PDA

View Full Version : Най - добрата пограма за сваляне на клипове и филми е?



NuRi
04-12-2010, 21:08
Коя е най - добрата и качествана пограма с която мога да свалям клипове от различни сайтове освен vbox i youtube(kato naprimer ot btv).
Много ще съм ви благодарен ако ми кажете наистина и от къде мога да си я сваля или поне името!:)
Мерси!:)

MaGuSs
04-12-2010, 21:11
Нема такава програма.Програмата си ти /трева да станеш хакер ,че да влезеш в хоста и да теглиш от него .../ :lol: :lol:

CheAD
04-12-2010, 21:21
Нема такава програма.Програмата си ти /трева да станеш хакер ,че да влезеш в хоста и да теглиш от него .../ :lol: :lol:

Ти така си мислиш.Аз си имам Real Player и може да ми дръпне и репортаж от БТВ и клип от dailymotion или youtube или всеизвестният Vbox.Плеъра е безплатен/има и платена версия,но може и безплатна не е trial/ и си има допълнения за браузъри/firefox,IE/ и си ми върши перфектна работа.

MaGuSs
04-12-2010, 21:40
Нема такава програма.Програмата си ти /трева да станеш хакер ,че да влезеш в хоста и да теглиш от него .../ :lol: :lol:

Ти ... работа.

Хванахте ме.Ето нещо с което не съм заознат :lol: :lol:

doomkillerr
04-12-2010, 21:45
Още по-лесния вариант (поне за Mozilla Firefox) е инсталирането на една добавка, нарчена "Video Download Helper", която е много удобна за тази цел! :)

Jus7DreamBoy
04-12-2010, 22:37
Още по-лесния вариант (поне за Mozilla Firefox) е инсталирането на една добавка, нарчена "Video Download Helper", която е много удобна за тази цел! :)
Аз използвам Ant Video Downloader тегли от почти всеки сайт!
http://www.ant.com/video-downloader/

xXxAngerfisTxXx
04-13-2010, 06:56
vloader

YouDontKnowMe
04-13-2010, 06:57
vloader
Само това съм ползвала и върши чудесна работа. ^

DarkAngelOfHope
04-13-2010, 07:03
Аз пък ползвам Internet Download Manager ... другите не ми харесват ... да копирам линкове да незнам си какво ... с тая ми излиза бутонче над клипа за сваляне ... цъкам и съм готов :)

doomkillerr
04-13-2010, 07:46
Аз пък ползвам Internet Download Manager ... другите не ми харесват ... да копирам линкове да незнам си какво ... с тая ми излиза бутонче над клипа за сваляне ... цъкам и съм готов :)

Да и тази програма е супер, но не ми хареса това, че се използва и за сваляне от FTP сървъри (въпреки, че и от там сваля много добре) но на мен просто не ми беше необходимо и това! :)

ssslll
04-13-2010, 12:01
Аз пък ползвам Internet Download Manager ... другите не ми харесват ... да копирам линкове да незнам си какво ... с тая ми излиза бутонче над клипа за сваляне ... цъкам и съм готов :)

и аз съм тей :grin: