PDA

View Full Version : Проблем с bluesoleil



martoxp
04-12-2010, 16:38
Значи хора така като ми излезнат папките на телефона и аз попринцип си качвам файловете на телефона чрез влачене от десктопа към дадената папка на телефона и до там добре като тръгна да си качвам някоя картинка или песен например ми исписва следното : "Failed to ulpoad file" телефона е LG KG 800 ако някой знае как да го управа много ще съм му благодарен защото от 5 дена какви ли не проблеми имах с bluesoleil и сега ако не е тва всичко ще си е наред.
Благодаря предварително

koko95
04-12-2010, 17:04
Виж буксата на телефона да не ти е развалена,виж юсб кабела да не е прекъснат(Ако имаш пробвай с блутут).Виж усб-то на пс-то да не е развалено.Виж дали имаш памет на телефона.Виж дали дадения файл който искаш да качваш не е защитен.

koko95
04-12-2010, 17:05
или пробвай да качиш с драйверите към телефона

martoxp
04-12-2010, 17:56
ми да точно със блутут съм нямам USB кабел всичко е блутута е нов,памет имам 118 мегабайта,телефона е нов незнам от какво идва проблема

martoxp
04-13-2010, 13:48
Добре хора незнам на какво се дължи това е са пробвах с на баща ми телефона и стана всичко си работеше неговия телефона е nokia 6233. А на моя (LG KG800) от телефона на компютъра мога да си изпращам, а от копмпютъра на телефона немога стига до малко над 50% и излиза (Failed to upload file) ?