PDA

View Full Version : Наивница



evet0
04-12-2010, 19:37
Объркана съм?! Аз съм на 14 години, а той на 18 (знам, че ще кажете да не се занимавам с него, но това не е проблема) От 4 месеца си пишем, излизали сме на кафе, но той е директен , че иска само забавления (разбирай-секс). Там е проблемът, че аз не искам само това... Но не мога да му го кажа защото знам, че ще се отдръпне... Говорили сме си за това, че мен сексът не ме остройва на този етап защото съм девствена и искам да го направя с някой който обичам... Обаче от две седмици насам започнахме да си говорим по телефона като през цялото това време му звъня само аз... Усещам, че ставам нахална и че не трябва да му звъня всеки ден, но съм наивна и си правех илюзии, че е възможно да се получи нещо повече... Но ето какво се случи. Една хубава сутрин си говорехме и той ми каза ако искам да отида в тях.Аз го попитах какво трябва да правя ако отида защото предния ден си говорехме че иска да му правя френска любов. Каза ми че не е нужно нищо да правя но аз си знаех какво ще се случи. Отидох и се започна едно мрънкане, едно молене но, както и да е не се получи. След няколко дни пак стана въпрос за това и започна да ме дразни и да ме пали че не мога (а аз какъвто съм инат веднага побеснях и се разбрахме на другия ден пак да отида у тях) Отидох аз с ясната цел, той не беше станал като отидох и си легнах като първия пич до него :D Лежахме известно време и се пренесохме в банята... мен естествено супер много ме беше срам и не можех да го направя обаче, къде можеше да мръдна при заключена баня и притисната в ъгъла.. Както и да е направих го и след цялата работа ми каза че не му е харесало и че няямало как да съм добра в нещо което правя без желание :shock: :shock: Това ме обиди и му го казах при което каза, че нямало повече да ме кара да го правя... Аз пак продължих да му звъня като той си ме режеше по телефона с извинения от сорта имам много работа... Вчера стана най-странното... - За първи път ми звъни той да ме чуе какво правя :shock: . След това вечерта пак като започна да ме разпитва дали пак бих го направила, какви са ми впечатленията при което аз му казах защо да го правя след като на теб не ти хареса... Вече не знам какво да си мисля... Знам с каква цел ми звъни и какво иска, но аз от 4 месеца не се отказвам макар да се самоубеждавам че не ми пука... Много го харесвам и много добре виждам, че не е стока, че не е за мен, но не мога... Не знам какво да правя.. Дали да го попитам какво иска от мен и дали може нещо повече да се плучи...Обаче това ще го отблъсне а, аз не искам това да се случва... :cry:

flowerlina
04-12-2010, 19:42
Не мога да разбера такива момичета като теб, честно. Чудно ми е как се съгласявате да угаждате на сексуалните желания някого и да се оставяте да бъдете използвани, само и само, за да сте с него

Assshley
04-12-2010, 19:42
Попринцип е прав за едно - няма как да си добра в нещо,което правиш без желание.И да,наистина си много наивна.Престани,не си прави илюзии .. той ти е казал ясно,че иска само секс.Ако продължаваш да му звъниш той ще продължава да се убеждава,че ти си тъпа,наивна 14 годишна пикла,която ще му ходи по свирката винаги (колкото и грубо да звучи).Ако не искаш да продължаваш да бъдеш използвана се откажи от него.Спри да го търсиш и не се самозаблуждавай.Това е истината .. колкото и да е гадна.;)

playhard1
04-12-2010, 19:43
тоя е голям келеш. Само бой за такива :o

Rounder
04-12-2010, 19:46
поредната "носна кърпичка"

evet0
04-12-2010, 19:48
Всеки ми го казва това Assshley явно наистина трябва да се откажа :cry: :cry: :cry:

pussucetka
04-12-2010, 19:49
Попринцип е прав за едно - няма как да си добра в нещо,което правиш без желание.И да,наистина си много наивна.Престани,не си прави илюзии .. той ти е казал ясно,че иска само секс.Ако продължаваш да му звъниш той ще продължава да се убеждава,че ти си тъпа,наивна 14 годишна пикла,която ще му ходи по свирката винаги (колкото и грубо да звучи).Ако не искаш да продължаваш да бъдеш използвана се откажи от него.Спри да го търсиш и не се самозаблуждавай.Това е истината .. колкото и да е гадна.;)

++

DaemonBoy
04-12-2010, 19:51
Хем той иска само секс, ти не ама продължавате :lol:

evet0
04-12-2010, 19:51
а относно желанието-няма как да го направя с желание след като нито съм чула мила дума от него нито нежности нито поне една прегръдка.. :(

ForzaFelipe
04-12-2010, 19:55
Абе найстина немога да виразбера :x знаеш какво иска и продължаваш да си мислиш че ще го промениш :? :? съжелявам но само ще кажа ЗАБРАВИ ГО,ти не разбираш ли че за него си една секс играчка :? :? ЗАБРАВИ ГО това е !


За на тоя явно боя му е малко :o :o

buuu
04-12-2010, 19:59
Глупачка.

evet0
04-12-2010, 20:01
buuu спести си коментара... знаеш че точно това не ми е нужно...

buuu
04-12-2010, 20:02
buuu спести си коментара... знаеш че точно това не ми е нужно...

може и така да е ,но що не мисли по рано ?
за ко тряя си лягаш с него само да му докажиш че можеш ? ти достойство и мнение нямаш ли ?

evet0
04-12-2010, 20:05
Що? Щото по-рано мислих, че ще стане нещо... Не съм лягала с него...друго правих.. Имам мнение и тогава то беше такова...Имах надежда :(

buuu
04-12-2010, 20:07
Що? Щото по-рано мислих, че ще стане нещо... Не съм лягала с него...друго правих.. Имам мнение и тогава то беше такова...Имах надежда :(

Не се доверявай на няколко мили думи и лафове по тела преди да опознаеш човека ..и не храни празни надежди :wink:

evet0
04-12-2010, 20:07
Права си ... :(

evet0
04-12-2010, 20:15
Благодаря Ви за отговорите над които наистина трябва да се замисля и трябва да забравя този човек колкото и да ми е трудно... :(

buuu
04-12-2010, 20:17
:? :(

ForzaFelipe
04-12-2010, 20:19
Всички сме с теб и трябва да знаеш че такива грешки не трябва да правиш повече.Не се занимавай с хора който просто искат да опънат някоя или просто няокя да му нарави кефа ;) така че надавам се да го забравиш и скоро да срещнеш някой който найстина ще те обича :)

evet0
04-12-2010, 20:22
ForzaFelipe Благодаря ти много дано и на мен ми се усмихне късметът някой ден :(

Tedchy
04-12-2010, 20:33
Ще се усмихне,трудната работа в момента е да го забравиш,а после е лесно.Късмет

playhard1
04-12-2010, 20:35
не го търси :)

mArMaLaDkA
04-12-2010, 20:41
винаги ми е било чудно как се привързвате към такива боклуци. И в крайна сметка, ти сама си си виновна. Какво си мислеше? Че като отидеш в тях ще пиете сокче и ще ядете банички ли? А след като си се чувствала унижена след случката, защо си продължила да му звъниш? Ебати обърканите деца, честно.

Rebus
04-12-2010, 20:47
buuu спести си коментара... знаеш че точно това не ми е нужно...

А какво очакваш..да ти свирне онзи и след това ти ли да му свирнеш????
Казваш,че осъзнаваш какво иска само от теб и закакво те търси..как може да си толкова заблудена..

Всеки прави грешки , но само глупака ги повтаря.. :o :?

ForzaFelipe
04-12-2010, 21:08
винаги ми е било чудно как се привързвате към такива боклуци. И в крайна сметка, ти сама си си виновна. Какво си мислеше? Че като отидеш в тях ще пиете сокче и ще ядете банички ли? А след като си се чувствала унижена след случката, защо си продължила да му звъниш? Ебати обърканите деца, честно.

+1

umri
04-12-2010, 21:16
Объркана съм?! Аз съм на 14 години, а той на 18 (знам, че ще кажете да не се занимавам с него, но това не е проблема) От 4 месеца си пишем, излизали сме на кафе, но той е директен , че иска само забавления (разбирай-секс). Там е проблемът, че аз не искам само това... Но не мога да му го кажа защото знам, че ще се отдръпне... Говорили сме си за това, че мен сексът не ме остройва на този етап защото съм девствена и искам да го направя с някой който обичам... Обаче от две седмици насам започнахме да си говорим по телефона като през цялото това време му звъня само аз... Усещам, че ставам нахална и че не трябва да му звъня всеки ден, но съм наивна и си правех илюзии, че е възможно да се получи нещо повече... Но ето какво се случи. Една хубава сутрин си говорехме и той ми каза ако искам да отида в тях.Аз го попитах какво трябва да правя ако отида защото предния ден си говорехме че иска да му правя френска любов. Каза ми че не е нужно нищо да правя но аз си знаех какво ще се случи. Отидох и се започна едно мрънкане, едно молене но, както и да е не се получи. След няколко дни пак стана въпрос за това и започна да ме дразни и да ме пали че не мога (а аз какъвто съм инат веднага побеснях и се разбрахме на другия ден пак да отида у тях) Отидох аз с ясната цел, той не беше станал като отидох и си легнах като първия пич до него :D Лежахме известно време и се пренесохме в банята... мен естествено супер много ме беше срам и не можех да го направя обаче, къде можеше да мръдна при заключена баня и притисната в ъгъла.. Както и да е направих го и след цялата работа ми каза че не му е харесало и че няямало как да съм добра в нещо което правя без желание :shock: :shock: Това ме обиди и му го казах при което каза, че нямало повече да ме кара да го правя... Аз пак продължих да му звъня като той си ме режеше по телефона с извинения от сорта имам много работа... Вчера стана най-странното... - За първи път ми звъни той да ме чуе какво правя :shock: . След това вечерта пак като започна да ме разпитва дали пак бих го направила, какви са ми впечатленията при което аз му казах защо да го правя след като на теб не ти хареса... Вече не знам какво да си мисля... Знам с каква цел ми звъни и какво иска, но аз от 4 месеца не се отказвам макар да се самоубеждавам че не ми пука... Много го харесвам и много добре виждам, че не е стока, че не е за мен, но не мога... Не знам какво да правя.. Дали да го попитам какво иска от мен и дали може нещо повече да се плучи...Обаче това ще го отблъсне а, аз не искам това да се случва... :cry:
Хаха, тоя ти е ебал майката отвсякъде. И кратък отговор на въпроса дали може да се получи нещо повече между вас - НЕ. Просто го приеми, като аксиома и не питай защо. 100% не може, няма начин просто. В неговите очи си малко, малоумно лапе, с което си губи времето и го задоволява и ебава, нищо повече.

ScionOfStorm
04-12-2010, 21:19
то и такива са да им трошиш ръцете и краката, ама и ти си глупава.

нищо, ще се научиш с времето и ще ги тъпчеш такива гниди ;) вземи си хубава поука от случилото се.

fenkaaa
04-12-2010, 21:20
Какво те е страх бе ?! Кво искаш да те търси постоянно за секс ли ? Питаш го отговори ли ти че иска нещо с теб ок,каже ли,че е само за секса.. щом на теб не ти доставя удоволоствие и на сичко отгоре той се оплаква,че не му харесва РЕЖЕШ ГО НА МОМЕНТА БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯШ ! Ха .. че да не е единствен ;)

sladur4etyYy
04-13-2010, 10:22
ти може да му духаш, да го лижеш, да го хапеш, да се ебеш с него, да се научиш на кви ли не циркаджийски сексуални трикове, като примерно да виснеш от някой лампион и да те оправя така, и той ПАК няма да те възприеме за нещо различно от глупаво, наивно детенце. научи се да ги подминаваш като пътни знаци тия боклуци, защото е пълно с такива, а ако им се оставяш- нищо добро за теб няма да излезе. не съжалявай за това, което си направила. вече ти казаха колко е глупаво и аз няма да ги повтарям, но ще ти кажа да си вземеш поука от случката. грешките са, за да се учим от тях. айде следващия път като ти се обади с поредното си желание, да му кажеш, че ''имаш много работа'', както той, и много поздрави от мен да му пратиш, че тия са ми любимите. ;]

Take_That
04-13-2010, 13:05
Ако те познавах с радост бих те шамаросала - честно. Как ще правиш нещо, което не искаш?! :shock: :shock: Не, не, нямам думи, даже поста си да напиша...... Ако продължаваш да се виждаш с него не само френска любов ами и до секс ще се стигне, а ти не го искаш, нали?! Моля ти, ама наистина много ти се моля, повече не се срещай с него, не комуникирай с него даже и да те търси. Пази си девствеността, бе момиче, пази я за някой, който заслужава и с който ти искаш и знаеш, че го обичаш и, че той те обича....

Elenichkaa
04-13-2010, 13:16
И с кво толко те омая...моля те дай подробности как те придума да го направиш!!!

Elenichkaa
04-13-2010, 13:19
иии НА 14 ГОДИНИ ДЕЦАТА МИСЯЛЯТ ВСЕ ОЩЕ КАКВА НОВА ИГРАЧКА ДА ИМ КУПЯТ МАМА И ТАТИ А НЕ ЗА СЕКС ИГРИ ЗА БОГАААА ХЛАПЕТАА!!!!!!!!
нАКЪДЕ отива ТОЯ ПОБЪРКАН,ОТКАЧЕН И ШИБАН СВЯТ МАМКА МУ!
П.С. Просто НЕ ИЗДЪРЖАХ .....съжалявам ако съм обидила някого НООО МАМКА МУ НЕ СТАА ТАКА :? :? :? :-x :-x :-x

scanadal
04-13-2010, 14:13
Ти твърдиш,че го харесваш и желаеш да имате връзка,нали така.Но казваш и че,той никога не ти е казвал мила дума,че не се държи добре с тебе и едва ли не се отнася с теб като с боклук.Добре де,обясни ми какво точно ти харесва в него,че не ми е ясно....?

raliichkaa
04-13-2010, 16:53
Първо ще ти кажа точно това дето не искаш :D Не се занимавай с такива..според мен е с тебе само за секс :( Най0голямата ти грешка е,че си го направила,а не си искала.. тоезт се едно той те е насилил..и не се самозалъгвай,че толкова го иска.Можеш да си намериш 100 пъти по-добър и внимателен от този ;-) :wink:

justonegirlwithonehope
04-13-2010, 17:02
тоя е голям келеш. Само бой за такива :o

А тя каква е, след като му е пуснала от инат и най-важното - изгубила си е девственоста, заради ината си.Не ти не си наивна, ти си мноооого наивна и глупава.

evet0
04-13-2010, 18:08
justonegirlwithonehope не съм си изгубила девственоста защото не съм правила секс с него ами му ду*ах...

justonegirlwithonehope
04-13-2010, 18:20
Хах как го казваш, все едно кафенце сте пили, евала.Момчето си е направил бройката, а ти си оставаш наранена .. защо ли не се очудвам. :lol:

buuu
04-13-2010, 18:33
дори и да не го отразява вече ,той като и се обади тя пак ще припне и ще си мисли ,че той едва ли не я търси и се инт за нея и пак ше отиде да му духа,лапа,лизе, кой знай може и краката да си разкрачи :lol:

Sisi7u
04-13-2010, 19:00
Попринцип е прав за едно - няма как да си добра в нещо,което правиш без желание.И да,наистина си много наивна.Престани,не си прави илюзии .. той ти е казал ясно,че иска само секс.Ако продължаваш да му звъниш той ще продължава да се убеждава,че ти си тъпа,наивна 14 годишна пикла,която ще му ходи по свирката винаги (колкото и грубо да звучи).Ако не искаш да продължаваш да бъдеш използвана се откажи от него.Спри да го търсиш и не се самозаблуждавай.Това е истината .. колкото и да е гадна.;)

++
+++

evet0
04-13-2010, 19:37
Хубаво... Не е нужно да продължавате да ме опреквате... Направила съм грешка и не търся някой който да ми прости... :( :(

Take_That
04-13-2010, 20:01
Хубаво... Не е нужно да продължавате да ме опреквате... Направила съм грешка и не търся някой който да ми прости... :( :(

Не те упрекваме. Съветваме те как да постъпиш в тази ситуация.