PDA

View Full Version : Проблем със секса



Mechkata
04-13-2010, 18:04
Здравейте на всички! Аз съм момче на 13 години. Имам сериозна връзка с друго момче, което е на 23. Както се подразбира вече, аз съм гей. Сега относно секса, на мен много ми харесва, правим го редовно, но все пак нещо ми липсва.. С него го правим вече 3та година, много се обичкаме и винаги като го погледна направо се разтапям! Сега относно проблема.. Преди време като го правихме, той беше в мен, усетих силна остра болка в корема. На следващия ден бях при лекар и той ми каза че имам скъсани черва.. Много ме е страх, но ние продължаме да си го правим..

Съвети моля..

xXxAngerfisTxXx
04-13-2010, 18:14
Здравейте на всички! Аз съм момче на 13 години. Имам сериозна връзка с друго момче, което е на 23. Както се подразбира вече, аз съм гей. Сега относно секса, на мен много ми харесва, правим го редовно, но все пак нещо ми липсва.. С него го правим вече 3та година, много се обичкаме и винаги като го погледна направо се разтапям! Сега относно проблема.. Преди време като го правихме, той беше в мен, усетих силна остра болка в корема. На следващия ден бях при лекар и той ми каза че имам скъсани черва.. Много ме е страх, но ние продължаме да си го правим..

Съвети моля..
хаха баси педофилската раота... и ко първия кат та еба беше на 10 а той на 20 хаха :lol: :lol: :razz: ти си болен ве

DaemonBoy
04-13-2010, 18:20
Не, не то това не е ебавка не! :razz: :lol:

d3d0ks7eR
04-13-2010, 18:25
Не, не то това не е ебавка не! :razz: :lol:

Хич да не е :razz: :razz: :razz: :razz:

nefchi_bs
04-13-2010, 18:28
Много сериозен проблем имаш...Остават ти броени часове докато чарвата ти не се скъсат и не напълнят корема ти с храна и изпражнения...Когато това стане ще имаш адски болки,няма да можеш да вървиш,да говориш..Така ще те напъне на сране,ще отидеш в тоалетната,ще я омажеш цялата,тоалетната хартия ще всърши и ше умреш от недостиг на кислород понеже цялата стая ще е пълна с фекалий...Съжалявам,но това е истината :? :-o :-o :(

NeverTheSame
04-13-2010, 18:31
Не ми е ясно..с какво толкова си обременен,че да ти хрумне да се ебаваш по най-тъпия и безсмислен начин.Нито сте смешни такива нито нищо...просто потрес.Прост народ.

xXxAngerfisTxXx
04-13-2010, 18:34
Много сериозен проблем имаш...Остават ти броени часове докато чарвата ти не се скъсат и не напълнят корема ти с храна и изпражнения...Когато това стане ще имаш адски болки,няма да можеш да вървиш,да говориш..Така ще те напъне на сране,ще отидеш в тоалетната,ще я омажеш цялата,тоалетната хартия ще всърши и ше умреш от недостиг на кислород понеже цялата стая ще е пълна с фекалий...Съжалявам,но това е истината :? :-o :-o :(
:lol: :lol: :lol:

buuu
04-13-2010, 18:51
изобщо не се ебаваш нееееееееее :razz: :razz: :razz: :lol:

Slynchiicee
04-13-2010, 19:26
СКЪСАНИ ЧЕРВА :shock:

Petrow
04-13-2010, 19:32
Как не Ви мързи да правите такива безсмислени теми.... :?

pussucetka
04-13-2010, 19:45
. . Майка ти и баща ти май са ти объркали пола :lol: . .

Slynchiicee
04-13-2010, 19:45
Момченцето друга работа си няма ;)

Slynchiicee
04-13-2010, 19:47
. . Майка ти и баща ти май са ти объркали пола :lol: . .

той има ли точно определен пол ?? :?

djesi_9_4
04-13-2010, 20:25
Много сериозен проблем имаш...Остават ти броени часове докато чарвата ти не се скъсат и не напълнят корема ти с храна и изпражнения...Когато това стане ще имаш адски болки,няма да можеш да вървиш,да говориш..Така ще те напъне на сране,ще отидеш в тоалетната,ще я омажеш цялата,тоалетната хартия ще всърши и ше умреш от недостиг на кислород понеже цялата стая ще е пълна с фекалий...Съжалявам,но това е истината :? :-o :-o :(
:lol: :lol: :lol:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Наистина-това е!

Slynchiicee
04-13-2010, 20:28
Ще умре ли :( .. хах :)

nefchi_bs
04-13-2010, 20:58
Ще умре ли :( .. хах :)

Ще умре ми,ти как мислиш?Хич не си мисли,че това е нещо несериозно!Тази болест е много опасна нарича се коремна треска и може да ти докара много мъчителна и брутална смърт...Ако се разболееш се моли да умреш иначе ще страдаш много...Цял живот ще се молиш да свърши,но няма да има край,защото Бог те наказва !

stupid0boy
04-13-2010, 21:02
Подкрепям те ^
Изпуснала си да кажеш, че може да забременейй....

yanev4
04-14-2010, 09:06
Е*би се в гъза!! :x

t0d1t0
04-14-2010, 10:04
Не си бременна.

AttentionWhore
04-14-2010, 12:38
Искаш съвет?!Ето ти един:
Влизаш в мазата и взимаш един компот от дренки.Изяждаш го и чупиш буркана.Стъклата ги слагаш в купа и ги смесваш с половин кофичка кисело мляко "Боженци" (масленост - 2.0% ).След като сместа се получи, поръсваш я с канела и ядеш.Ще те напъне адска болка!Много по-силна от 23 санта кожена писалка в ану*а ти!Вярвай ще ревеш и ще пълзиш по пода.Бързай колкото можеш, защото ще се изпуснеш преди да стигнеш кенефа.Така..Изсираш всичките стъкла + баничката от сутринта.Ще се чувстваш прекрасно, НО не за дълго, защото червата ти все още не са зарастнали.Стъклата бяха само за прочистването им!Викаш твоя Ромео да ти напълни г*за със спе*ма.Помоли го да ти го вкара докрай, защото резултата няма да е на лице ако г*за ти е омазан, а червата съдрани.Практикувайте го всеки ден, докато доктора не ти каже, че си добре.Излекуваш ли се - веднага кажи на Ромео, че всичко м/у вас е свършило и си намери някой пич на твоите години с 6см п*шка да та шиба, колкото си искаш!Успех :-)

П.С.: Ако един ден пак си съдереш червата, спомни си моя съвет и не забравяй съществената част - ТРЯБВА ДА БЪДАТ ДОБРЕ НАМАЗАНИ СЪС СП*РМА!!!В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ УМРЕШ ДО 7 СЕКУНДИ И В РАЯ ВСИЧКИ ЩЕ ТИ ВИКАТ ШУШУМИГА! :-P

krem4et0
04-14-2010, 12:39
т.11