PDA

View Full Version : Въпрос?



SkylineDrift
04-12-2010, 14:25
Здравейте,искам да ви попитам тази течност,която при възбуда се появява при мъжете(не знам как се нарича) е опасна и дали може да се забременее от нея?Ако обичате не ми казвайте вече има такава тема...Не намерих...Ако може да пишете само по темата. :)

UltrasLife
04-12-2010, 14:35
Да има такава тема,а това "нещо" се нарича предекулационна течност и може да се забременее от нея ...

SkylineDrift
04-12-2010, 14:36
Да има такава тема,а това "нещо" се нарича предекулационна течност и може да се забременее от нея ...


А вероятността да се забременее от нея голяма ли е ?

UltrasLife
04-12-2010, 14:37
Немога да ти кажа с точност,някои по-запознат да отговори че и на мен ми е интересно :D

SkylineDrift
04-12-2010, 14:42
Охх,айде хора някой да отговори плс... :/ :(

klavdito
04-12-2010, 14:48
Риска да се забременее от тази течност е по - малък, защото както съм чувала това е . . . да кажем "второ качество сперма". Сперматозоидите не са толкова активни и количеството е минимално. Почти 2 години съм правила секс с бившия ми приятел без да използваме каквито и да е предпазни мерки (това включва презервативи, противозъчатъчни, абе всичко). Той никога не е свършвал в мен, но винаги се е дърпал в последния момент. 100% тази предеякулационна течност е попадала в мен, но нищо не се е случвало :) Помогнах ли ?

Callisto
04-12-2010, 14:51
Всеки твърди различно и за толкова много години в този форум така и не можахме да стигнем до точно заключение. :D
Според мен от тази течност може да се забременее, но шансът не е голям. И все пак много зависи от това, кога си в овулация. :)
Препоръчвам ти да не си правиш експерименти.

SkylineDrift
04-12-2010, 14:55
Помогнах те ми,мерси :)