PDA

View Full Version : Начало за есе



Jessie
04-12-2010, 15:19
:? Принципно нямам проблеми с есетата и т.н., но сега просто зациклих и не мога да напиша няколко редчета за увод. Есето ми е за утре, на тема: "Как си представям човека до себе си?". Ако някой ми помогне няма да му се сърдя. :oops:

truefriend
04-12-2010, 20:37
Няма значение, че не е чаровен принц, на бял кон, с лъскави доспехи или красивата принцеса, за която уж си се борил с приятeлите ти като малък. Има значение това…което те кара да се чувстваш, както никога до сега….в мига, в който те погледне в очите и се усмихне. Дори да не шепне мили думи. Ти усещаш някаква хармония. Хармония, която сякаш свързва теб и вселената. Твоята вътрешна хармония, която можеш да усетиш, само в началото на една любов. Любов, която след време ще се измени, но няма изгуби величието си. Любов, от която ти имаш нужда. Не, защото не можеш да се справиш без нея. А защото не искаш. Защото не виждаш смисъл… :)

mech0
04-12-2010, 21:11
В света живеят над 6 милиарда души. Всеки има някаква своя мечта - било то за идеалното семейсвтво, кариера, мечтано околосветско пътешествие и още много други. Е, аз имам такава мечта, тя е свързана с човека до мен.