PDA

View Full Version : не съм харесвана ;((



danibebi
04-12-2010, 19:13
Здравейте..ще споделя на кратко моя ПРОБЛЕМ..силно казано..проблема е там,че аз съм на 14 ии момчетата не ме харесват..почти никога не съм имала кой знае какви контакти с момчета и понякога се притеснявам когато съм с момче (не сама ами с фр.но пак ми е неудобно) ии не съм имала гадже,за жалост,а много ми се иска :( :( момчетата не ме харесват и понякога ме отблъскват.Не искам вечно да е така.Ще ви помоля за съвет,как мога да направя така,че да ме харесват повече ии т.н. :P

buuu
04-12-2010, 19:18
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

danibebi
04-12-2010, 19:20
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o

Valento
04-12-2010, 19:21
Премахни притеснението в контактите с момчетата все пак и те са хора и не се затваряй в себеси,допусни ги да те опознаят като човек !

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 19:21
малка си, тепърва ти предстои първата любов, първото гадже, първи целувки и там сичко как си требва 8-) не се притеснявай, ще си намериш гадже, тепърва ще се развиваш.

buuu
04-12-2010, 19:23
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o

Ми ..излизай повече ,контактувай повече с мом4ета е .. оф ко да ти кажа ... като се събирате обаждай се тук там завържи разговор,някой ко те заговори отвърни му ..няма от кфо да се притесняваш , а и тепърва ти предстои да си намериш момченце ... 8-)

impossible7
04-12-2010, 19:27
:) За всичко си има време, бъди търпелива .. ааа и стани по-общителна :?

danibebi
04-12-2010, 19:34
:grin: мерси :grin:

Rounder
04-12-2010, 19:41
Охх,то и аз до сега не съм имам сериозна приятелка,сичките са някакви използвачки....какво да ти кажа,просто явно не си уцелила до сега човека,или самите момчета са смахнати :)
Има време за всичко

hugeZ
04-12-2010, 19:52
Я прати пик по лс може и да ти помогна :P 8-)

pussucetka
04-12-2010, 19:53
Здравейте..ще споделя на кратко моя ПРОБЛЕМ..силно казано..проблема е там,че аз съм на 14 ии момчетата не ме харесват..почти никога не съм имала кой знае какви контакти с момчета и понякога се притеснявам когато съм с момче (не сама ами с фр.но пак ми е неудобно) ии не съм имала гадже,за жалост,а много ми се иска :( :( момчетата не ме харесват и понякога ме отблъскват.Не искам вечно да е така.Ще ви помоля за съвет,как мога да направя така,че да ме харесват повече ии т.н. :P

. . Амии гледай сега, ти си " търсиш" като че ли . . ама виее така ли търсите любовта . . нищо, че си на 14, аз пък съм на 15 и когато таман бях направила 14 срещнах него, без да се замислям, че ще се стигне до тука, ходя вече с него година и половина, не бързай, те сами тряббва да те потърсят или пък съдбата ще те събере с някой . . Моя приятелка е на 16 и си е имала само един приятел, който беше за няколко дена . . и все още не се е забързала за никъде . . то не става така . . и неможеш да накараш някой на сила да те харесва . . :)

Tedchy
04-12-2010, 20:59
Здравейте..ще споделя на кратко моя ПРОБЛЕМ..силно казано..проблема е там,че аз съм на 14 ии момчетата не ме харесват..почти никога не съм имала кой знае какви контакти с момчета и понякога се притеснявам когато съм с момче (не сама ами с фр.но пак ми е неудобно) ии не съм имала гадже,за жалост,а много ми се иска :( :( момчетата не ме харесват и понякога ме отблъскват.Не искам вечно да е така.Ще ви помоля за съвет,как мога да направя така,че да ме харесват повече ии т.н. :P

и неможеш да накараш някой на сила да те харесва . . :)
+ 1 :)

mArMaLaDkA
04-12-2010, 21:02
Я прати пик по лс може и да ти помогна :P 8-)

ето, това ще ти е първата скайп любов, после ще дойде време и за истинската. така де, всички нейни разновидности трябва да се изживеят. 8-)

Vanish
04-12-2010, 22:06
Изкъпи се и се избръсни.

Metal
04-13-2010, 06:07
Ми хубава си, почни да излизаш със повече момчета. Преодолей този срам :) . Но все пак си още само на 14. Целия живот е пред теб. Има толкова време пред теб, нямаш си и напредстава. Просто изчакай и ще се появи твой красив принц :) . Има време за всичко не бързай. Първо преодолей срамът и после се търси някой който да ти е повече от приятел :) . Късмет.

Nakadah
04-13-2010, 07:30
Здравейте..ще споделя на кратко моя ПРОБЛЕМ..силно казано..проблема е там,че аз съм на 14 ии момчетата не ме харесват..почти никога не съм имала кой знае какви контакти с момчета и понякога се притеснявам когато съм с момче (не сама ами с фр.но пак ми е неудобно) ии не съм имала гадже,за жалост,а много ми се иска :( :( момчетата не ме харесват и понякога ме отблъскват.Не искам вечно да е така.Ще ви помоля за съвет,как мога да направя така,че да ме харесват повече ии т.н. :P


на 14...

стани на 17 и тогава ще си говориме...

hanovete
04-13-2010, 07:34
Я прати пик по лс може и да ти помогна :P 8-)
еее изпревари ме начи по простотия :P

-а иначе по темата вече са ми минали тия години и нз как е ама момчетата толкова ли много мислят за жени на по 13-14 :-o седи малко те първа ще сменяш училището,хората с които ще комуникираш тъй че има време не се притеснявай

Alex3nd
04-13-2010, 07:45
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o
Май проблема ти е в самочувствието :razz:

Metal
04-13-2010, 07:46
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o
Май проблема ти е в самочувствието :razz: Това явно го е разбрала. И да питам какво му е толкова смешно? а?

gabi_94
04-13-2010, 08:08
Ти може само да си мислиш, че не те харесват....Пък може и да е от държанието ти...дръж се отпуснато, бъди себе си, говори повече с момчета, сприятели се :) Аз също си мислех, че никой не ме хар, защото бях мн затворена, сега общувам много с момчета и се оказа, че има доста ,които ме харесват (друг е проблема, че аз никой не хар) :D Така че общуването е много важна част... Спокс, аз съм на 15 и не съм имала нищо сериозно с никой :-D Но не страдам от липса на внимание, просто още не съм срещнала някой подходящ...И аз мин година мислех като тебе и бях мн сдухана заради това, но нямаше смисъл..Просто бъди себе си и общувай повече с момчетата...най-вече не търси любовта, защото тя няма да дойде когато ти искаш, а неочаквано :-D

Alex3nd
04-13-2010, 08:11
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o
Май проблема ти е в самочувствието :razz: Това явно го е разбрала. И да питам какво му е толкова смешно? а?
Ми тия дето се мислят за хубави попринцип самочувствието им е без покритие за това може би мадамата да е такава

ScarletBite
04-13-2010, 12:51
Е, не е като да имаш паяжина на путката...
Ще разцъфнеш, спокойно!

a1a2b3v
04-13-2010, 14:00
Хахх ми то и при мен е така споко :D И аз съм си нямала приятел досега, но и така си ми е добре.. :) ( Като изключим, че в онзи ден разбрах за няква клюка, че съм ходила с някъв и не е вярна и едно момче дето не харесвам ме харесва всичко си е наред :grin: )
Пък и доколкото съм чувала в някои ситуации си е по-добре без, защото някои са такива, че постоянно те разпитват къде си, с кого си и така нататък :D :D

А колкото до теб Alex3nd по-добре без самочувствие, отколкото като теб.. доколкото виждам не си особенно хубав нито пък характера ти става за нещо... и какво че момичето нямало самочувствие?! по добре без самочувствие, от самочувствие без покритие ;-)

filmimilmi
04-13-2010, 14:09
Ако си хубава няма как да не си харесвана. Дай снимка, за да можем да бъдем достатъчно обективни. Може пък да не си или да има нещо, за което може да те посъветваме как да коригираш. Останалото са си празни приказки. :)

britzy
04-13-2010, 14:24
Ако си хубава няма как да не си харесвана. Дай снимка, за да можем да бъдем достатъчно обективни. Може пък да не си или да има нещо, за което може да те посъветваме как да коригираш. Останалото са си празни приказки. :)

:? -не мисля ,че ще казва ,че е хубава ако не е.
И кои са тука-някои възвишени ли ,че те ще коригират и ще казват,че има нещо нередно.Ари мани -филми филми :D
иначе по темата-мии смъкни си малко самочувствието и говори с момчетата ,те не хапят :D
питай ги прости неща и оттам завързвай работата
ддз-как може да давам такива съвети-като в ЦДГ :lol: :lol: :lol: :lol:

XheroineX
04-13-2010, 14:27
аз имам същия проблем =; няма страшно не си единствената :-P със сигурност има някой който те харесва :-)

ScarletBite
04-13-2010, 14:50
Ако си хубава няма как да не си харесвана. Дай снимка, за да можем да бъдем достатъчно обективни. Може пък да не си или да има нещо, за което може да те посъветваме как да коригираш. Останалото са си празни приказки. :)

:? -не мисля ,че ще казва ,че е хубава ако не е.
И кои са тука-някои възвишени ли ,че те ще коригират и ще казват,че има нещо нередно.Ари мани -филми филми :D
иначе по темата-мии смъкни си малко самочувствието и говори с момчетата ,те не хапят :D
питай ги прости неща и оттам завързвай работата
ддз-как може да давам такива съвети-като в ЦДГ :lol: :lol: :lol: :lol:
Хубава е по свой си начин.По едни критерии красивата жена трябва да има коплинена кожа, тънка талия, големи очи и буйни коси.По други - шепа цица, крак до сливицата и високи токчета.По трети - невинно излъчване и девическо обаяние.А сега де - по кои я съдите вие?
Не е до външния вид.Гримът и пластичната хирургия коригират всичко.Проблемът е в ниското самочувствие.Колко още да го смъква?Да го вдигне по-добре, казвам аз.Да започне да се възприема като жена.

Callisto
04-13-2010, 15:18
1. Спри да се притесняваш.
2. Вярвай повече в себе си.
3. Едва на 14 си има време за всичко.

Аз още от както съм се родила съм движила само с мъжки бебенца. :D После като порастнах продължих да движа с момчетата. Сега гледам да вмъквам и момичета в програмата, но не ми е толкова забавно с тях. Повечето са ми скучни и вечно мрънкат " Ох не мога да скоча от тук, от ъокчето ми, ох тичай по-бавно, ох ходилата ми ме болят...". Подобни лигавщини при момчетата няма и това ми харесва. Тичам бързо колкото тях, държа на пиене, колкото тях, играя карти по-добре от тях. ( в мъжка компания това е много важно, за да си запазиш дрехите!) :D При мен проблемът е, че не мога да се оттърва от момчетата и непрекъснато ми предлагат и секарат един м/у друг, кой да е с мен. но аз съм си с гаджето си и друг не искам.
Ако си мрънкаща кифла спри да бъдеш такава, опознай навиците, характерите и любимите неща на момчетата и после с лопата да ри ринеш. :D
Аз лично си падам по компютърни игри, метъл, скейт, блейд, карти (предимно покер), обичам да се събираме с момчетата на по бира, да гледаме мачове, с гаджето да правим секс, да се забавлявам и да правя купони и от там кой ще ми откаже. Най-малкото съм перфектнаа компания. (поне в моя кръг от хора) :D

Paramour
04-13-2010, 16:05
Здравейте..ще споделя на кратко моя ПРОБЛЕМ..силно казано..проблема е там,че аз съм на 14 ии момчетата не ме харесват..почти никога не съм имала кой знае какви контакти с момчета и понякога се притеснявам когато съм с момче (не сама ами с фр.но пак ми е неудобно) ии не съм имала гадже,за жалост,а много ми се иска :( :( момчетата не ме харесват и понякога ме отблъскват.Не искам вечно да е така.Ще ви помоля за съвет,как мога да направя така,че да ме харесват повече ии т.н. :P

и неможеш да накараш някой на сила да те харесва . . :)
+ 1 :)
+ :) :)

raliichkaa
04-13-2010, 17:05
Ти така си мислиш,че никой не те забелязва..забелязват те всее някога и те заглеждат .. просто ти не даваш възможност да ти покажат момчетата дали те харесват или не,ти сама каза,че се притесняваш когато си с момче..превъзмогни го първо и лека по полека почни да излизаш..сложи малко гримче нещо дрешки по така.. и ще видиш как ще те забележат набързо :)

cvetinka95
04-13-2010, 17:24
А колкото до теб Alex3nd по-добре без самочувствие, отколкото като теб.. доколкото виждам не си особенно хубав нито пък характера ти става за нещо... и какво че момичето нямало самочувствие?! по добре без самочувствие, от самочувствие без покритие ;-)

Ти не съди много кой хубав, кой не, това не зависи от него, пък и красотата е относителна, а си оправи малко правописа и пунктуацията, това поне може да се постигне от всички. :wink:

А до авторката, чела съм и други твои теми, забелязвам, че наистина самочувствие не ти липсва, колкото и да не го показваш, аз съм останала с впечатление, че само мрънкаш, недовостваш, може и да се надуваш с това, че си хубава, приятелките ти да ти завиждат с това и да те тъпчат за най-дребните неща /помня, че беше споменала походката?/ А момчетата.. За всеки влак си има пътници, все ще си намериш подходящ, толкова време имаш, само бъди по-скромна, ама не и до такава степен да им се оставяш. Ще преодолееш срама, много съвети ти дадоха, хубави. :)

gabiiTu
04-13-2010, 20:29
може би се развиваш по-бавно
за тва съдя по факта,че те е срам от момчетата..
ама и тва минава явно ти тряя поече време ,за да го преодолееш
а като преодолееш тва повярвай ми сичко друго се оправя ;]
p.s без обидени моля ;d

Magic_Girl
04-15-2010, 07:57
.... Като станеш на 15-16 и започнеш да приличаш на жена ще те харесват много повече повярвай и.

yoo97
04-15-2010, 12:28
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят...

Нищо ми няма,хубава съм и т.н.но не съм свикнала да общувам с момчета.. :o
щом си хубава значи си стеснителна :? (като мен) ама спок говори повече с момчета :P ,намесвай се в разговорите им :-) ,ако се гримирваш :-D (ако не го правиш) ще видиш,че съвсем скоро ще те харесват :razz: .Ако първо те харесват смотаняци :D ,не се отчайвай,все повече ще те харесват и хубави момчета .

Chuck93
04-15-2010, 13:34
Що не та харесват ? Имали ти нещо ?
А и кфо като си на 14? То за всичко си има време :wink: Като за начало излизай повече и разговаряй повече с момчета ..за да премахнеш тва притеснение 8-) Ам и споко ..не хапят... хапят хапят ;dd хах но не в тоя смисъл на думата....а по темата за всичко си има време и аз така си виках като бях на 14,ам порастнах порастнаха ми цици станах много красива и вече не съм срамежлива.Ще видиж след някоя друга година как ще ти се лепят като мухи на мед и няма да има оттърваване още си малка на 14 и момчетата не знаят какво искат,още сте деца все пак^^

crazy96
04-15-2010, 13:51
Ще си позволя да вмъкна нещо..
Аз съм в същото положение / на 14 съм /. Единствената разлика, е че приятелката ми ме заслепява / нямам голямо съмочувствие / - смисъл когато се зближа с някое момче просто, като приятели тя винаги застава м/у нас. Напоследък стана доста голяма лигла / имам предвит, че се прави на 20-годишна /.

Afterbirth
04-15-2010, 15:14
Авторке, никой тук не може да ти помогне много.Проблема си е изцяло в теб и само ти можеш да се справиш с него... Момчетата няма да те харесат по поръчка.
Първо ти се харесай, без да се влияеш от това дали ще допадаш на противоположния пол и изобщо на някой... Ще се чувстваш много по - добре и желанието да бъдеш харесвана от други ще спадне до толкова, че ще можеш да си естествена и спокойна сред хората.Ако се чувстваш добре в кожата си, то отношенията с момчета /и изобщо с всякакви хора/ ще са ти свестни, по - лесни и няма да си прекарваш времето, искайки някой да те хареса.

ForzaFelipe
04-15-2010, 17:11
Ще си позволя да вмъкна нещо..
Аз съм в същото положение / на 14 съм /. Единствената разлика, е че приятелката ми ме заслепява / нямам голямо съмочувствие / - смисъл когато се зближа с някое момче просто, като приятели тя винаги застава м/у нас. Напоследък стана доста голяма лигла / имам предвит, че се прави на 20-годишна /.

Ами всичко си има решение :) Аз съм от Варна ти май също , дай ми някаква връзка с теб и ще си приказваме иии няма да ме запознаваш с приятелката си и готово :D


Аз съм абсолютно сериозен :P :-P

yanev4
04-15-2010, 17:31
Спокойно ние те харесваме :D

justonegirlwithonehope
04-15-2010, 17:36
За всичко си има време, живей си живота, опитай се да не бъдеш толкова притеснителна и всичко ще се нареди според мен.Любовта идва сама попринцип, но и помогни малко.

a1a2b3v
04-15-2010, 17:44
А колкото до теб Alex3nd по-добре без самочувствие, отколкото като теб.. доколкото виждам не си особенно хубав нито пък характера ти става за нещо... и какво че момичето нямало самочувствие?! по добре без самочувствие, от самочувствие без покритие ;-)

Ти не съди много кой хубав, кой не, това не зависи от него, пък и красотата е относителна, а си оправи малко правописа и пунктуацията, това поне може да се постигне от всички. :wink:

А до авторката, чела съм и други твои теми, забелязвам, че наистина самочувствие не ти липсва, колкото и да не го показваш, аз съм останала с впечатление, че само мрънкаш, недовостваш, може и да се надуваш с това, че си хубава, приятелките ти да ти завиждат с това и да те тъпчат за най-дребните неща /помня, че беше споменала походката?/ А момчетата.. За всеки влак си има пътници, все ще си намериш подходящ, толкова време имаш, само бъди по-скромна, ама не и до такава степен да им се оставяш. Ще преодолееш срама, много съвети ти дадоха, хубави. :)

Еми специално заради теб няма да си "поправя" правописа... На мен си ми харесва така, както е. И какво от това, че съм пропуснала няколко препинателни знака или нещо съм написала с малка буква пък то трябвало с главна ?! Според мен всеки си има правото дали да пише правилно или не.. това е форум и не мисля, че ти си тази, която трябва да поправя останалите, не мислиш ли? За тази работа си има модератори :wink:

П.С. Няма безгрешни и не се мисли за такава... Нямам време и не ми се занимава, да търся къде си допуснала правописни грешки. Всеки е чавек е нормално в бързината да се допуснат. Не се мисли за безгрешна ако обичаш. :?

crazy96
04-16-2010, 11:05
Ще си позволя да вмъкна нещо..
Аз съм в същото положение / на 14 съм /. Единствената разлика, е че приятелката ми ме заслепява / нямам голямо съмочувствие / - смисъл когато се зближа с някое момче просто, като приятели тя винаги застава м/у нас. Напоследък стана доста голяма лигла / имам предвит, че се прави на 20-годишна /.

Ами всичко си има решение :) Аз съм от Варна ти май също , дай ми някаква връзка с теб и ще си приказваме иии няма да ме запознаваш с приятелката си и готово :D


Аз съм абсолютно сериозен :P :-P

Не.. не съм от Варна...

noheartnopain
04-16-2010, 11:10
Важното е ти да се харесваш, майната им на другите.
И за къде си се разбързала още си само на 14 :)
Най-хубавите неща се случват, когато най-малко ги очакваш.

cvetinka95
04-16-2010, 12:04
a1a2b3v ^
Ба като щеш, извади правописните речници, лупата. Провери хубаво дали всичко е изрядно, няма да ме убедиш в противното, уверена съм. :wink:
И не се захванах толкова за правописа ти, но не са както казваш пунктуационни знаци, главни букви, а груби грешки. Както и да е, мен не ме касае, това си е за теб, но ме хвана яд, защото за съответното момче съдиш по един коментар от три реда и някаква си снимка, дали му "става" характерът или е красив. Абсолютно е прав за самочувствитето на авторката, не я обижда, а и казва къде има проблем, за да го оправи. Ти какво се впрягаш и засягаш?! [-(

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 12:25
ХАхаха като някой пусне такава тема и всички почвате да се обиждате и да спорите вместо да помогнете на авторката :lol: Аз вече няма какво да ти кажа .. те всички който не се изпокараха ти казаха какво да направиш :)

cvetinka95
04-16-2010, 13:04
^ :-D
Съжалявам, не исках да влизам в никакви спорове, ама така стана пък и за спорта. :grin:
8-) .. Авторката получи доста хубави съвети и без това, преди да станат простотиите.

ReachlessGirl
04-16-2010, 16:37
И твоето време ще дойде .. не бързай ..

SkylineDrift
04-16-2010, 17:06
slagai 1 tvoq pic tuk i po4va vota ;d

shisharkatapz
04-16-2010, 20:01
Отивай навън а не стой тука и само да се вайкаш.

IrRePlAcEaBlE
04-17-2010, 08:28
Всичко с времето си, мила. Още си на 14 все пак. Аз съм на 16 и все още не съм си имала "гадже", въпреки че многократно са ми предлагали, но отказвам.. мисля си че и аз не съм все още подготвена, дори да съм на 16. Освен това и при мен положението преди 2 год беше същото, но с времето всичко си идва на мястото. 8)

sadboy95
04-17-2010, 10:03
Един съвет : Да знаеш, че 90% от момчетата са свине и мислят само за с*кс .

Machine123
04-17-2010, 12:30
Ако имаш мустак махни го ! :D Тряя да не си куха лейка !! .. Харесай си някой и отиди в неговата компания говори на тяхните теми ... Вземи му скайп ала бала :] . Аз лично мразя ку*вите и мен не ме впечатляват дръж се есетествено ;]

aka6a_vamp
04-17-2010, 16:50
Еми щом си хубава,както ти казваш :D знай си цената и си вдигни малкo самочувстивето.Така като гледам точно самочyвствие ти липсва,а момчетата обичат момичета,които го имат..с мярка ест ;)

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:15
извинявай, че ти го казвам, ама ако наистина те смятаха за хубава, все щеше да имаш кандидати, независимо от поведението ти. промени нещо във външния си вид, а за държанието- какво каза aka6ka_vamp- дръж се на положение и гледай да си добра компания. всичко ще се нареди, бъди сигурна.

soul1199
04-17-2010, 18:28
пробвай да о6щува6 повечко с момчета,даже и с едно конкретно момче да е,от разговорите ви ще се отпуснеш и ще преудолееш притеснението си :)