PDA

View Full Version : Една се опитва да ми "открадне" най-добрата прияте



greeny333
04-13-2010, 18:51
Преди една съученичка и най-добрата ми приятелка си бяха BFF, но въпросната съученичка я заряза и Рада (настоящата ми BFF) се сближи с мен. Но напоследък Нина "бившата :D " на Рада само се влачи с нея и се опитва да ни скара :( :( . Не знам какво да правя :( :( . Дайте съвет... :)
Извинете, че го написах така оплетено, ама... :(

djuki
04-13-2010, 19:20
с риск да бъда супер груба и директна , но ако приятелката ти наистина ти е такава за каквато я мислиш няма да те зареже , но зараже ли те значи не ти е била такава приятелка каквата си предполагала . Ако пък много държиш да направиш нещо можеш да говориш с нея и да и кажеш колко много държиш на нея и че би останала много разочарована ако я изгубиш като приятел

Gen0
04-13-2010, 19:40
BFF=Best Friend Forever
НЕ мога да ви разбера вас момичетата BFF,BFF а се карате и се "зарязвате" човек който наистина ти е BFF е човек със който никога не би се скарал и винаги те подкрепя.
Аз например имам един приятел с него никога не сме се карали от 1 до 8 клас ама никога!
(Това естествено си е мое мнение) :)[/b]

ecstazy
04-13-2010, 19:42
с риск да бъда супер груба и директна , но ако приятелката ти наистина ти е такава за каквато я мислиш няма да те зареже , но зараже ли те значи не ти е била такава приятелка каквата си предполагала . Ако пък много държиш да направиш нещо можеш да говориш с нея и да и кажеш колко много държиш на нея и че би останала много разочарована ако я изгубиш като приятел Мхм, съгласна..

Gen0
04-13-2010, 19:43
[quote="Gen0"]BFF=Best Friend Forever
НЕ мога да ви разбера вас момичетата BFF,BFF а се карате и се "зарязвате" човек който наистина ти е BFF е човек със който никога не би се скарал и винаги те подкрепя.
Аз например имам един приятел с него никога не сме се карали от 1 до 8 клас ама никога!
(Това естествено си е мое мнение) :)

didenceeto
04-14-2010, 07:00
Имах същия проблем и знаеш ли какво направи глупавата ми приятелка ...? Заряза ме :( Адски гадно ми беше .... нямах други приятели, защото класа ми се движеше на групи и известно време скитах сама .... . После всичко се оправи, но оттогава не се доверява на думата "най добри приятелки" , може само приятели :P

Ти си преценяваш, но определено бъди подготвена за най лошото.

Приятели - Предатели 8-)

Е Успех ти пожелавам :-)

WaterLilly
04-14-2010, 07:09
Имах същия проблем и знаеш ли какво направи глупавата ми приятелка ...? Заряза ме :(
Зарязала те е => Никога не ти е била приятелка.

Май виждам нещата много черно и бяло.
Ако наистина мислиш, че ти е приятелка, никога няма да те зареже за друг човек.

didenceeto
04-14-2010, 07:19
Имах същия проблем и знаеш ли какво направи глупавата ми приятелка ...? Заряза ме :(
Зарязала те е => Никога не ти е била приятелка.

Май виждам нещата много черно и бяло.
Ако наистина мислиш, че ти е приятелка, никога няма да те зареже за друг човек.

Ами точно това обяснявам :o Приятели не съществуват. Разбираш ли те винаги ще те злепоставят пред някого :(

ecstazy
04-14-2010, 07:27
Не бъдете такива песимисти. Тези хора, които ще те "злепоставят" не са ти приятели, а познати. Има супер много теми за това че няма приятелство. Знам, супер гадно е когато мислиш някой човек за приятел и той те предаде по най-долния начин. Но това не ти пречи да мислиш позитивно и да вярваш, че ще си намериш по-добър приятел. Те нали са кзали хората, приятелите ги намираш, когато най-малко очакваш. Аз самата в момента съм предадена по най-тъпия начин, издразних една фр толкова много, че тя сега не ми говори 3 седмици. Много ме боли, но може би това ще ми отвори очите, да знам, че тя изобщо не държи на мен...

До авторката: Спокойно, мисля че ще се оправят нещата, както казаха преди мен покажи й колко много държиш на нея, че не искаш да я загубиш. Успех :)

nIkEnCeTy_bE
04-14-2010, 10:58
Какво ще рече да ти открадне приятелите?! Това са простотии. Който ти е приятел, ти е приятел. Доказва го, и ням да се върже на хорските приказки. Ти си прецени, дали можеш да бъдеш приятелка с Рада или не. Ако се връзва на номерата на Нина, значи няма да е честна спрямо теб занапред и ще се карате. Според мен ги зарежи, ще си намериш много по-умни и добри приятели. Пораснете!

Tempest
04-14-2010, 13:35
Преди една съученичка и най-добрата ми приятелка си бяха BFF, но въпросната съученичка я заряза и Рада (настоящата ми BFF) се сближи с мен. Но напоследък Нина "бившата :D " на Рада само се влачи с нея и се опитва да ни скара :( :( . Не знам какво да правя :( :( . Дайте съвет... :)
Извинете, че го написах така оплетено, ама... :(

ъъъм... нямаш какво да направиш, освен да видиш дали тая Рада наистина ти е приятелка...

ysmivka
04-17-2010, 18:44
Ако ти е истинска приятелка няма да те зараже,, а ако не е ще те зараже! Казаха го вече много пъти..