PDA

View Full Version : Непоносима болка в областа на гръдния кош...



MaGuSs
04-12-2010, 23:10
Сигурно всеки е почуствал тази болка поне 1 път,не се и съмнявам в областта на гръдния кош/белия дроб/.При мен е същото.От лявата страна ,адска болка.Боли ме когато си поема въздух или издишам.Някаква "режеща" е .Непоносима... Е от няколко дена ,тази болка сякаш ме "преследва".Днеска я усетих около 5-6 пъти.Ако може да ми обясните от какво е това и как да я спра...

П.П.Не ми се ходи на лекар.Искам и да споделя ,че пуша.Пуша само когато съм ядосан,имам контолно или тъжен и отчаян...Точно тези 3 неща ме накараха да посегна към никотина... Явно по някакъв начин ме успокояват и така се пристрастявам към тях...

L0ST
04-13-2010, 04:14
Ами сега ще ти кажа. Миналата година точно по това време съм карал пневмония на крака в продължение на няколко седмици. Всеки ден усещах адска болка от ляво в продължение на много дни (седмици), но не отидох на лекар, мислех че ще отмине. В резултат на това имах плеврален излив от ляво, искарах 3 седмици с абокат и общо 34 дена на антибиотик.

Твоето не е такова, при положение, че не се изморяваш, потиш, задъхваш, но поуката от това: Върви на лекар ако продължава да те боли! Не можем да ти помогнем.

И спри цикарите бе, на 14 си! Спри да се тровиш! Бил си под стрес, повярвай ми, твоят пубертетски стре не може да се сравнява със стреса на някой хора!

MaGuSs
04-13-2010, 11:04
М дам ,Започнах да ги спирам ... .Боли ме в продължение на максимум 30-40 секунди.Днес не съм усещал болка... ,но вчера 3 пъти ...