PDA

View Full Version : Интернет Любов



didenceeto
04-13-2010, 17:17
.................

valdesbg
04-13-2010, 17:24
Това е третата тема за 2 дни и втората на първа страница....

Ех, не се научихте значи. досадни ставате. Не няма да ти ги покажа - използвай търсачката.

didenceeto
04-13-2010, 17:25
..........

hahavteen
04-13-2010, 17:26
Ами аз така се влюбих в моя годеник. 8-) Той беше в Швейцария а аз в Германия и само по скайп си пишехме и се чувахме. Още през първата седмица усетих пеперуди в стомаха и всяка вечер с нетърпение очаквах да видя че е онлайн хаха :D След 2 месеца чатове се видяхме и още на първата ни среща решихме че сме един за друг и се събрахме. :) Разбира се преди да се видим не сме говорили за любов и не сме били "гаджета" но тръпката си я имаше и ни беше ясно че се харесваме.

djipsito
04-13-2010, 17:50
Влюбвала съм се.. цялата история няма да я разказвам защото... ще ми се изтъркат буквите на клавиатурата. Ама ще напиша книга един ден. Като цяло завърши мега зле всичко. Искрено съветвам всички, които почват такива виртуални връзки, ако той/тя овърта и не иска да се видите поради квито и да е причини, квито и трогателни истории да ви разказват, не вярвайте и бягайте далеч. Ще си спестите много мъки, нерви и т.н.

playhard1
04-13-2010, 18:00
"Виж ся" :-D По принцип не е проблем, но не става само виртуално. Ако се виждате и наживо ПОНЕ през месец два, по-става. Ама само така дори и без да сте се виждали - не.

Rounder
04-13-2010, 18:02
не,за мен няма така "любов"

SmilezZz
04-13-2010, 18:09
не,за мен няма такава "любов"
И за мен..

justonegirlwithonehope
04-13-2010, 18:18
Виртуалната любов може да прерасне в нещо повече, но след като се видиш с човека лице в лице, а не да си остане просто интернет любов. :)

ThePowerOfLove
04-13-2010, 18:21
Виртуалната любов може да прерасне в нещо повече, но след като се видиш с човека лице в лице, а не да си остане просто интернет любов. :)
Така е. Само със скайп не става :? А от разстояние е кофти.. И на мен ми се е случвало, голяма тръпка си беше :)

Eclipsercho
04-13-2010, 18:47
Ами аз така се влюбих в моя годеник. 8-) Той беше в Швейцария а аз в Германия и само по скайп си пишехме и се чувахме. Още през първата седмица усетих пеперуди в стомаха и всяка вечер с нетърпение очаквах да видя че е онлайн хаха :D След 2 месеца чатове се видяхме и още на първата ни среща решихме че сме един за друг и се събрахме. :) Разбира се преди да се видим не сме говорили за любов и не сме били "гаджета" но тръпката си я имаше и ни беше ясно че се харесваме.

Сладури :-) Много успехчета! :grin:

Nakadah
04-13-2010, 19:08
Е какво мислите за виртуалната любов :) Имали нещо такова, влюбвали ли сте се в някого така или просто си въобразяваме, че има нещо подобно. Давайте мнения :P

още като прочетох заглавието и се исмях...

djipsito
04-13-2010, 19:20
Никой не вярва, дори му се струва абсурдно, ама се случва, необяснимо как...не става дума за няколко месеца, а за ГОДИНИ, лишения, самота, загуба на приятели, накрая всичко ти се струва загуба на време, илюзия.. По принцип няма лошо да се запознаете в интернет и после да се видите и да се получи хубава връзка, ама когато нещата почват да стават странни, да излизат от контрол (не само физически ами и психически).. по-добре надалеч. Ужасно е, повярвайте ми..тези които сме го изпитали и не се е получило, цял живот ще носим една адски тежка обица на ухото си..
Не одобрявам дори връзките, които в повечето случаи са виртуални и момчето и момичето се виждат 1 2 пъти в месеца, струва ми се същото мъчение.

gabiiTu
04-13-2010, 20:09
нема такоз явление.

gabiiTu
04-13-2010, 20:09
Е какво мислите за виртуалната любов :) Имали нещо такова, влюбвали ли сте се в някого така или просто си въобразяваме, че има нещо подобно. Давайте мнения :P

още като прочетох заглавието и се исмях...

.. :lol: :lol:

MissKriss
04-13-2010, 20:22
вече ми се е случвало но не се получи :( и за мен нямя виртуална любов... :grin:

daqna091
04-13-2010, 20:24
Да има виртуална любов, аз съм я изпитвала, но ви съветвам да бягате от нея! 1000 пъти си е по - добре очи в очи ... За едни е добре, поне в началото, но след това :( ... С 3 думи - Губене на време ;)

powera
04-13-2010, 23:14
пък за тфа всички с профили в аха.бг по голи дупенца и заредени страници на фейцбука??!??!?!!!

долна работа като цяло!

raliichkaa
04-16-2010, 13:03
как по скайп или интернет ше се влюба бе :grin: :grin: как става това,ако някой знае да ме научи :D

ReachlessGirl
04-16-2010, 16:38
Нищо не мисля за нея .. не ми се е налагало да "създавам" такава, защото все още мога я създам в РЕАЛНОСТТА.. :?

purpledawn
04-16-2010, 17:03
Не съм имала и изобщо не ми харесва 8-)
Мисля, че истинската любов е във физическия контакт, общуването (на живо) и общите преживявания (най-общо казано). А чрез Интернет просто не е истинско..

Re5peC7
04-16-2010, 17:59
ако има такова нещо и може да се нарече така, то то си остава там ;)

MetalZone
04-16-2010, 18:04
как по скайп или интернет ше се влюба бе :grin: :grin: как става това,ако някой знае да ме научи :D

Става, става. : )