PDA

View Full Version : Какво означава да го обичаш истински



perli4kaa
04-13-2010, 14:07
1.Да отидеш с него на футболен мач в най-студения зимен ден и да носиш шалче на любимия му отбор.
2.Да запазиш първата роза която ти е подарил дори когато от нея са останали само едно-единствено листенце и дръжка.
3.Да не го принуждаваш да обикаля с теб магазините.
4.Да му разказваш сънищата си дори да са глупави.
5.Да обуеш неговите чорапи когато ти е студено.
6.Да се откажеш от страхотния балсам за устни подарък от приятелка защото той мрази ягодовия му вкус.
7.Да го наблюдаваш тайничко докато спи.
8.Да поплачеш пред него въпреки че знаеш че след това ще изглеждаш ужасно.
9.Да научиш повече за любимия му спорт за да се включваш в разговорите с приятели.
10.Да усещаш че ти липсва дори след страхотната вечер прекарана с момичетата.
11.Да се откажеш от шоколада за три седмици за да го изненадаш с новото бельо което ти е подарил.
12.Да се опиташ да му направиш торта във формата на сърце въпреки че ти е трудно да свариш дори кафе.
13.Да запазиш пълно мълчание докато той гледа любимото си спортно предаване по телевизията.
14.Да прекараш три часа опитвайки се да напишеш любовно писмо което след това дори няма да му изпратиш.
15.Никога да не се уморяваш да разказваш "вашата" история пред приятелки.
16.Да си спестиш ироничния коментар за детското му бельо.
17.Да обичаш малките му недостатъци.
18.Да носиш неговата снимка винаги със себе си.
19.Да приемеш без мърморене дори ужасното му хъркане.
20.Да се радваш безрезервно на малките му жестове на внимание.
21.Да не се боиш от тъмното когато той е с теб.
22.Тайно да използваш парфюма му за да го "имаш" винаги до себе си.
23.Да не го притесняваш като споделяш тайни от интимния ви живот пред приятелки.
24.Да се опиташ да разбереш тайните му фантазии и да ги изпълниш.
25.Да му отстъпиш по-хубавото място пред телевизора.
26.Да му разкриеш най-големите си страхове.
27.От сърце да се смееш на неговите вицове дори когато не са чак толкова смешни.
28.Да ти се струва че е минал само час когато сте прекарали заедно целия ден.
29.Да усещаш липсата му веднага щом се разделител
30.Да не го принуждаваш да се вижда с приятелките ти ако усещаш че не му е особено приятно.
31.Да се взираш цяла вечност през прозореца просто защото той закъснява.
32.Да си представяш него всеки път когато чуеш романтична песен.

xoxi
04-13-2010, 14:12
Какво означава да го обичаш истински ?


Не мисля, че това означава :lol:

silky92
04-13-2010, 14:38
Ако трябва да избирам от тези тук ,това са- 17,20,29,30. Реално ,когато обичаш някой истински би направил и дал всичко от себе си .

xPafx
04-13-2010, 14:49
Вервай си.

SmilezZz
04-13-2010, 14:51
Какво означава да го обичаш истински ?
Не мисля, че това означава :lol:
И аз така мисля..Е да,вярно е,че има точки,което са правилни..Но като цало това не означава,че обичаш истински..

MaLkaTa_LaDy
04-13-2010, 15:56
Според мен означава само едно нещо: Да слагаш него пред себе си.

w0sh
04-13-2010, 15:59
1. Да и казваш, че е дебела всеки ден.
2. Да я караш да ти готви редовно
3. Да я малтретираш
4. Да хойкаш по чуждо
5. Да се прибираш пиян посред нощ и да я унижаваш пред децата.


За мен е това.

megy
04-18-2010, 17:32
Според мен означава само едно нещо: Да слагаш него пред себе си.



напълно съм съгласна :? !

BarbIEe
04-23-2010, 11:31
Аз мисля, че всичко това напълно описва обичта към един човек. Ако обичаш истински, ти би дал и живота си за този човек!!! :? :)

alex4o
04-23-2010, 13:29
Аз мисля, че всичко това напълно описва обичта към един човек. Ако обичаш истински, ти би дал и живота си за този човек!!! :? :)

Така е! Но колкото и да обичаш някого,начинът да му го покажеш не е непременно това да се отречеш от собствените си принципи,или да се откажеш от своите желания заради него! Ако се обичат двама души истински ще правят КОМПРОМИСИ! Така че нито на единия,нито на другия ще му се налага да изпълни всичките тези 32 точки,за да докаже,че обича :)

YouMakeMeSmile
04-23-2010, 13:34
ъх..

kalpazanka
04-23-2010, 13:35
Вярвате ли си?
Ако не си нося снимка на гаджето в портфейла и ако си слагам ягодовия балсам в негово отсъствие, това значи, че ми е абсолютно безразличен? И какво общо има шоколадът в цялата история?

bathory
04-23-2010, 13:49
да, да :razz: :razz: :razz:

soul1199
04-23-2010, 17:17
1. Да и казваш, че е дебела всеки ден.
2. Да я караш да ти готви редовно
3. Да я малтретираш
4. Да хойкаш по чуждо
5. Да се прибираш пиян посред нощ и да я унижаваш пред децата.


За мен е това. :razz: :razz:

fenastz
04-23-2010, 18:09
Exit the film.

Callisto
04-23-2010, 18:41
Хах, ако трябва да съдя по точките, които си дал, то аз обожавам приятеля си, което е и истината. Наистина правя всички тези неща и адски много го обичам. Е само това с готвенето...не правя торти, а корабийки, пържени картофи и кюфтера, а за гледането на мач по телевизора не си мълча много, а коментирам наравно с него, понеже от малка съм израстнала с момчета и съм прихванала много от техните страсти. Отиваме на 1 купон и сме седнали пред телевизора и гледаме Левски-Черно море. Скандираме си с гаджето и правим прогнози на по една текилка и до нас седят 2 момчета и едното се изцепи на гаджето ми "Абе твойта гледа футбол? " :smt003 Гаджето: Е па да има ли проблем?- "Неее напротив перфектно" =; :D
Обичам адски много гаджето си. Гледам винаги да го изненадам приятно. да покажа, че го обичам и, ако се нуждае от нещо гледам да му го осигуря. Все още си пазя валентинката, която той написа адски неграмотно, но беше много мила и сладка. :) Навремето той ми подари любимото си герданче с 1 лъвски зъб (не го беше свалял от както го има) и ме накара да му обещая винаги да го нося и да не го свалям каквото и да става. Още не съм го сваляла и 1 и не смятам да го правя, понеже това герданче ми напомня, че винаги има някой до мен, който ме обича и би дал даже и най-ценното на сърцето си нещо за човека, който обича. :)

InnoraX
04-23-2010, 20:11
Bullshit! :x :x

krem4et0
04-24-2010, 11:09
Общо-взето всичко е налице при мен (или почти всичко). НО ако той ме обича, няма да позволи да правя нещо без да го искам.

Между другото много обичам половинката си, но не съм готова да жертвам моя живот за неговия. Евентуално ако имам деца, сигурно за тях бих жертвала живота си. За него - НЕ, не съм готова.

ReachlessGirl
04-24-2010, 11:36
Вервай си.
++ :?

Ако това значи да обичаш някой .. много жалко .. :?

ceballos1990
04-24-2010, 13:29
Да обичаш значи да си будала едва ли всички двойки се обичат по равно или единя се хаби като грешник а другия казва моето е малко но е достатъчно НЕЕЕЕЕЕЕ съсел не е достатъчно ти ако обичаш тогава какъв риск можеш да поемеш за мен НикакъФФФФ

miss_kiss181
04-24-2010, 19:36
Има няколко точки, които горе долу отговарят на чувството любов, но да обичаш някого истински няма нищо общо с тази помия, която е побликувана тук.

important
04-24-2010, 19:43
няма точно обеснение на това да го обичаш истински,но то се вижда в очите ти когато го погледнеш :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2010, 19:51
Според мен означава само едно нещо: Да слагаш него пред себе си.



напълно съм съгласна :? !


OMFG :shock: :-o

Вие нямате капчица себеуважение, нали?!?

important
04-24-2010, 19:55
Според мен означава само едно нещо: Да слагаш него пред себе си.



напълно съм съгласна :? !


OMFG :shock: :-o

Вие нямате капчица себеуважение, нали?!? И АЗ СЪМ ЕГОИСТ! :-D

GregoryHouse
04-25-2010, 01:19
Имам само един въпрос. Are you out of your fucking mind? За всеки един човек означава различно. Като седиш и копираш разни тъпотии който някой друг тъпак е копирал преди това и си мислиш, че това е ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ... е толкова малоумно...че не може да се измери дори. За цсеки е индивидуално, за някой може да е това да му ядеш чорапите сутрин, ако щеш. Това като да казваш как нещо е вкусно, и всички на Земята трябва им е вкусно защото за теб точно по този начин приготвено е вкусно...малоумие...ти може да харесваш торта със захар, на мен може д ами харесва с люти чушки и горчица...като се замисля, за какво ли го и пиша този пост, като едно 80% от вас ще го гледат като телета и няма да схванат какво искам да има кажа въпреки, че го обясних като за слабоумен. 10% няма да се съгласят с мен и ще ми развиват теории до Бога, а останалите ще псуват и обиждат...

krem4et0
04-25-2010, 15:03
Не е въпросът дали си егоист или не. Единствената константа в живота на всеки един от нас е нашата личност. Родители, приятели, роднини, любов, деца имаш ги за определена част от живота си, докато ти винаги съществуваш в него. За това и аз не мога да поставя никой човек преди себе си. Не защото не ги обичам достатъчно, а защото ако не пазя себе си....реално спира всичко за мен.