PDA

View Full Version : !АМЕРИКА!



xSANYAx
04-12-2010, 18:28
Искам да поспорим по различни въпроси за Сащ..мнение на тези които СА и на тези,които НЕ са били там.. за животът..най-подходящият град/щат за живеене,според вас е? защо? :) Ако не ви харесва,изтрийте я ,но имам интерес да поспорим по различни въпроси,позитивно погледнато разбира се,без никакви лоши цели и намерения. :)

Serseri91
04-12-2010, 18:30
*grabs popcorn and takes a comfortable seat*

Goebbels
04-12-2010, 18:31
И аз не съм от Америка, но съм чувал, че Детройт е най-доброто място за живеене. Пък има и имоти в някои райони за по 2 долара.

Sham
04-12-2010, 18:33
ау, че интересен подпис си имаш^.^

strangler
04-12-2010, 18:35
Мечтата и целта на живота ми е да се заселя в един точно определен град точно там :).

w0sh
04-12-2010, 18:37
Със сигурност не бих живял в Щата Масачузец.


Евентуално - Чикаго, ако някога се наложи.

antiWHAT
04-12-2010, 18:39
бих отишъл, но не знам дали бих останал .

WILD__BOY
04-12-2010, 18:43
страната на генно модицираните и рециклирани храни, захарта, junk food, безалкохолната бира и диетичната кола, грозните жени, дебелите негърки, емотата и т.н.

полицейска държава, държава, която никога не е преживяла ужаса на една война, никога не е била поставена пред сериозно изпитание, никога не се е интересува от глобалните проблеми.

страна на еврей, създадена и управлявана от еврей, които винаги са имали за цел да манипулират и пропангандират про-еврейски ценности и интереси.

като цяло и на екскурзия не бих отишал там.

Canis_Dirus
04-12-2010, 18:46
Така зададена темата не предполага към никакъв реален спор.

Със същия успех може да се сложи и тема за спор, кой ти е любимия цвят.

edit: сега видях подписа.

Fail

EPIC FAIL

xSANYAx
04-12-2010, 18:47
И аз не съм от Америка, но съм чувал, че Детройт е най-доброто място за живеене. Пък има и имоти в някои райони за по 2 долара.

Да и аз съм чувала такива мнения.

strangler,къде искаш да отидеш? :)
wosh,защо не в Масачузец .. там е хубаво. :)
WILD__BOY,смятам,че прекалено негативни мнение имаш за САЩ. Много от нещата вече са се променили. (Не че в нашата държава няма ГМО..но това е друга тема за разговор :D ) Сигурно не си бил или? Защо толкова крайно мнение имаш? :)

strangler
04-12-2010, 18:50
Гледайте си Ал Гор, Фаренхайт 9/11, Шифъра на Леонардо, масоните, евреите, петрола, ГМО, Макдоландс, високите нива на холестерола, негрите, гетата.. и нека те ви определят избора в живота.

Не, никак не сте манипулирани..

xSANYAx
04-12-2010, 18:51
Споделете още подходящи градове за живеене там?
Какво мислите за Ню Йорк.. градът на мечтите,чисти улици,препълнени по всяко време с хора,всекидневни атракции и веселби,ужасно стресово ежедневие,почти никакво свободно време,отдадени са на работата си,но една от многото положителни страни е ,че там можеш да създадеш кариера(И НЕ САМО В НЮ ЙОРК,КАТО ЦЯЛО ЗА АМЕРИКА),по-лесно от колкото в Европа.

Kalesin
04-12-2010, 18:53
Това, че "не си от България" и живееш във "вашата" държава ме натъжава...

cherinka
04-12-2010, 18:55
Мене ме кефи Ел Ей и Маями.
И Чикаго...:) Там бих отишла да уча, примерно. :)
Но е кофти, понеже няма кой да ме издържа, а задочно - за чужденци там няма такива привилегии.
:(

strangler
04-12-2010, 18:56
strangler,къде искаш да отидеш? :)


Сан Франциско, заради стръмните улици и викторианските къщички,времето, трамваите..и защото ми е детската мечта.

xSANYAx
04-12-2010, 19:02
Това, че "не си от България" и живееш във "вашата" държава ме натъжава...

Какво искаш да кажеш с това?

cherinka,в Ел Ей е страхотно,за Чикаог не знам. :)
strangler,хубава мечта,пожелавам ти да я сбъднеш.. за тези къщи ли говориш: http://slowmuse.files.wordpress.com/2009/10/sanfrancisco.jpg .. те са просто уникални,особено ако са една до друга,както на снимката.. вдигнеш ли си купон,тежко им :lol: Много ми харесват такъв тип къщички,точно като по филмите,нали?! Поне за това не преувеличават. 8-) :)



Редакция на снимката - Raybeez

plmn
04-12-2010, 19:21
^ може да я намалиш малко тая снимка 8-)

Искам да отида, може и да поживея ако имам възможност.

А че имат проблеми, имат - бедност, престъпност... Коя държава няма? Но поне осигуряват НОРМАЛНИТЕ условия за хората си - имат УЛИЦИ, не трапове/дупки/кратери, всичко покрито с прахоляци.. ; като се обадиш на линейка/полиция, не се бавят 1 час, идват за МИНУТИ (информацията не е от филмчета) ; да караш кола 2009/2010 година там е абсолютно нормално, това кога ще стане в България? Тука още си караме с 20 годишни бараки, а ако някой по-заможен си купи нещо по-така, се започва с клюките, злобата и завистта.

Това, което не ми харесва - парите похарчени за война - Total Spending $685.1 billion - можеха да отидат и за нещо друго...

Health care - "According to the Office of Actuary Centers for Medicare and Medicaid Services, the U.S. spent $2.26 trillion in 2007" - Тия пари България никога няма да види, а дори някой да ни ги даде, ще изчезнат безследно. Кмета ни ще продължава да строи незаконни сгради, да си сменя мерцедесите, и да показва среден пръст на полицията.

А авторката не знам какво е чувала, но Детройт в никакъв случай не е най-добрия град за живеене - тва го написаха с ирония, тъй като това е града с най-голяма престъпност по официални данни.

Искам да си наема няква колица и да обикалям от щат на щат, да спя по мотели, после да се набутам и в даунтаун-овете на по-големите градове, да видя кво има и там и т.н. :д

xSANYAx
04-12-2010, 19:32
Хм,не съм казала че е най-добрата страна за живеене! Но имам позната от там и поне на мен ми харесва как изглежда. 8-) Прав си,пилеем пари за най-безполезнит енеща,а там също не ги жалят,НО ПОНЕ ГИ ИМАТ. Докато ако ние дадем такава сума (МАКАР ЧЕ Е АБСУРДНО!) ще се разорим за години напред :lol: М хайде де питайте нещо,аз не се сещам,нека поразсъждаваме! :)

xSANYAx
04-12-2010, 19:51
Може ли да ми обясниш къде ги видя чистите улици в Ню Йорк? :)
Мога. Наистина е чисто.

Canis_Dirus
04-12-2010, 19:56
Може ли да ми обясниш къде ги видя чистите улици в Ню Йорк? :)
По филмите Тайм Скуеър е винаги чист :) И има много хора и всички бързат и градят кариери! :grin:

Wildchildd
04-12-2010, 20:00
Ако ми се налага да емигрирам, ще бъде в Европа, по-точно Великобритания или някоя от скандинавските държави.Мисля, че САЩ и животът там не подхождат на характера и стила ми на живот.

sh3_1s_7h3_0n3
04-12-2010, 20:04
Споделете още подходящи градове за живеене там?
Какво мислите за Ню Йорк.. градът на мечтите,чисти улици... дрън-дрън

Ти ходила ли си в Ню Йорк? Или си гледала само чистите улици по филмите?!

WILD__BOY
04-12-2010, 20:13
стига бе, защо ми е крайно мнението ли, защото не ме кефи тая нация, не ме кефят идеалите им, не ме кефи нищо в тая страна, не ме кефят гетата, не ме кефят малките спретнати къщички с малки бели оградки, не ме кефи нито стерилните им бели квартали, дето всички си казват здрасти и се мразят, нито ме кефят негърските и мексикански гета дето не знаят как се произнася good morning, но ще те застрелят за добро утро, няма нито колорит, нито нищо в тая страна. грандиозни, мегаполитни градове, но е така от нищото, изкуствени.
не ме кефят щатите. само дот ком компаниите ме кефят :D

xSANYAx
04-12-2010, 20:16
Споделете още подходящи градове за живеене там?
Какво мислите за Ню Йорк.. градът на мечтите,чисти улици... дрън-дрън

Ти ходила ли си в Ню Йорк? Или си гледала само чистите улици по филмите?!

Аз живях там! :D не се водя по филмите просто иронизирах.
WILD__BOY,хубаво мнение и доста различно.. м а къде иб живял,ако имаш възможност? :)

amk933
04-12-2010, 20:23
За мен лично Масачузец, Кънектикът...това са местата, където живее аристокрацията и са така наречените боржуазни щати. Хората са доста над средното ниво по интелигентност. Въобще средата е по-различна. Няма беднотия. Самите щати са добре финансово, но и таксите са им високички. Там са най-добрите университети, включително Харвард и Йейл. Най-добрите средни училища са там, както и пансиони. Ако искаш дискотеки и етц. Бостън не е далече, защото двата щата не са големи. Абе там ми харесва.

Иначе и в Калифорния, Илинойс, Ню Йорк и ДС също е готино. Не съм бил на всичките места, но това от лични впечатления и разговори с приятели все до тези места стигаме.

Никога не бух стъпил в Средния Запад. По-добре тук. :)

Гледам, че спорите за Ню Йорк...Може и да е мръсно в някое гето, но каквато чистота е там като цяло, може би само в Скандинавието има. В София като минеш 5 крачки си купчина прах. Там колите са много повече, хората също и като ходиш нямаш чувството, че си като излязъл от пясъчна буря в Сахара...И да знам какво е пясъчна буря от личен опит. :)

WILD__BOY
04-12-2010, 20:24
бих живял в Барселона, Милано, Лондон или Рим .. ако трябва да избирам извън Европа - Сидни или нейде по островите в Тихия океан, да мога да си карам сърф

DimovB
04-12-2010, 21:56
Долу Америка, да живей СССР

Nitrogenium
04-12-2010, 22:08
умри от макдоналдс ве

Canis_Dirus
04-13-2010, 06:01
А гетата не са ли част от Ню Йорк? Или тях ще ги изключим от картинката за чистотата?
А после се сравнява със Скандинавски градове. А в тях гета има ли?

Реално на мен много повече ми харесва градоустройството в Европа. Най-малкото, че навсякъде всички кабели са под земята, къщите са стабилни и тн. Повече ми харесва европейската култура.

xSANYAx
04-13-2010, 06:17
amk933,прав си! В сравнение с нас е доста по-често. Да не издребнявам с това сравнение,че ще започнат хейтърите на САЩ и защитниците на България да ме псуват защо тогава съм в БГ :lol: Таа чисто си е,преди време имаше етап,в който наистина улиците бяха мръсни,но сега е различно.

За мен са Ню Йорк,Лос Анджелис,също Кънектикът,да! Аз лично много искам да отида поне за малко в Холивуд,да разгледам и тем подобни.
WILD__BOY..ти пък от Барселона в Австралия :lol:

Междудругото приблизително 1/16 от населението ни се е преместило в Америка.. тя е известна с това, че е страната на неограничените възможности.Страна, където днес можеш да си просяк, а утре милионер. Минавайки покрай постижения и богатства, можем да оставим на страна завистта и за момент да бъдем хора, горди с успехите на сънародниците си в чужбина. Държащи успеха в едната си ръка и цената за него в другата, много от имигрантите в САЩ са спечелили авторитета си на чуждата земя и славят нас, българите. Многобройни са достойните за уважение, както за съжаление са и тези, които оставят “следа” след себе си.
И нещо важно: Имигрантите не са предатели, избягали от родината си, а хора, опитали се да успеят на едно непознато за тях място. За това следващия път, преди да тръгнем да съдим или упрекваме сънародниците си зад граница, трябва първо да се замислим дали и ние не бихме направили същото, ако имахме тази възможност.

LadyDi
04-13-2010, 06:30
Може ли да ми обясниш къде ги видя чистите улици в Ню Йорк? :)
Мога. Наистина е чисто.
И аз останах с други впечатления от Ню Йорк. Мръсен и претъпкан...

WILD__BOY
04-13-2010, 06:30
WILD__BOY..ти пък от Барселона в Австралия :lol:


имам си причини да искам да изчезна там ;

Canis_Dirus
04-13-2010, 06:34
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o

LadyDi
04-13-2010, 06:37
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o
Чак ти иде да хукнеш за САЩ да градиш кариера по чистите улици и да сбъдваш мечти, защото имаш неограничени възможности.

Те там корпорациите те чакат с отворени обятия, с готови бутикови костюми и ъглови офиси с изглед към Статуята на свободата...

kypo
04-13-2010, 06:40
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

xSANYAx
04-13-2010, 06:41
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o
Чак ти иде да хукнеш за САЩ да градиш кариера по чистите улици и да сбъдваш мечти, защото имаш неограничени възможности.

Те там корпорациите те чакат с отворени обятия, с готови бутикови костюми и ъглови офиси с изглед към Статуята на свободата...

Ти какво ?! Мислиш,че си много интересна с научканите неща.. не съм казала,че отиваш и правиш кариера. За всичко си трябва усилия! Добре,а според теб Америка и България нямат различия,така ли да разбирам? защото до тук казаното от теб ме навява на такова мнение.

dan40123
04-13-2010, 06:42
само заради ГМО ги мразя, какви щети се причиняват на природата и на всичко...

Canis_Dirus
04-13-2010, 06:42
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o
Чак ти иде да хукнеш за САЩ да градиш кариера по чистите улици и да сбъдваш мечти, защото имаш неограничени възможности.

Те там корпорациите те чакат с отворени обятия, с готови бутикови костюми и ъглови офиси с изглед към Статуята на свободата...

+ къща в предградията, любяща съпруга с две деца - отлиичници, които ще спечелят стипендии в Харвард, а сега сина е куотърбек на футболния отбор, а дъщерята води чиърлийдинг отбора 8) , а кучето е расово Коли.

LadyDi
04-13-2010, 06:43
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o
Чак ти иде да хукнеш за САЩ да градиш кариера по чистите улици и да сбъдваш мечти, защото имаш неограничени възможности.

Те там корпорациите те чакат с отворени обятия, с готови бутикови костюми и ъглови офиси с изглед към Статуята на свободата...

Ти какво ?! Мислиш,че си много интересна с научканите неща.. не съм казала,че отиваш и правиш кариера. За всичко си трябва усилия! Добре,а според теб Америка и България нямат различия,така ли да разбирам? защото до тук казаното от теб ме навява на такова мнение.
Прибери си зъбите, моля те, аз не съм те нападнала. Просто смятам, че е смешно с каква идиличност и замечтаност говориш за !Америка!.
И аз съм живяла там, и аз имам представа как стоят нещата. Не си мисли, че си единствената, която може да заяви: "Знам, защото бях там".

xSANYAx
04-13-2010, 06:43
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

ХАха,не! То в Испания няма дебели и грозни жени,живеят в палати,които не падат,качили са се на супер луксозни коли :D

ThroughStruggle
04-13-2010, 06:47
xSANYAx,

Като цяло задълбаваш в материалните преимущества на страната. Смятам, че всички са наясно, че Америка има една от най-развитите икономики в света. Искам да чуя нещо за самите американци, за душевността и културното развитие в страната. Там как би се обосновала? :) Не че на този етап го правиш блестящо. 8-)

xSANYAx
04-13-2010, 06:48
Чета писаното от xSANYAx и ми става едно такова особено. :-o
Чак ти иде да хукнеш за САЩ да градиш кариера по чистите улици и да сбъдваш мечти, защото имаш неограничени възможности.

Те там корпорациите те чакат с отворени обятия, с готови бутикови костюми и ъглови офиси с изглед към Статуята на свободата...

Ти какво ?! Мислиш,че си много интересна с научканите неща.. не съм казала,че отиваш и правиш кариера. За всичко си трябва усилия! Добре,а според теб Америка и България нямат различия,така ли да разбирам? защото до тук казаното от теб ме навява на такова мнение.
Прибери си зъбите, моля те, аз не съм те нападнала. Просто смятам, че е смешно с каква идиличност и замечтаност говориш за !Америка!.
И аз съм живяла там, и аз имам представа как стоят нещата. Не си мисли, че си единствената, която може да заяви: "Знам, защото бях там".

Не се заяждам,но ти започна с иронията (както и да е) не обожавам Америка,но просто говоря това,което съм видяла. Това,за което се подигра за кариерата и отворените врати..не беше никак интересно и забавно,защото мога да ти кажа,че когато пристигнах там се 1удех какво ще правя,не знаех къде и какво да работя,намерих си работа,записах се за агенция за модели,само след 1 седмица къде ли не трябваше да се снимам..по списания и какво ли не.. е според теб това не е ли успех,всичко си става с мерак и усилия,никой няма наистина теб да те чака!

LadyDi
04-13-2010, 06:54
Поздравления. Да си модел в Америка е наистина преуспялост. Да си жива и здрава, но това няма да направи САЩ по-привлекателна за мен.

Кажи ми, разкажи ми за американците, както помоли ThroughStruggle. Как живееш с тях, как се разбирате?
Под наем ли си там, или успя да си купиш жилище?
Разкажи ми за СВОЯ живот там.

Canis_Dirus
04-13-2010, 06:56
*въздиш*

xSANYAx
04-13-2010, 06:59
xSANYAx,

Като цяло задълбаваш в материалните преимущества на страната. Смятам, че всички са наясно, че Америка има една от най-развитите икономики в света. Искам да чуя нещо за самите американци, за душевността и културното развитие в страната. Там как би се обосновала? :) Не че на този етап го правиш блестящо. 8-)

За американците мога да ти кажа,че са странни.Сигурно сте чували,че са двулични. Хм,не знам,сигурно зависи къде си попаднал,ноо.... Усмихват ти се,любуват ти се,а после се правят,че е нямало нищо такова. Когато си изградиш доверие и когато изпаднеш в беда,рядко се озовават същите хора. Е,съмнявам се всички да са така,всеки трябва да си намери подходяща компания,за да не се разочарова след време! :)
И също така са влюбени в работата/ИТЕ си.. за тях това е едно от най-важните неща,погледнато от положителната страна е хубаво! Искат да са подсигурени занапред,вслучай,че се случи нещо. Именно това е проблем на големите градове,например Ню Йорк-животът там е много скъп. Таксите за убежище също. Но си заслужава,стига да имаш дадена мечта или цел и когато се трудиш,ще я постигнеш!

ThroughStruggle
04-13-2010, 07:01
И това ти беше тезата и аргументацията по този въпрос? Уау.. :-o

xSANYAx
04-13-2010, 07:16
Явно ме разбирате погрешно. Не въздишам по Америка,като че ли съм в рая. Това изобщо не е така. Просто споделям,съжалявам ако е звучало превзето. Първоначално бях с баща ми..и плащахме дооста . Например наем за стая в Манхатън излиза около 1200 долара.. в Ню Йрок май плащахме към 2000 $ не съм много сигурна. Все още не сме събрали толкова много средства да си купим ЖИЛИЩЕ. Това е ужасно скъпо... Казах вече за американците.. има и свестни,например когато се записах за модел,имаше едно момиче,което първоначално ми изглеждаше супер превзето и злобно,но когато ми изникна сериозен проблем,тя се отзова и ми помогна. Докато другите ''милички'' момичета си се разхождаха,все едно не ме виждат. Човек трябва да е подготвен за всичко. Когато отидеш в Америка,не трябва да отидеш с прекрасно мнение,че всички ще те посрещнат с прегръдка,според мен това никъде го няма. 8-) Само илюзии.. Но,ако си стъпил здраво на краката си,всичко може да стане.

xSANYAx
04-13-2010, 07:19
LadyDi,ти късе ис била в САЩ?

LadyDi
04-13-2010, 07:20
Южна Каролина.
В Ню Йорк бях известно време на гости, така да се каже. Имам познати там.

gabi222
04-13-2010, 07:26
Raybeez,не си прав. Има на тези години много известни,ОЗАРЕНИ ОТ СВЕТКАВИЦАТА НА ФОТОАПАРАТИТЕ,защо за теб това е толкова невъзможно?

gabi222
04-13-2010, 07:39
Raybeez,не си прав. Има на тези години много известни,ОЗАРЕНИ ОТ СВЕТКАВИЦАТА НА ФОТОАПАРАТИТЕ,защо за теб това е толкова невъзможно?

Боже, та ти дори не си схванала какво съм написал... :lol:

Добре,обясни ми. :shock:

plmn
04-13-2010, 07:43
Например наем за стая в Манхатън излиза около 1200 долара.. в Ню Йрок май плащахме към 2000 $ не съм много сигурна.

ко каза, ко? 8-) 8-)

gabi222
04-13-2010, 07:59
Raybeez,не си прав. Има на тези години много известни,ОЗАРЕНИ ОТ СВЕТКАВИЦАТА НА ФОТОАПАРАТИТЕ,защо за теб това е толкова невъзможно?

Боже, та ти дори не си схванала какво съм написал... :lol:

Добре,обясни ми. :shock:

Какво да ти обясня, като е ясно. Вадиш някакъв израз от контекста и започваш да го дъвчеш...

Ето и обяснение/разбор/превод и т.н. за хората, които не могат да осмислят прочетеното:


Потребителката, която е пуснала темата и така жизнерадостно хвали американската мечта ни дава пример със своя личен успех в едно поприще, което е динамично и зависи не толкова от личностни качества, колкото от субективни фактори, каквито са външна красота. Проблема идва от това, че както всички ние знаем, красотата е преходна и след време започваш да "изветряваш", да се сбръчкваш или дори твоят тип визия омръзват.

И какво става? Днес може да си супер преуспял и в светлината на прожекторите, а утре си сам и забравен. А твоето място е заето от друго момиче - по-младо, по-красиво и т.н.


Затова е конкретния пример не е удачен за пропагандиране на американската мечта и начин на живот - имаш нулева сигурност и даже не зависиш от някакви личностни качества, а от преходни такива, каквато е красотата.

Да,това го разбрах и точно заради това те питам..например Мадона тя е сбръчкана,но не е забравена,Парис Хилтън.. Пенелопе Круз.. АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ.. те как не са?

xSANYAx
04-13-2010, 08:06
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

ХАха,не! То в Испания няма дебели и грозни жени,живеят в палати,които не падат,качили са се на супер луксозни коли :D

в Западна Европа е много по-хубаво,отколкото в Щатите :wink:

като живот,като всичко... мина времето,дето хората вярваха на тия измислици,че САЩ е друг свят едва ли не. друг свят е,но в лошия смисъл...


що си смени подписа? "Аз съм от Америка,не съм от България" - колко нелеп и фейспалмски начин да изпарадираш с нещо толкова жалко :razz:


Какво те бърка подписа ми? Да,написах го не да се фукам.. омг :razz: толкова тъпо нещо не бях чувала.. постоянно получавах лични съобщения с романи.. и нямах време да отговарям,затова го написах!

THEFIST
04-13-2010, 08:16
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

ХАха,не! То в Испания няма дебели и грозни жени,живеят в палати,които не падат,качили са се на супер луксозни коли :D

в Западна Европа е много по-хубаво,отколкото в Щатите :wink:

като живот,като всичко... мина времето,дето хората вярваха на тия измислици,че САЩ е друг свят едва ли не. друг свят е,но в лошия смисъл...


що си смени подписа? "Аз съм от Америка,не съм от България" - колко нелеп и фейспалмски начин да изпарадираш с нещо толкова жалко :razz:

Ти пък си толкова зле,изказваш се с някакви тъпизми,просто ме заболява главата от теб. Това което говориш за САЩ е пълна глупост,акое минало ''това време'' дали всички щяха да се стичат към него бе,мозъчко? ;)

THEFIST
04-13-2010, 08:29
Къде пък ги видя всички.. леле! Това е форум..който не харесва сащ казва,който харесва-също. Това не е подписка. :lol:

LadyDi
04-13-2010, 08:40
Ние тук сме Анти-САЩ клуб, така се регистрираме - само ако не харесвам САЩ.

Към САЩ се засилват тези, които не могат да постигнат нищо тук и нямат капацитет да го постигнат в Европа. В САЩ е лесно, не ти трябва образование, за да си намериш работа, която що-годе да ти покрива сметките и да можеш да кажеш, че живееш в !Америка! (*много ми харесва това с удивителните :)*)

WILD__BOY
04-13-2010, 08:43
във facebook има една много готина група "да изпратим един милион цигани в щатите" мисля да я подкрепя ако някмога излензе извън границите на тоя малоумен сайт.
щатите отдавна са си загубили оная хубав облик, които са имали в 19 и до средата на 20 век. отдавна не е страната на възможностите...

скъпа, стани фотограф в NY, не модел, тогава ще успееш ;)[/i]

WILD__BOY
04-13-2010, 08:46
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

ХАха,не! То в Испания няма дебели и грозни жени,живеят в палати,които не падат,качили са се на супер луксозни коли :D

в Западна Европа е много по-хубаво,отколкото в Щатите :wink:

като живот,като всичко... мина времето,дето хората вярваха на тия измислици,че САЩ е друг свят едва ли не. друг свят е,но в лошия смисъл...


що си смени подписа? "Аз съм от Америка,не съм от България" - колко нелеп и фейспалмски начин да изпарадираш с нещо толкова жалко :razz:

Ти пък си толкова зле,изказваш се с някакви тъпизми,просто ме заболява главата от теб. Това което говориш за САЩ е пълна глупост,акое минало ''това време'' дали всички щяха да се стичат към него бе,мозъчко? ;)

кои са тия всички?

тук,доколкото видях,почти всеки се изказа против САЩ и няма никакво желание да ходи там,освен на екскурзия :lol:

e Как кой всички?!? сите талибани, бедни араби, индийци, мексиканци, жълтури и всяква друга сган

ScionOfStorm
04-13-2010, 13:31
аз ще цитирам една моя любима група просто с нейна много хубава иронична песен.

on the edge of the world where the neon screams
diet-coke religions shotdown tv-screens

american boy loves american girl
most beautiful people in the shattered world
i do believe in all-american dream
i do believe in all-american dream

on the edge of the world where the freon streams
snortin' up white mountains
in the pools of white limousines

millenium boy millenium girl
most beautiful people in this shattered world
i do believe in all-american dream
i do believe in all-american dream

in god we trust
in cars we rust
an' i do believe in all-american dream

amk933
04-13-2010, 14:16
не харесвам американския начин на живот, бил съм там на бригада.
пълни зомбита са тия. освен това са тъпи, грозни и дебели. карат супер скапани и грозни американски коли. живеят в талашитени бараки и падат от 2 бири.
хамерика сигурно е добро място да изкараш милиони от някой нов продукт заради огромния пазар от тъпи американци, които биха си купили и най-тъпото нещо като желирано лайно, стига да е рекламирано и в хубава опаковка.
освен това повечето живеят само за да работят и да си платят хилядата ипотеки.

аз лично бих живял в испания - сиеста, работата маняна, слънце, море, жените са мургави каквито обичам и си е европа...
или пък в бразилия. навсякъде където има плажове и вода, но не и в зомбираните щати 8-)

ХАха,не! То в Испания няма дебели и грозни жени,живеят в палати,които не падат,качили са се на супер луксозни коли :D

в Западна Европа е много по-хубаво,отколкото в Щатите :wink:

като живот,като всичко... мина времето,дето хората вярваха на тия измислици,че САЩ е друг свят едва ли не. друг свят е,но в лошия смисъл...


що си смени подписа? "Аз съм от Америка,не съм от България" - колко нелеп и фейспалмски начин да изпарадираш с нещо толкова жалко :razz:

Западна Европа да е по-хубава от щатите... :? Пътувал съм доста в "Западна Европа" и е последното място, на което бих живял. Хората са надути, във Франция са отявлени националисти, а в Германия прикрити...Освен това е дооооста по-мръсно отколкото в Америка. Свалят ти кожата за 2 кила сирене, което в Америка същото, внесено от там, е няколко пъти по-евтино, защото в САЩ се живее от оборот, а не от безумни надценки както в Европата. Плюс това в САЩ има хора от много различни краища на света и в някаква степен расизмът изглежда нелеп. Има много повече шансове за развитие, стига да имаш мозък, късмет и образованието. Несравнимо е със Европа. Единственото място, което ми харесва за живеене е френската ревиера, защото пак масата хора не са франузи, ами хора от всякъде. Така че къде е по-хубаво е много субективно. Аз бих отишъл да живея и в Близкия Изток, но не и в Западна Европа, защото според мен е в пъти по-хубаво. :)

И гледам, че повечето се оправдавате с американците като хора...Да има идиоти, но къде няма? Ако сте били в някое село в Северна Дакота или Тексас, естествено, че няма да са ви били симпатични и ще са били някои селяци. Ако сте били в някое гето или Бронкс, пак същото. Това е все едно някой чужденец да съди за цялата ни нация по Филиповци. Как ще се почувствате? На дали епитети, които ще използва да ни опише ще бъдат "културни, интелигентни и дружелюбни хора." Така че това със съденето по американските флимчета и познаването на хората от някое село или утайката на Ню Йорк не значи, че всички са такива.

xSANYAx
04-14-2010, 06:37
LadyDi,защо не спреш с подигравките на наименованието на темата ми?! става банално вече,повтори го 300 пъти,разбрахме че си открила НЕЩО ИНТЕРЕСНО.. пхах :lol:

THEFIST
04-14-2010, 06:40
amk933 напълно си прав. Не се съмнявам,че нас също така ни сравняват,но те се излагатмкой знае в кое селце са били и се изказват,защото са видели МИЗЕРИЯ В АМЕРИКА.. УАУ! НЕЩО НОВО! и ако е в НЮ ЙОРК... УАУ,но там няма такива нещаа..аа вече има,видяхте ли пф.. в Брокс е сигурно,че има там е много престъпен град..боже!

Canis_Dirus
04-14-2010, 06:42
LadyDi,защо не спреш с подигравките на наименованието на темата ми?! става банално вече,повтори го 300 пъти,разбрахме че си открила НЕЩО ИНТЕРЕСНО.. пхах :lol:

Защо ли хората те подграват? Въпрос за 1 милион!


amk933, не знам, къде точно си бил, но хранителните продукти в Европа не са чак толкова скъпи. Зависи, от къде си ги купуваш. Та кило гауда може да ти излезе 4 евро, може и 20 - дали ще е в супермаркета, или ще е в Delikatessen.
Реално гермаснските дискаунтъри като алди успяха да изгонят walmart от европа, защото културата и отношението на европееца към храната е съвсем друго.
Причини бол, но тук месо, сирена, хляб масово се купуват в специализирани магазини от средната класа. А за немците-националисти :lol:

Американците са пъти повече националисти.

THEFIST
04-14-2010, 07:02
Мен ли наричаш шизофреник бе? та аз заради такива като теб се регистрирах.Такива,където много знаят,без нищо да са видяли.

Canis_Dirus
04-14-2010, 07:03
Ще помоля шизофрениците да ползват само една регистрация - писането от няколко ника не подкрепя вашата теза по-добре, защото стилът на писане е мнооооого еднакъв. :)

А сега ако се окаже, че и ИП-то е от грешна държава, че и снимките не са баш собствени ще си има предната класика :D

THEFIST
04-14-2010, 07:10
за мен ли говорите? Аз не съм казал че съм от Америка

Canis_Dirus
04-14-2010, 07:19
Тук все още помним този възпитаник на Кеймбридж
http://i25.tinypic.com/f44f4h.jpg
;)

LadyDi
04-14-2010, 07:56
LadyDi,защо не спреш с подигравките на наименованието на темата ми?! става банално вече,повтори го 300 пъти,разбрахме че си открила НЕЩО ИНТЕРЕСНО.. пхах :lol:
Всъщност го написах само 2 пъти.
Защо не спреш с преувеличаването, разбрахме, че си възхитена от Америка...?

democratos
04-14-2010, 13:21
Лошо място си избрала да пуснеш тази тема. Тук всички до един са крайни анти-американци и ще те линчуват, ако кажеш че харесваш Америка и американския начин на живот.

amk933
04-14-2010, 13:33
LadyDi,защо не спреш с подигравките на наименованието на темата ми?! става банално вече,повтори го 300 пъти,разбрахме че си открила НЕЩО ИНТЕРЕСНО.. пхах :lol:

Защо ли хората те подграват? Въпрос за 1 милион!


amk933, не знам, къде точно си бил, но хранителните продукти в Европа не са чак толкова скъпи. Зависи, от къде си ги купуваш. Та кило гауда може да ти излезе 4 евро, може и 20 - дали ще е в супермаркета, или ще е в Delikatessen.
Реално гермаснските дискаунтъри като алди успяха да изгонят walmart от европа, защото културата и отношението на европееца към храната е съвсем друго.
Причини бол, но тук месо, сирена, хляб масово се купуват в специализирани магазини от средната класа. А за немците-националисти :lol:

Американците са пъти повече националисти.

Американците националисисти? :razz: Кои? Фермерите в средните щати? Те може и да са. Не можа, ами са, и шансът да те гръмнат, защото си чужденец не е малък...Трезвените американци, които са стъпили на земята и са мнозинство, не са. За цените визирах Франция специално, но и в Германия съм бил 2 пъти и трябва да ти кажа, че е в пъти по-скъпо. В Америка без преувеличение за 200 долара може да се спукаш от ядене цял месец, в Германия със 130 евра малко трудно ще оцелееш. За национализма на немците не го казвам аз. Преди 2-3 седмици бях на едно събиране със семейни приятели на наще...та там беше един човек, който живее в Германия в последните 15 години и се занимава само с лингвистика и култура...и на въпросът ми: "Немците расисти ли са?" Отговорът беше: "Страхотни расисти са, но се прикриват още по-силно." Поживей още малко там, може да си промениш мнението. А Walmart са най-ниското качество магазини в САЩ. Не познавам някой да си пазарува от там.

Canis_Dirus
04-14-2010, 13:40
Бе аз съм с по-друго впечатление, но то си е според хората. Толкова флагчета като в САЩ другаде май няма, а за храната - за 130 евро на месец съм се спуквал да ям - говорим за нещо от порядъка на 15 яйца, половин килограм месо и разни млечни на ден. Вярно, че не е толкова евтина като в САЩ, но тук и субсидиите са по-малки. Реално се плаща едно и също.

Zod
04-15-2010, 17:27
страната на генно модицираните и рециклирани храни, захарта, junk food, безалкохолната бира и диетичната кола, грозните жени, дебелите негърки, емотата и т.н.

полицейска държава, държава, която никога не е преживяла ужаса на една война, никога не е била поставена пред сериозно изпитание, никога не се е интересува от глобалните проблеми.

страна на еврей, създадена и управлявана от еврей, които винаги са имали за цел да манипулират и пропангандират про-еврейски ценности и интереси.

като цяло и на екскурзия не бих отишал там.
QFT
Наи голямата страна в коята се манипулира чрез създаването на "терористи" тои Кенеди си го каза и след тва веданга го убиха. Сички лидери и президенити са в кланове дет се правят убииства на бебета за некви богове, наи извратената държава. Поне правят хубави филми...

danibebi
04-15-2010, 20:27
Една от най-големите ми мечти е някога да посетя Сащ :-) ии да остана да живея там за известно време.Бих искала да отида в Лос Анджелис,Ню Йорк,Портланд..ии мн.други градове. :-)

woshata
04-15-2010, 20:44
Мразя Америка.

Still1ME1Still1HERE
04-15-2010, 21:37
бих живял в Барселона, Милано, Лондон или Рим .. ако трябва да избирам извън Европа - Сидни или нейде по островите в Тихия океан, да мога да си карам сърфРим специално мен не ми хареса като бях там. Голям,сив,скучен град.Има един фонтан ди треви и един пантеон и това е. На минала слава живее явно. За работа може би става. На мене ми харесаха Венеция и Монтекатини. В Милано не ходихме тогава. В Наполи е хубаво, ама дочувам, че има яко мафия :D Съгласен съм за Барселона и Сидни :)

Америка не ме кефи с восъчните си човечЕта с хартиени сърца.

y0urhottie
04-16-2010, 06:24
дай боже някога да живея в Америка :) това ми е мечтата и по точно в Ню Йорк. :) Щастливка си,че си от там

ArrowsOfDeath
04-16-2010, 10:37
Като стана дума за други страни - какво е положението в Словения, Словакия, Босна и Херцеговина, Хърватия? Хич не знам как е там.

amk933
04-16-2010, 13:51
Като стана дума за други страни - какво е положението в Словения, Словакия, Босна и Херцеговина, Хърватия? Хич не знам как е там.

Имам приятели в Словакия и Босна и Херцеговина. Във втората е по-зле от тук май...в първата малко по-добре. Лично аз съм бил в Босна 2 пъти. Не ми харесва. И впечатленията ми от хората там са недобри. :) Словаците от друга страна са много печени. Поне тези, които познавам.

oasis
04-16-2010, 14:43
какъв е тоя град Наполи бе :razz:


Объркал се е защото на италиански е Napoli.

ArrowsOfDeath
04-16-2010, 16:14
какво разбираш под "положение"?

Имам предвид стандартът на живот какъв е.

Still1ME1Still1HERE
04-16-2010, 18:35
В Наполи има само футболисти, виж в Неапол е друга работата...

Като цяло на мен Италия и Франция не ми харесват толкова за живеене и смятам, че са леко over rated... Бих предпочел в Германия и Австрия.Да знаеш отбора не е кръстен на града ;) В Италия си е Наполи, но тук му викаме Неапол :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Naples



ЕДИТ:Може и на италианците да кажете,че не им се казва Наполи града

http://it.wikipedia.org/wiki/Napoli

portishead
04-17-2010, 10:02
Винаги съм искала да живея в Америка.Вероятно гледам много филми и това ми е повлияло, но тя винаги ми е била една мечта, идеалното място за живеене, където животът на един тийнейджър е изпълнен с много драма и интересни преживявания :) . Пак казвам, заради филмите е 8-)

GracelessIsDumb
04-17-2010, 11:32
Била съм много пъти в Щатите, защото там живеят много приятели на майка ми-ходила съм в Ню Йорк и Атланта...там хората са много по-различни. Нашите приятели имат къща в Атина, Джорджия и живеят изключително спокойно, нито им пука кво се случва около тях, просто живеят в по-малък град, а и Атланта им е наблизо, така че нямат проблеми. За хората там не е учудващо да ходиш на концерт или пък да видиш някоя известна личност. Имат хубави заведения, ама много ядат- водата например е чешмяна, пържените картофи винаги ти ги поднасят с кетчуп ( поне в Атланта), ходиш спокойно по улиците и вечер, естествено не в гетата. Направи ми впечатление, че по-възрастните хора се събираха да играят голф, а жените на кафе всеки ден. Лятото съм била само и мога да кажа че много ми хареса там и бих отишла пак, но те ни канят всяка година, така че.. И между другото там е малко странно да говориш с хора от по-специфичен вид- смисъл негрите не мърдат от гетата, забранено им е да ходят където искат, евреите си стоят в своя квартал, емота и пънкари аз не съм виждала, по-малка група са..Вярно, че децата много ядат, но за разлика от нашите тук, по цял ден си играехме навън с приятели, ритахме топка по улицата и никой не ни се скара...тука като изляза виднага ще ме прегазят. Фестивали-колкото искаш. То не са групи, изпълнители...много е яко като ходиш по тия фестивали, щото се срещаш с много нови хора, ядеш, снимаш се. Аз например се запознах с едно момиче, което свири на китара и пиано и научи мен , станахме добри познати и си пишем по и-мейла даже. Имат много вкусни снаксове :) :) :) чисти паркове, заведенията за бързо хранене на всеки ъгъл-Мак Дноладста там е много по-различен.Има поне още 10 вида сандвичи и шейкове
Обаче бих живяла в Европа...

GracelessIsDumb
04-17-2010, 11:50
Може ли да ми обясниш къде ги видя чистите улици в Ню Йорк? :)
Чисти улици? Ню Йорк е по-мръсен от 10000 Софии. До една кофа имаше 300 фаса незагасени
В Атланта е друго-там е юг, хората са по-освободени и е по-чисто, първо щото не са 10 милиона, второ щото там всеки месец организират почистване, а Ню Йорк е мръсен, че като се прибрах в хотела 5 тона тампони за лице изхвърлих

Still1ME1Still1HERE
04-18-2010, 12:37
А в Дойчланд бил ли си или му казваме Германия, а?


Без тъпи доводи, моля...Учителите в моето училище като говорят на италиански казват Наполи и съм свикнал. Просто градът си се казва така. Често се бъркам относно името. Не мисля, че беше повод да се зядете, при положение, че на италиански му е така името. В англоговорящите страни ходи им кажи, че се казвало България, а не Бългериа. Въпрос на навик.

nikola1234
04-18-2010, 15:47
Писането на КИРИЛИЦА е задлъжително.
амк933

Still1ME1Still1HERE
04-18-2010, 19:13
Ясно. Имаш проблем, че съм го казал така и беше длъжен да го коментираш. Ок, извинявай, щом е толкова недопустимо за теб.

И щом имаш претенции за това как съм написал даден град, то аз мога да имам за това да не пишеш във форума простотии, когато си пил., най - малкото, когато си заел отговорен пост в този форум.

Тъпи доводи... Смучеш си от пръстите, а не виждам защо, за първи път те виждам така.

Still1ME1Still1HERE
04-18-2010, 19:53
Хехе, ами мисля, че е редно да се оплачеш по каналния ред, когато видиш, че човек заемащ отговорен пост се е напил и пише простотии... ;)

Даже настоявам да се оплачеш, защото подобни неща са недопустими. :)Виж очаквах малко по - различен отговор, но ти прави чест, че го казваш това. Имам си го записано, защото ми хаерса пияния начин, по който си го написал :)

Нека не оставаш с грешно впечетление - аз не съм човека с претенции, пък мисля, че и ти. До тук продължавах да си правя тънките намеци, с котио ти започна. Не се защитавам и пред останалите човечета, сформиращи форумното общество. Защитавам мене си пред мене, защото не псувните подронват авторитета на човека, то всъщност другият се излага, а именно леките бъзици. Написах го по навик и беше глупаво малкото заяждане от твоя страна. Въпреки всичко, обясних най - нормално позицията ми, която е , че уча в училище, в което се учи италиански и е нормално подобен тип "грешка" на езика. Ти продължи да казваш,че са ми глупави доводите, и за това продължих по твоя начин. Като каза Дойчланд се замислих дали бих ти направил забележка, ако го кажеш случайно някъде, и всъщност не бих - едно име за две неща, като дори то е по правилно. В Неапол самите хора си се наричат "Наполитани", както ние се наричаме Софиянци. За това и дадох примера с България. За мен беше глупаво, че продължи с това, че вадя "тъпи" доводи,а всъщност се аргументирах добре. "Тъпи" шеги с "тъпи" доводи. Това е :)

Иначе относно цитата, тогава дори беше администратор - любим ми е:

+ голмямм изхубаване

- сре ми се а и май ше поврсъшам

:lol:

Still1ME1Still1HERE
04-18-2010, 20:48
^ Админ не съм бил...


Иначе продължавам да смятам, че доводът ти е глупав, защото пишем в български форум и използваме българските наименования - били те и грешни в очите на еди кой си. Германия, Китай, Рим, Вавилон и т.н. са възприети и използвани и да, ако напишеш Бългерия всички тук ще ти скочат и то с право. :)

Български форум -> български език -> български имена.
Ако го беше написал на латиница - е приемливо да е Napoli, на кирилица - не е.Глупости...Всичко се въртеше около това, че го написах по навик поради гореспоменатите причини, пък дали не било правилно спред дъра бъра - все тая, моя грешка, както ти посочих и твоя. Можеше да намериш причината за нея, вместо да пишеш глупости, опитвайки да се заядеш с мен. Трядваше да не казваш, че в Наполи има футболисти, а да кажеш, че се пише и изговаря Неапол, пък дори да е нередно спрямо италианците. Това е досадно, но е правилно от гледна точка, че си модератор и трябва да се стараеш да не се опитваш да унижиш потребителите. Дори по този начин, пак подлагаш на въпрос грамотността ми, но той е по - коректният. Може би по не най - правилния начин намесих, как би трябвало да се пише, защото наистина в България си се казва наистина Неапол, така че това е моята грешка.

П.П.В края написах Наполи отново, но го поправих >.< Както казах - навик.

Still1ME1Still1HERE
04-18-2010, 21:56
Виж сега, драги. Аз съм преценил много добре какво и как да кажа, ако имаш проблем с това - оплачи се, че модератор ти се подиграва и ти подкопава коравият образ в това форумно общество. Оплачи се!

Мястото е на ЛС на мачока/алекс или и двамата, или в специална тема в правилния раздел - Критики. Предприеми някакви конкретни действия, а не се обяснявай като някаква разлигавена вулва тука и да ми говориш как съм бил писал в нетрезво състояние преди няколко месеца. Постъпи като мъж и се оплачи, че вече дори не ми е смешно, ами ми е тъжно, че се пошегувах с такъв пеницилин.Ти ми казваш, че не било редно според Българския, аз ти казвам, че не е редно пък да се държиш така. Ти добре си преценил какво и как, но не и на кого. Но или аз греша, или ти се ядосваш, а на мен пък ми е през ку*а за теб... Може би пък си прав, не трябваше да защитавам форумното общество. Хм, интересно. Все пак си се изцепваш редовно, не само за преди месеци, което не съм забелязвал в Мачока (сравнявам само с него, тъй като не съм виждал почти мнения на Алекс). А ти ръсиш постоянно неподходящи неща, но променяш това, което на теб не ти харесва у другите. Глупак си, но за това пък с много интелект, жалко. Давах ти съвет или по - скоро се надявах сам да разбереш за кво говоря. Голям залък си отхапал. Жив, здрав и все така голям да си! ;)

П.П. Между другото пеницилина не е лошо нещо.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-18-2010, 23:32
не ми харесва.. нито щатите нито канада... северна америка като цяло не ми харесва.... :-o

dude99
06-22-2012, 13:57
Америка изобщо не е това за което си мислите . Баща ми е ходил в Ню Йорк , Ванкувър , Чикаго , Детройт и още много и винаги когато го питам дали е хубаво и чисто там , той ми отговаря негативно . Вика ми че и там е било мръсно , има изпочупени плочки и хората си хвърлят боклуците по земята , така че не си мислете че БГ е по - зле . Ядът само макдоналдс и полу фабрикати . Също ми разказа как отишли с негови приятели в Walmart и една продавачка ги питала дали са от Европа , баща ми я питал откъде е познала , а тя отговаря че са много слаби и само от Европа хората са такива . В америка отиваш на работа с колата , седиш зад бюро нагъвайки хамбургер и след тва пак палиш колата и се пребираш . Така че си правете извода !!

windowlicker
06-23-2012, 16:26
И кво викаш? Изрови тема на 2 години, за да напишеш мнение за държава, в която дори не си бил...