вярвам да е нямал нищо към мен все пак тои доиде първи при мен нали .. или се залъгвам !? Таа това е от мен.. споделете и вие ! :)

Rebus
04-12-2010, 14:06
Беше 15.08.2010

Ех как минава времето...ми може нищо да е нямал,може да си била една от всички за него.

Vanish
04-12-2010, 14:07
кво по- точно тряа да споделя, не разбрах..

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:22
Беше 15.08.2010


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alex4o0o
04-12-2010, 14:24
На лагера си решила да се правиш на курва,после си решила че си влюбена.Да се беше ебала и с двамата,да ти минат и любов,и мераци.

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:26
Беше 15.08.2010 ии заминавахме за Добринище :) за 10 дена .. Още в първият момент си набелязах едно момче - русо и със сини очи. Иии 3 дена нищо но измислих си аз план и стана работата 3тата вечер вече се гушкахме и цункахме :D НО ! След като си получих това което искам вече не го исках даже не исках да го виждам :D И не ходих в неговата стая повече .. На другата вечер друго момче което не беше от лагера но от моя град, дори живееше близо до нас ми грабна ума, но си имаше сериозна приятелка от 1 година и нещо .. ама явно толкова му е и пукало за нея защото на сутринта ме гуууууу6наа хихи . Бях аааадски щастлива,очите ми грееха както никога :) На другата вечер се и целунахме, но след 2 дена тои си тръгваше защото не беше от лагера .. ПЛАКАХ, никога не бях плакала така !! Като си пристигахме тои ме чака6е на гарата но нищо вече не беше същото .. след Добринище все едно нямаше нищо и си останах с мъката по него и днес .. колкото и малка да е все още я има и все още не мога да го забравя .. Не вярвам да е нямал нищо към мен все пак тои доиде първи при мен нали .. или се залъгвам !? Таа това е от мен.. споделете и вие ! :)

:lol: :lol: :lol:

аз обичам понита :-)

Lincheto
04-12-2010, 14:34
Добре де.

Получила си тва което искаш от синеокия и си го оставила.

А другия е получил тва което иска от теб и те е оставил. Такъв е живота.

KpucmuHa
04-12-2010, 14:44
На лагера си решила да се правиш на к***а,после си решила че си влюбена.Да се беше ебала и с двамата,да ти минат и любов,и мераци. ;-)

JackSparrow
04-12-2010, 14:44
ей, я се върни от бъдещето и ми кажи кво става 8 дена по-рано от Добринище, как ми върви РДто ???

Macallan
04-12-2010, 14:51
от всичко най-много се дразня на такива путки заспали, който не знаят какво искат !

silky92
04-12-2010, 14:53
от всичко най-много се дразня на такива п**** заспали, който не знаят какво искат !
Точно !

Vanish
04-12-2010, 14:54
Добре де.

Получила си тва което искаш от синеокия и си го оставила.

А другия е получил тва което иска от теб и те е оставил. Такъв е живота.

haha OWND

hamilcar
04-12-2010, 15:06
Не мисля, че има кой какво да споделя. А така като гледам датата.месеца.годината ... направо падам под бюрото. Слагам ключ, не виждам смисъл от темата.

Callisto
04-12-2010, 15:34
Ще споделя, че не ви разбирам. Защо най-после не спрете да си пропилявате живота и не си намерите сериозна връзка?

valdesbg
04-12-2010, 15:40
Шефе айде сложи катанеца де :)

Нещо си го изпущил ми се струва.

xPafx
04-12-2010, 15:41
Съдба,садчии. :/

w0sh
04-12-2010, 15:42
Не мисля, че има кой какво да споделя. А така като гледам датата.месеца.годината ... направо падам под бюрото. Слагам ключ, не виждам смисъл от темата.

Май колегата е забравил.

Аз ще се погрижа.