PDA

View Full Version : КАКВО ДА ПРАВЯ ?!



welovecandies
04-12-2010, 16:30
преди няколко месеца зарязах приятеля си и двамата по взаимно решение искахме да си останеме приятели,, обаче той се държи много дебилно ,, въпреки че много печен човек. преди няколко дена излизах с него и с още един приятел, и срещнахме момчето което харесвам в момента .. всъщност аз го познавам от много малко време и ме е страх да си призная че го харесвам [заради него - не знам как ще реагира] и [заради бившия - не искам да се карам с него а той страшно много си ме обича ии ще го нараня много .. ]


- какво да направя с бившия ?!?!

- какво да направя със сегашния ?!?!

ако не реша какво да направя, ще направя някоя глупост импулсивно ..

:booooomb:

DaemonBoy
04-12-2010, 16:32
Сама трябва да решиш. Ако все още имаш чувства към бившия се върни при него. Ако нямаш се хващай с новия ;)

playhard1
04-12-2010, 16:32
продължи напред. Не се връщай назад, ще има само болка и тъга. Като поотмине малко време, кажи на момчето, че го харесваш. Пък бившия ти каквото ще да прави. Това е ;)

valdesbg
04-12-2010, 16:33
Е щом ти е бивш.. кво има да го нараняваш. Ясно е че си свободно момиче и може да се зарибяваш с когото искаш. А той трябва да е много тъп за да си мсили че ще седиш монахиня само за да му е добре на него. Пък и не си му длъжна в любовен план изобщо. Ако не му изнася - вратата е ей там.

Със сегашния - ми зарибявайте се бе. Кво странно има. Времето през което се познавате не е от значение. Всъщност колкото повече отлагаш толкова повече нищо няма да направиш. И ще си останеш с чакането :)

welovecandies
04-12-2010, 16:39
мии ще опитам .. ама бившия ми беше най- добрия приятел ии аз още го имам за такъв въпреки ужасното му държание .. :?

Take_That
04-12-2010, 16:45
Ако все още обичаш бившия си - бъди отново с него, щом и той все ощ има чувства към теб. Ако обаче искаш да си с новото момче - давай. Аз съм "за" да продължиш напред :)

Macallan
04-12-2010, 16:49
Хвърляй ези тора. ... деа знам бе как да ти кажа като не знам какво чувстваш не ги познавам и тия мушмороци как да ти отговоря??

vikinkata
04-12-2010, 17:01
с пълна пара напред :grin: :grin: :grin: (ако разбира се все още нямаш чувства към бившия :-o )

welovecandies
04-12-2010, 17:03
към бившия нямам никакви чувства !!!!!!! честно казано съм гоо обичала само като приятел, въпреки всичко ..

Slynchiicee
04-12-2010, 17:53
остани с този на който имаш доверие и който обичаш .. :?

fervency
04-12-2010, 18:02
всеки би те посъветвал да продължаваш напред, но понякога не е толкова лесно изведнъж да загърбиш всичко! помисли върху това, на кого повече държиш и кой е от по - голямо значение за теб! Късмет :)

raliichkaa
04-12-2010, 18:09
Никой не ти знае чуствата :) Върни се при бившия ако имаш чуства към него още,иначе давай напред и позонавай другия ;)

Paramour
04-13-2010, 17:04
Ако все още обичаш бившия си - бъди отново с него, щом и той все ощ има чувства към теб. Ако обаче искаш да си с новото момче - давай. Аз съм "за" да продължиш напред :)
:)

gabiiTu
04-14-2010, 08:24
направи това което ще е най-добре за теб.
бившия вече не ти държи сметка с кой ще ходиш и с кой не ,нали?
почни да опознаваш сегашния и ако си допаднете що пък да не стане нещо. : )
е зависи защо ти пука какво ще каже бившия ..
защото искаш да сте си приятели
или защото все още имаш некви чувства към него..

Nakadah
04-14-2010, 08:26
1. как очакваш бившия ти да се държи? като с принцеса? вече не си неговата принцеса, вече си човек който не желае да вижда...

2. след като си скъсала с него кво ти дреме за неговото мнение? или още си го харесваш?

justonegirlwithonehope
04-14-2010, 13:27
1. как очакваш бившия ти да се държи? като с принцеса? вече не си неговата принцеса, вече си човек който не желае да вижда...

2. след като си скъсала с него кво ти дреме за неговото мнение? или още си го харесваш?

+1

welovecandies
05-01-2010, 18:06
1. как очакваш бившия ти да се държи? като с принцеса? вече не си неговата принцеса, вече си човек който не желае да вижда...

2. след като си скъсала с него кво ти дреме за неговото мнение? или още си го харесваш?

+1

той ми се извини за държанието си .. каза ми че аз за него си оставам неговото слънчице ии страшно много ме обича .. пък и ми е добър приятел .. чесно казано той не одобрява момчето с което се опознах и ходя и се държи натрапчиво .. казча че ще се примири ама аз не му вярвам .. :o

ReachlessGirl
05-02-2010, 06:31
След като НЕ искаш да нараниш бившия ограничи контактите си с него .. то се е видяло, че ще му стане кофти заради другия, но поне да не е пред очите му! .. :?