PDA

View Full Version : Кои обичат по-силно - мъжете или жените?



l1v4o
04-12-2010, 14:05
Кои обичат по-силно, кои са готови на повече неща за другия?
Е, вие сте :)

Vanish
04-12-2010, 14:09
един човек ако истински обича ще е готов на много неща за другия, независимо момиче или момче.
Но аз съм забелязал, че момчетата обичат не повече, а по-силно е точната дума, смисъл момичетата не влагат толкова задълбочени чувства във връзката/ите си, има и изключения, разбира се.

impossible7
04-12-2010, 14:14
:P според мен зависи от двойката ..
Има ситуаций в който единия от двамата обича повече :oops:
а има и такива в който всичко е по равна и една връзка е в огромна хармония :-)
Относно това кой е готов на повече неща за другия мога да кажа, че този който обича би направил всичко за половинката си :? :smt007 :smt007 :smt007

impossible7
04-12-2010, 14:15
един човек ако истински обича ще е готов на много неща за другия, независимо момиче или момче.
Но аз съм забелязал, че момчетата обичат не повече, а по-силно е точната дума, смисъл момичетата не влагат толкова задълбочени чувства във връзката/ите си, има и изключения, разбира се.

:? доста е относително

Rebus
04-12-2010, 14:19
Едно клише , но вярно..

"..в една връзка единия винаги обича повече.."

Vanish
04-12-2010, 14:19
един човек ако истински обича ще е готов на много неща за другия, независимо момиче или момче.
Но аз съм забелязал, че момчетата обичат не повече, а по-силно е точната дума, смисъл момичетата не влагат толкова задълбочени чувства във връзката/ите си, има и изключения, разбира се.

:? доста е относително

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:20
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.

Alex4o0o
04-12-2010, 14:22
В повечето случай жените,те винаги обичат този с който са(без значение колко точно),но когато един мъж обича(което се случва мноого рядко),обича ДОКРАЙ!

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:24
В повечето случай жените,те винаги обичат този с който са(без значение колко точно),но когато един мъж обича(което се случва мноого рядко),обича ДОКРАЙ!


:? :? не съм съгласна с мнението ти. Не е вярно, че жените обичаме в повечето случай, както казах има жени и жени. Мъжете също са чувствителни, просто някой не го показват толкова. :?

impossible7
04-12-2010, 14:25
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.

напълно съм съгласна..

:) пък и за жалост в днешно време много малко хора са способни да обичат истински
Повечето вече използват "обичам те" като "здрасти" което е отчайващо..
и все пак има останали хора който използват думата в същинското и значение :-) което е похвално, но рядко срещано.. :?

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 14:27
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.

напълно съм съгласна..

:) пък и за жалост в днешно време много малко хора са способни да обичат истински
Повечето вече използват "обичам те" като "здрасти" което е отчайващо..
и все пак има останали хора който използват думата в същинското и значение :-) което е похвално, но рядко срещано.. :?

тук проблема може би е, че в началото хората изпитват чувства, които мислят за любов, а е просто силно привличане

BloomF
04-12-2010, 14:30
Зависи от човека, а не от това какво има в гащите. 8)

impossible7
04-12-2010, 14:33
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.

напълно съм съгласна..

:) пък и за жалост в днешно време много малко хора са способни да обичат истински
Повечето вече използват "обичам те" като "здрасти" което е отчайващо..
и все пак има останали хора който използват думата в същинското и значение :-) което е похвално, но рядко срещано.. :?

тук проблема може би е, че в началото хората изпитват чувства, които мислят за любов, а е просто силно привличане


Именно там е проблема.. :? ама не бих казала, че при някой е силно привличане.. Не се отнася за всички това което казваш. Някой си я използват просто ей така ..
Не си ли забелязала разни пиклювци и пикли .. един ден се виждат с някого и вече го "обичат" едва ли е силно привличане това :?

silky92
04-12-2010, 14:49
Зависи си изцяло от човека . Аз съм на мнение ,че мъжете се влюбват по-рядко ,но когато се влюбят обичат истински . :)

KpucmuHa
04-12-2010, 14:50
тая тема е дъвкана и предъвкана, никой не може да каже кой обича по - силно... напълно си е индивидуално това!!!

darkPaladin
04-12-2010, 15:26
кажете ми кой обича по-малко тогава!?

Callisto
04-12-2010, 15:31
Според мен всичко зависи от това, колко е сериозна една връзка. В моя случей не мога да кажа, кой обича повече (аз или той). Страшно много се обичаме и не мисля, че това може да се измери. Много обичам като ме гушка, ако ще и да е със все сила пак се радвам, понеже знам, че е до мен, че ме желае, че ме обича и иска да е с мен. :) Обичам да лежим на леглото, да гледаме някой филм, а през това време да сме се гушнали един друг и той да ме гали по косата, а аз него по гърдите. За мен всяка една прегръдка изразява желанието на даден човек, да бъде с този, който е гушнал. :)

valdesbg
04-12-2010, 15:36
Мъжете обичат силно, жените обичат страстно.

xPafx
04-12-2010, 15:48
Жените,по-отдадени са...ама са и по-обсебващи.Садчи. :/

ivcheto0o
04-12-2010, 15:50
Зависи си изцяло от човека . Аз съм на мнение ,че мъжете се влюбват по-рядко ,но когато се влюбят обичат истински . :)

yanev4
04-12-2010, 15:54
Много е относително.. всичко зависи от човека! ;)

DaemonBoy
04-12-2010, 16:09
Според мен жените понеже са по-емоционалния пол ;)

playhard1
04-12-2010, 16:27
В повечето случай жените,те винаги обичат този с който са(без значение колко точно),но когато един мъж обича(което се случва мноого рядко),обича ДОКРАЙ!

Да, абсолютно съгласен.

Иначе мисля, че в една връзка не може двамата да обичат еднакво, единият винаги обича повече, отколкото другият. Важното е този човек да не си ти, че после много кофти :(

impossible7
04-12-2010, 17:55
Според мен жените понеже са по-емоционалния пол ;)

относително е :) И мъжете са емоционални .. просто не го показват
( дори понякога са по емоционални и от нас жените)
Всичко oпира до човека, а и до връзката ;)

Grassh0pper
04-12-2010, 19:54
Индивидуално е ! Доста при това.. Лично аз съм имал момиче , за което съм бил готов на абсолютно всичко... Но си зависи до човека...

Axe_vs_Sword
04-12-2010, 20:02
Аз. О.О

Tedchy
04-12-2010, 20:12
Според мен това е много спорен въпрос.Не може да се каже кой обича повече.Във всяка връзка е различно,заради това не мога да дам точен отговор. :-o

Magic_Girl
04-15-2010, 07:57
И двата пола са способни да изпитват силни чувства.

Hustler_DC
04-15-2010, 08:47
По-глупавия.

sadboy95
04-15-2010, 12:02
И двата пола са способни да изпитват силни чувства. +1

yoo97
04-15-2010, 12:04
един човек ако истински обича ще е готов на много неща за другия, независимо момиче или момче.
Но аз съм забелязал, че момчетата обичат не повече, а по-силно е точната дума, смисъл момичетата не влагат толкова задълбочени чувства във връзката/ите си, има и изключения, разбира се.
Соред мен е различно при всеки,зависи от характера,и по въпроса:
Повечето момчета не обичат,а искат.

Eliii
04-15-2010, 15:41
Това си е относително... опира до човека.
Момичетата започват да изпитват "любовни чувства" по-рано, но когато едно момче се влюби (истински), макар и в по-късен етап, чувствата му са доста... ъъъ, трайни.

Поне според мен е така.
(:

DNJ
04-15-2010, 16:06
Този, който има искрено сърце и е готов да дава всичко от себе си без да очаква нещо в замяна...не зависи от пола.

tanch3t093
04-15-2010, 16:43
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.

Sunshin3
04-15-2010, 16:51
Няма отговор на този въпрос, полът е без значение.

SmilezZz
04-15-2010, 17:00
Според мен във една връзка единия от двамата обича повече..+..Това си е строго индивидуално..По някой път мъжете,друг път жените обичат по-силно

radybt
04-16-2010, 00:00
Нищо друго не отговаря на темата освен - Зависи!

Nakadah
04-16-2010, 03:12
бих казал жените, но те и повече изневеряват....

bratignat
04-16-2010, 07:15
Момчетата се влюбваме по-трудно, но определено масата обича по-дълбоко. При жените е по-скоро, като силна привързаност.

pussucetka
04-16-2010, 12:50
Всеки човек е различен и точен отговор не мога да ти дам . . Всеки разбира по различен начин нещата. :(

wasch0
04-16-2010, 13:48
С какво се мери любовта ? Или обичаш или не :)

nezabrawiima
04-22-2010, 18:28
Ами както казаха по нагоре зависи от двойката :P ,. има и момчета,които обичат повече от техните приятелки ,но моето мнение е по принцип,че в повечето случеи момичета обичат повече,а момчета мислят само къде да си го вкарат .. :? :-D

SpOrTs_GiRl
04-22-2010, 19:57
Мъжете.

liolito0
04-22-2010, 20:07
impossible7 написа:
YouMakeMeSmile написа:
това няма значение, всеки човек е устроен различно.. има жени, които обичат истински и такива, които са същински змии.. същото се отнася и за мъжете.


напълно съм съгласна..

Smile пък и за жалост в днешно време много малко хора са способни да обичат истински
Повечето вече използват "обичам те" като "здрасти" което е отчайващо..
и все пак има останали хора който използват думата в същинското и значение което е похвално, но рядко срещано.. Confused
+1

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:11
според моето скромно мнение жените обичат по-силно,но все пак всичко е относително има изключения...Поне аз съм сигурна, че обичам приятеля си много повече от колкото тои мен :)

loliii
04-22-2010, 20:31
един човек ако истински обича ще е готов на много неща за другия, независимо момиче или момче.
Но аз съм забелязал, че момчетата обичат не повече, а по-силно е точната дума, смисъл момичетата не влагат толкова задълбочени чувства във връзката/ите си, има и изключения, разбира се.
Съгласна съм. Може би защото момичетата се страхуват да заобичат истински. Момичетата уж са влюбени, уж биха се хвърлили в огъня за момчето, а когато скъсат реват два дни и после тръгнат с нов, докато момчетата може да не го показват, но според мен ги боли повече, защото се влюбват по-дълбоко и наистина обичат, а не само да се лигавят и да си пращат лигави смс-и.

yanev4
04-22-2010, 20:33
Кои обичат по-силно, кои са готови на повече неща за другия?
Е, вие сте :)

палячо..

boniboon
04-22-2010, 20:34
Не мисля че любовта се разделя на женска и мъжка...

Sm0k3
04-25-2010, 12:12
В повечето случай жените,те винаги обичат този с който са(без значение колко точно),но когато един мъж обича(което се случва мноого рядко),обича ДОКРАЙ!

Аз съм съгласен с това... Аз лично обичам много малко хора(едно момиче и семейството ми)... Незнам гаджето ми до колко ме обича, но аз мога да кажа, че я обичам истински и ако иска ще скоча и през блок, ще се метна пред кола, ще си разбия главата в някоя стена, ще убия човек и мн мн др...
Обобщено: Готов съм на абсолютно всичко за нея, а на какво е готовя тя за мен само тя си знае :-D

vagarious
04-25-2010, 12:21
Значи, любовта наистина не се разделя на мъжка и женска.
Ние жените обичаме силно и истински,показвайки емоциите си постоянно и сме по-лесно раними.По-крехки сме.Наранят ли ни - страдаме ден, два и хоп - нова връзка.Докато момчетата са по-твърди като характер, когато обичат и не показват емоциите си така, както нас.Ако ги раниш един път - край.Следващата сериозна ще е чак след ехее.. Така, че не мисля, че е редно любовта да се дели, но определено има разлика в обичта на единия пол и обичта на другия. :)

kristito3
04-25-2010, 12:47
:) пък и за жалост в днешно време много малко хора са способни да обичат истински
Повечето вече използват "обичам те" като "здрасти" което е отчайващо..
и все пак има останали хора който използват думата в същинското и значение :-) което е похвално, но рядко срещано.. :?

тук проблема може би е, че в началото хората изпитват чувства, които мислят за любов, а е просто силно привличане
Ето това е много лошо. Много често и аз съм чувала как си казват даже и момиче на момиче "Обичам те!" и това всеки ден :( Това много ме дразни, защото любовта не е просто едно изказано "Здрасти". Това е много наистина много силно чувство и може би някои се заблуждават, че наистина обичат човека (тук не говоря за всички, защото все пак има и такива, които знаят какво е да обичаш)

А иначе по темата - различно е. По принцип момичетата са по- чувствителни и по изживяват нещата, но съм убедена, че има и момчета, които могат да обичат и по-силно от момиче. :)

kristito3
04-25-2010, 12:51
Аз съм съгласен с това... Аз лично обичам много малко хора(едно момиче и семейството ми)... Незнам гаджето ми до колко ме обича, но аз мога да кажа, че я обичам истински и ако иска ще скоча и през блок, ще се метна пред кола, ще си разбия главата в някоя стена, ще убия човек и мн мн др...
Обобщено: Готов съм на абсолютно всичко за нея, а на какво е готовя тя за мен само тя си знае :-D
Много се надявам и тя да мисли същото, защото това, което казваш е много силно. :)

Jultenikavo
04-25-2010, 16:20
Кои обичат по-силно, кои са готови на повече неща за другия?
Е, вие сте :)

Човечните ...

LoveLetter
04-25-2010, 17:47
Момичетата пък се привързват много бързо, но иначе не може да се каже, че те обичат най-силно. Общо взето зависи от човека. :)

zvezdichkaaa
04-26-2010, 04:11
Струва ми се,че момчетата обичат по-силно и истински,а момичетата често успяват да си въобразят,че обичат.
Иначе по принцип е строго индивидуално и не зависи толкова от човека,колкото от връзката.Защото вярвам,че всеки човек е способен на любов просто трябва да открие точния,който ще му завърти главата.

sasitata
04-26-2010, 08:26
според мен това зависи от човека

soul1199
04-26-2010, 08:45
всеки 4овек е разли4ен

Pam4eto0
04-26-2010, 12:10
ми незнам, но аз мн си обичкам половинката ;)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-26-2010, 12:16
всеки човек е уникален, всеки обича по различен начин и няма как да се определи дали мъжете или жените обичат повече половинките си

midle
04-26-2010, 14:11
Мъжете естествено :)

y0urhottie
04-27-2010, 03:16
тва е много индивидуален въпрос ... то няма определена статистика кой обича повече хората са различни ,едни обичат много , други само обичат , трети не умеят да обичат...това има го и при двата пола 8)

buttertoast
04-27-2010, 06:22
мъжете. може да се влюбват трудно, но веднъж случи ли се .... :-)