PDA

View Full Version : Тренировки в ЦСКА?



Corsair
04-12-2010, 18:15
Здравейте, искам да започна тренировки по футбол в ЦСКА. Гледах в техния форум и видях, че се споменават някакви проби, но нямаше нищо по-конкретно. В крайна сметка мога ли да отида и да почвам да играя или трябва да чакам някакви проби и тем подобни?

ltgreen
04-12-2010, 19:00
Извинявай че не е по темата, но за добро ти казвам, дори и малко чужд език да знаеш, насочи се към чужбина. Това ти го казвам ако обичаш футбола, ако имаш талант. Не си струва да ги хвърляш на вятъра в България където футбола е хазарт и театър. Имам приятелчета - малки и големи, които с елементарни познания на езика и тн. са стигнали далеч. Единия е на 16 и е на школа в барселона. И в македония да си, пак ще е по-добре от колкото тук.

iLovePussyJuice
04-12-2010, 20:52
Ти що мислиш, че става като с магическа пръчка? :)
и аз като малък можех да играя в Лацио, ама да зарежа целия си живот тук (пък и не говорим само за мен...ами и семейството ми) ?!
да си зарежа приятелите?
Обичам футбола страшно много, ама когато решенията не касаят само теб е по-друго.

Не е казано, че тук няма да се получи нищо?
Талантливи играчи из школите ни колкото искаш...
Вярно, че на много малко места работят в правилна насока (за треньори говоря предимно), но стига да си мотивиран...с много труд, талант (факт е, че всички сме различни и хората НЕ СА ЕДНАКВИ, нямат еднакви възможности, но това е съвсем друга тема) и малко късмет всичко може да се постигне. :)

Автора не е лошо да каже на колко години е, играл ли е някъде преди това, от колко време играя, какво му е нивото (трудно е да се даде обективна оценка де)
Иначе отиваш на някоя тренировка и питаш директно каква е процедурата. :)
И все пак дай информация, защото едно е да си на 11-12, друго на 19-20 8-)
Успех на автора иначе.

Corsair
04-13-2010, 08:10
ми набор '95 съм, преди съм тренирал в Академик Сф и малко в Септември. В момента не съм в нах-добрата форма, но според мен съм горе-долу на добро ниво. А колкото до тва с чужбина, езиците не са ми проблем, но точно сега не искам да сменям обстановката коренно и то само заради единия футбол. Може би след време ако видя, че ми върви ще помисля и за такъв вариант, но за сега предпочитам да си остана тук.

loko1
04-13-2010, 13:19
ми набор '95 съм, преди съм тренирал в Академик Сф и малко в Септември. В момента не съм в нах-добрата форма, но според мен съм горе-долу на добро ниво. А колкото до тва с чужбина, езиците не са ми проблем, но точно сега не искам да сменям обстановката коренно и то само заради единия футбол. Може би след време ако видя, че ми върви ще помисля и за такъв вариант, но за сега предпочитам да си остана тук.
БРАТО МАХАЙ СЕ ОТ БЪЛГАРИЯ :) НЯМА ДА СГРЕШИШ АЗ В БЪЛГАРИЯ ИГРАЕ ЗАЩИТНИК И РЕЗЕРВА ,А ТУК СЪМ НАПАДАТЕЛ В ГОЛМАЙСТОР С 24мача 31гола за миналия сезон този имам 6 гола поради проблеми стрениора :-x

someonerandom
04-13-2010, 15:34
Момчето каза,че иска да види как ще потръгне.Не върви 14 годишно момче да се измете от България и да остави приятели,семейство и всичко заради единия футболв който не се знае докъде ще стигне,нали?
А до автора:Най-добре отиди на стедиона и питай,или виж по сайтовете няма лли телефон за връзка.

iLovePussyJuice
04-13-2010, 18:20
ми набор '95 съм, преди съм тренирал в Академик Сф и малко в Септември. В момента не съм в нах-добрата форма, но според мен съм горе-долу на добро ниво. А колкото до тва с чужбина, езиците не са ми проблем, но точно сега не искам да сменям обстановката коренно и то само заради единия футбол. Може би след време ако видя, че ми върви ще помисля и за такъв вариант, но за сега предпочитам да си остана тук.Еми имаш добри шансове. :)
От теб зависи.

SemperFidelis
04-13-2010, 18:44
Моят съвет ако имаш качества е да не се буташ по школите на софийските "грандове". Поиграй 1-2 години в някой отбор направи така, че да те забележат и те да те искат - не ти да им се предлагаш и ще се отнесат към теб по-сериозно. Сега ако идеш може би ще те вземат и ще търкаш стабилно. Като останат 1-2 години от цикъла на твоят набор тогава се напъвай да покажеш всичко от себе си защото тогава те наблюдават и си правят изводи за теб. Ако от малък играеш много добре докато стане време да ходиш на проби по отбори и прочие ще си изчерпан и няма да оставиш такова впечатление. А ако последните няколко години се раздадеш ще напреднеш по-бързо от останалите и ще направиш впечатление.
И недей гледай, че е школата на ЦСКА има далеч, далеч по-добри школи от тяхната.